Как си пиете кафето

  • 5 418
  • 137
  •   1
Отговори

Анкета

как си пиете кафето

Опции:

# 15
  • Мнения: 63
Първото нещо което правя сутрин е кафе Simple Smile Задължително кафе с вода и пред компютъра да чета новини Grinning

# 16
  • Мнения: 1 731
Май имаше такава тема вече.Сякаш в Клюкарника беше... newsm78

# 17
  • Мнения: 311
Пия си кафето пред компютъра и форума сама, в офиса. В почивните дни излизаме навън.

# 18
  • Мнения: 3 641
Пия си кафето пред компютъра и форума сама, в офиса. В почивните дни излизаме навън.
И аз по по същия начин Flutter

# 19
# 20
  • Мнения: 444
С няколко цигари и един компютър  Peace

# 21
Гола, само по бикини след сутрешния душ, сядам на масата срещу милото, докато децата спят. То в тази жега как по друг начин се пие кафе? А, и в кафто слагам бучка лед, не го обичам горещо. Естествено пие се за не повече от 5 минути в делничен ден.

# 22
  • Мнения: 2 803
Сутрин с компа, а следобед с други мами на кафене.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 508
Сама, в шезлонга на терасата, с няколко цигари и книга  Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Сама с smile3546  Grinning

# 25
  • Мнения: 43
Обичам кафето да е без захар.Пия го в зависимост ситуациятаИ в която съм ,но най обичам да си пия кафето със съпруга си .......въпреки че се случва много рядко,защото  той е на работа по това време и обикновено се засичаме  вечер в къщи.И задължително с цигара понякога и с две.

# 26
  • Мнения: 1 554
кафето си пия сутрин сама с лаптопа + бгмама Laughing
п.с.цигари не пуша Naughty

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Когато и да трябва да ставам, винаги предвиждам 20 минути предварително ставане за чаша кафе и 2 цигари. Това ми е изграден навик от незнайни времена. Дали ще чета нещо или ще си скубя веждите, все тая. Нищо не е в състояние да ми разклати принципа. Пия го чисто, без захар. Мразя сметана или млако  в кафето.

# 28
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Без захар, с малко млеко, с една ,а понякога и половин цигара,пред компа,сама.

# 29
  • Мнения: 123
Hugка кси пиете кафето защота аз обичам да си го изпия сама с няколко цигарки за компания.
И аз като теб Peace

Общи условия

Активация на акаунт