Какво ще кажете за това решение?

  • 8 292
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 794
Asja ако имаш време и желание ще помогнеш ли и на мен? Това е скица на спалнята ни http://www.beru6ka.snimka.bg/album.php?album_id=245537&pid=6910175 , но ми се ще да я видя и 3D. За стените сме избрали този цвят http://www.beru6ka.snimka.bg/album.php?album_id=245537&pid=6910294 , а гардероба и скрина още не знам какви ще бъдат като цвят, но няма да е това на скицата.

Довечера ще се заема с твоята спалня!!!
Имам някои въпроси:
Какви искаш да са нощните шкафчета? А спалнята, по-точно таблата?
Гардеробът е с плъзгащи врати, нали? Да има ли огледало на едната вратичка на гардероба?
Телевизор ще има ли и къде?
Срещу спалнята това скрин ли е?
Дай ми и височина на всички мебели...

# 31
  • Мнения: 425
 
Asja ако имаш време и желание ще помогнеш ли и на мен? Това е скица на спалнята ни http://www.beru6ka.snimka.bg/album.php?album_id=245537&pid=6910175 , но ми се ще да я видя и 3D. За стените сме избрали този цвят http://www.beru6ka.snimka.bg/album.php?album_id=245537&pid=6910294 , а гардероба и скрина още не знам какви ще бъдат като цвят, но няма да е това на скицата.

Довечера ще се заема с твоята спалня!!!
Имам някои въпроси:
Какви искаш да са нощните шкафчета? А спалнята, по-точно таблата?
Гардеробът е с плъзгащи врати, нали? Да има ли огледало на едната вратичка на гардероба?
Телевизор ще има ли и къде?
Срещу спалнята това скрин ли е?
Дай ми и височина на всички мебели...


Нощните шкафчета не знам точно какви да са - иска ми се нещо максимално изчистено и опростено - или 2 чекмеджета или едно чекмедже и пространство над него. Таблата на спалнята ще е закрепена на стената и ще е от 2 дъски една над друга по 15 см всяка  разстояние 10 см между тях и първата ще е на 3 см над леглото. Долната дъска ще е дълга 170 см, а горната ще е 250 см, и на неч ще са нощните лампи - нещо като единични спотове. Поне така сме го замислили за сега. Обаче като не съм го виждала на проект как изглежда  Rolling Eyes . Гардеробът ще е с плъзгащи врати без огледала - имам голям коридор, в който ще има и голямо огледало. Телевизорът ще е на стойка на стената срещу спалнята, мисля да е по към прозореца. Това срещу спалнята е скрин с чекмеджета. Височината на спалнята ще е 45 см, на гардероба 2 м, скрин и шкафчета още не съм си избрала  Mr. Green Но скрина ще го търсим с поне 70 см височина и върху него ще сложим аквариум с рибки (38/26/18), а за шкафчетата нямам претенции.  Гардероба най-вероятно ще е този http://www.hop-mebeli.com/index.php?cid=3&sub=9&product=437

Много ти благодаря   bouquet, че се наемаш да помагаш. Настина е много мило някой непознат така на драго сърце да ти подаде ръка. В днешно време рядко се срещат такива хора като теб. 

# 32
  • Мнения: 794
За Берушка:


# 33
  • Мнения: 425
Asja хиляди благодарности   bouquet. Страхотна си, много ти благодаря. Станало е много хубаво. Вече съм сигурна, че така ще изглежда спалнята. Като стане ще пусна снимки. А между другото ламината, който ще слагаме е абсолютно същия.  Още веднъж много благодаря   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 8 272
Asja, с каква програмка работиш?

# 35
  • Мнения: 3 830
Мила "Когато...", направих проекта с голямо удоволствие. Ако и други момичета имат нужда от помощ, насреща съм! Hug
Сега ми дойде една идея - над плота да се сложи г-образен дървен таван с лампички, захванат отгоре със стоманени въжета. Утре ще го добавя в проекта, че не ми е качен на лаптопа вкъщи.

Един ден, ако ми се наложи, мога ли да разчитам за помощ?
 Rolling Eyes  bouquet

Иска ли питане?! С най-голямо удоволствие. нали този форум все пак е и за взаимопомощ. Кой с юридически консултациии /мога и такива да давам, работя като юрисконсулт Joy/, кой със счетоводни...


