Л..ната в лицето

  • 4 880
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 599
И аз не съм чистила акотата на кучето си, когато го имах.
Просто там, където го водех, нямаше детски площадки, а за преминаващите хора,
си имаше пътечки, по които кучетата не се изхождаха.Така, че нямаше засегнати.

Но виж пък лайната на съседите си ги чистя всяка пролет под терасата си
и лайната на децата им от памперсите метнати през терасата за по-лесно.

И мисля, че това не е начин да се разбереш с един човек.
Виж м/у животни-то това си им е в природата, ама хора да се държат така.....

# 31
  • Мнения: 25 571

И мисля, че това не е начин да се разбереш с един човек.
Виж м/у животни-то това си им е в природата, ама хора да се държат така.....

Я, кое е в природата на животните? Те не си правят гадни номера, нито вървят срещу природата си.
Хората, хората са за ... .

# 32
  • Мнения: 17 407
Имаше преди време такава "мода" сред ученици. Не ме кефиш- пляс тарелка с лайна в лицето! Не бих ръкопляскала на такъв примитивен начин за саморазправа. И мен ме дразнят  кучешките акита, по- точно собствениците на кучета. Много неща ме дразнят, доста хора искам да гръмна, ама не го правя. Не знам...

# 33
  • Мнения: X
Лайняна работа!  Stop

# 34
  • Мнения: 2 386
На мен пък ми е смешно.  Joy Представям си някаква кротка и очевидно възпитана жена, която събира отпадъците на кучето си. Направила е забележка на простакесата, дето не и дреме какво сее любимеца и и последната се е озъбила, както си знае и може. Тогава жената не издържа, особено ако е имала срещи с още няколко такива непукусти за деня (а вероятно е, всеки има). Да, ще кажете лабилна нервна система? Не, нисък праг на поносимост към простащината и непукизма на народа. Евала!

Иначе споделям другата част от мнението на Василиса, но пънкарското у мен е по-силно.


А тези от вас, които не се радват на такъв вид изяви виждали и чували ли са по-добро ефективно решение от саморазправата? Глоби е мръсна дума у нас, законите не се спазват, от дума не се отбира... Освен да и беше събрала и нейните лайна жената, та пуст всегда будет солнце?

# 35
  • London, baby
  • Мнения: 800
От една страна е доста жалка саморазправа, ама пък като друг изход няма..

# 36
  • Мнения: 1 072
Коментарът ми е същия като в случая с онова мюзик-айдълче, дето нарита "репортерка" на Сигнално жълто. С простак можеш да се разбереш само по просташки. Интелигентния подход е напълно обречен. На жената явно й е писнало да чака общинската намеса и е решила да предприеме нещо.

# 37
  • Мнения: 804
Летяща, почти бих могла да се съглася с теб, но ако "с простака - просташки" не рискуваме ли да се превърнем в нещо, което не сме и не желаем да сме?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 508
Напоследък съвестните кучкари имат за какво да са изнервени:
http://dnes.dir.bg/2008/08/05/news3262701.html

Не може ти да се грижиш перфектно за хигиената и поведението на кучето си, а съществуването на кучето ти да зависи от разни истерични бабички, конфликтни комшии или просто хора, на които им е писнало да заобикалят лайната на подобни безотговорници  #Cussing out
Заради такива гадове вече съм имала заплахи срещу кучето ми и мене, и ми е писнало да треперя, че заради нечия прищявка кучето ми може да пострада.
А ако на всичкото отгоре приемат това безобразие, рискувам да бъда изритана от апартамента си, само защото съседите не обичат кучета, а аз с моето никога и за нищо на света няма да се разделя.

# 39
  • Мнения: 331
ами тогава дайте идея на строителните предприемачи да започнат да строят блокове и затворени комплекси с реклама "приемаме само собственици  с домашни любимци". Щом го има за хотелите това правило - с домашен любимец, дайте да го въведем и за жилищата. А ако го направи бат Бойко и за градинките....

# 40
  • Мнения: 984
Да, много интересно е постъпила гражданката. Но нека не спираме до тук. Дайте да организирате всеобщо замеряне с кучешки фъшкии. Така всеки, който е ядосан на някого ще може да се почувтва отмъстен. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 072
Летяща, почти бих могла да се съглася с теб, но ако "с простака - просташки" не рискуваме ли да се превърнем в нещо, което не сме и не желаем да сме?

Ние при всички случаи се превръщаме в нещо, което не сме.  Grinning
Но това да не те отчайва. Важно е да не се дадеш лесно.

# 42
  • Мнения: 1 712
Аз го гледах или по скоро слушах.Предаването беше за детските площадки и въпросната госпожа се обади за да каже как веднъж накарала една съседка да си събере акото на кучето,но тя оказала.Госпожата се ядосала и грабнала акото и подгонила съседката.Онази обаче не се притеснила и й хлопнала входната врата пред лицето.Тогава госпожата намазала входната врата с акото.

# 43
  • Мнения: 12 662
Напоследък съвестните кучкари имат за какво да са изнервени:
http://dnes.dir.bg/2008/08/05/news3262701.html

Не може ти да се грижиш перфектно за хигиената и поведението на кучето си, а съществуването на кучето ти да зависи от разни истерични бабички, конфликтни комшии или просто хора, на които им е писнало да заобикалят лайната на подобни безотговорници  #Cussing out
Заради такива гадове вече съм имала заплахи срещу кучето ми и мене, и ми е писнало да треперя, че заради нечия прищявка кучето ми може да пострада.
А ако на всичкото отгоре приемат това безобразие, рискувам да бъда изритана от апартамента си, само защото съседите не обичат кучета, а аз с моето никога и за нищо на света няма да се разделя.

Боже мой, какъв ужас. Да се съобразяваш със съседите. При мен, покрай мен, под и над се правят безкрайни ремонти и аз, кво да правя, им се наслаждавам. Има и едно много възпитано куче, но много чувствително - когато мама и тати тръгват на работа, вие жално. Защо ли пък аз да спя точно тогава.

# 44
  • Мнения: X
Аз го гледах или по скоро слушах.Предаването беше за детските площадки и въпросната госпожа се обади за да каже как веднъж накарала една съседка да си събере акото на кучето,но тя оказала.Госпожата се ядосала и грабнала акото и подгонила съседката.Онази обаче не се притеснила и й хлопнала входната врата пред лицето.Тогава госпожата намазала входната врата с акото.
Хехехе! Мърмяуууууу...  hahaha

Това ми напомня за героичната постъпка, дело на една мастита доцентка, шефката на нашата катедра в Университета. Тя самата ни я разказваше с кеф!  bowuu
Та значи избори някакви има, доцентката - върла седесарка, съседът - гаден бесепар. Обаче и нагъл - закачил си на вратата плакат на БСП с рози. Та нашата Леля излязла вечерта с един черен маркер, надраскала порядъчно плаката с прави и криви черти, а отдолу, на самата врата, написала следния текст: Гъзът си рози закачи, насраното да не личи!   bouquet
Кво да правиш, академичен дух!

Общи условия

Активация на акаунт