Къде са добрите НЕОНАТОЛОЗИ? Ще раждам в 34г.с.!!

  • 5 285
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Оказва се, че детето нещо не се развива добре и искат да го искрат по-рано. В 32 г.с. съм, но то малко - отговаря на 28г.с., а тежи 1100г. Явно ще му е по-добре навън Cry Избирам между МД и Токуда. Незнам къде има по-добри специалисти и техника. Моля, помогнете да взема правилно решение

# 1
  • София
  • Мнения: 500
Майчин Дом

# 2
  • Мнения: 1 209
Майчин дом... Praynig

# 3
  • Мнения: 3 294
Не мога да те насоча за болница , но се моля всичко да бъде наред  Praynig Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
Майчин дом.  Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 362
Майчин дом

# 6
  • Мнения: 14 133
Късмет и от мен!!!  Praynig Дано с бебчо всичко да е наред!!!! Praynig

# 7
  • Мнения: 15
Благодаря ви!!

# 8
  • Мнения: 1 868
Успех мила!
Аз знам, че в Токуда имат добра апаратура, но все пак за мое бебче бих избрала Майчин дом.

# 9
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Майчин дом. Там е малко под критика хигиената, но са най-добрите неонаталози. Късмет.

# 10
  • Мнения: 1 768
Мила , ще стискам палци , но не ходи в Токуда - клиниката е невероятна , но нямат един доцент или професор.Лекарите са с малък стаж и не кой знае колко опитни според мен.Скоро водих моя съпруг по спешност след като се борих с температура 3 дни и го отрових от лекарства.Накрая платих 30лв , за да ми одобрят избора на антибиотик и да ми напишат на рецепта - фервекс и немезил Shocked Така се ококорих , че на лекарката май и просветна , че не е направила нищо .Давай в майчин дом и силата да бъде с вас с бебчо Praynig

# 11
  • Мнения: 7 716
Единствено и само Майчин дом. Късмет и пиши. Praynig

# 12
  • Мнения: 694
И аз мисля МД там знам ,че са добри .Късмет ти желая

# 13
  • Мнения: 265
Ше се моля за теб и бебчето ти  Praynig Praynig Praynig !

# 14
  • Варна
  • Мнения: 64
Аз също бих гласувала доверие на неонатолозите в Майчин дом, знам че са най-добрите. Желая ти успех и всичко да бъде наред с бебчето ви и с теб.

Общи условия

Активация на акаунт