Благодаря, много си мила!  bouquet Hug
Хобито ми е интериорен дизайн и наскоро ме помолиха да помогна за обзавеждането на един апартамент в Пловдив, но със собственика имаме абсолютно противоположни, твърде различни, несъвместими вкусове.
Той си пада повече по кича, пък аз бягам от него доста усърдно.
Харесвам много класически мебели, въпреки че са претенциозни. Харесвам и модерни, но това, което му показах на него, въобще не му хареса. А мебелите и типа обзавеждане, които той ми показа... Sick
Та сега не знам как да постъпя. Дали да му помогна със съвети, които той отхвърля или просто да го оставя. Май нямам голям избор.

# 36
  • Мнения: 1 054
Извинявам се за офф-а... Ася, опитах да ти пиша, но нямаш място в кутията. Ако имаш скайп моля те пиши ми на GlupavoMoeMeche. Ще съм ти благодарна  Hug

# 37
  • Мнения: 2 100
И аз бих искала да знам с каква програмка работиш, asja   Embarassed

# 38
  • Мнения: 794
Буболече, сега почвам да го мисля тоя твоя апартамент. То ще е само в общи линии, щом нямаш точни размери.
Дали да не направим нова тема? newsm78 Когато..., имаш ли против да си пишем в твоята тема?

# 39
  • Мнения: 1 054
Ася... знам само, че хола е ужасно голям... 7 метра е дълъг, а е широк около 3,50... висок не знам колко е ... панелките мисля са еднакви  newsm78 . Не знам други размери... всичко наистина ще е доста относително.

Ще пусна нова темичка... само за проекти... ако модераторите имат нещо против веднага ще се махне Simple Smile

# 40
# 41
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 програми за дизайн:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259514.0
има и още в библиотеката

# 42
  • Мнения: 37
Цитат на: Desem link
Ето и една разрушителан идея: да се премести входната врата до колоната(комина) и така остава цяла стеана от 1,50-1,60 м и не се сблъскваш с холната маса за да стигнеш кухнята...
... при такъв "проект" може да се сложи лежанката до входа или на тази стена ТВто
Благодаря, за идеята! За съжаление е неприложима - както вече писах по-горе, всички стени са носещи и засягането им изисква нов конструктивен проект на цялата сграда ( в случая, панелен блок с три входа, на осем етажа), който да мине по всички инстанции, вкл. общината. А това не е просто трудно, почти невъзможно е! Доколкото имам информация, до сега в София няма нито един узаконен такъв проект. #Crazy
Така че се налага да останем в предварително дадените параметри, уви!
По тази причина предвиждаме кухнята до прозореца, но, за да имаме шкафчета, ще направим втори ред над котлона, на цялата стена до плота, за сега са мислени до тавана (не съм висока над 1.90, но мъжът ми е обещал да ми купи стълбичка  Laughing). Мислим и за вграден хладилник, за да се получи цялостна композиция.

# 43
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Когато..., бих свела кухнята до възможния минимум и максимална функционалност.разтегателна квадратна маса.каналът на мивката ако е изпълнен си остава където е.а останалата част от стаята отделяте от кухнята с нещо подвижно от тавана, както са писали и други но не някаква неподвижна конструкция ,която ти отнема и от площта на стаята ,а подвижна от тавана-малко фантазия.

# 44
  • София
  • Мнения: 8 272
Ето ти решението за горните шкафове:) издържа 360 кг... е не го товаря на максимум Simple Smile
с моите 160 см стигам без проблем почти всичко

(http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=94)
ако не се лъжа гоните ми шафове са по-високи от долните с няколко сантиметра

пропуснала съм, че е панелка.... да явно не става разрушаването.... 


Сетих се още нещо: Ще си купуваш ли нови печка и MW? ако отговора е ДА ето още едно решение за пестене на място. Техномаркет видях комбинирана фурна за вграждане с MW на Сименс, АЕГ или Електролукс беше  newsm78 1000-110 лв ми се върти, че струваше

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 13:53 от Desem

Общи условия

Активация на акаунт