Как си пиете кафето

  • 5 427
  • 137
  •   1
Отговори

Анкета

как си пиете кафето

Опции:

  • Мнения: 364
 Hugка кси пиете кафето защота аз обичам да си го изпия сама с няколко цигарки за компания.

# 1
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Няма опция за мен - не пия !
Лопа ми сърцето и треперя - ужас !

# 2
  • Мнения: 5 001
Няма опция за мен - не пия !
Лопа ми сърцето и треперя - ужас !
И аз съм същата картинка  hahaha

# 3
  • Мнения: 22 867
Аз пък замествам водата май с него, но не пуша. Обичам кафе, пия еспресо без захар и с нещо за хапване. Ако трябва да избирам опция - всичките без четвъртата.

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Както дойде.
Предпочитам сама, но с тези деца, май по - често го пия на крак като се замисля Whistling

# 5
  • Мнения: 407
Повечето пъти го пия сама, седнала пред компютъра. Обичам го с повечко захар и по възможност разтворено в мляко, а не вода.

# 6
  • Мнения: 9 973
с цигара,без цигара...на крак

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
"пред компа" към коя опция би трябвало да се отнесе

# 8
  • Мнения: 7 414
   Замествам кафето с Инка.Предпочитам да я пия сутрин с книга в ръка.Но ,ако бебето ми е будно, гледам само едно.......да си опазя чашата! Crazy Crazy Crazy

# 9
  • Мнения: 3 804
зависи-но задължително 4исто

# 10
  • Мнения: 3 303
сама сутрин преди да се е събудило диването  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 575
Напоследък много ме глезят и минават да ми донесат любимото ми Карамел Макиато от Онда. Оставят ми го пред вратата с много мила бележка. Цялата тази традиция ми действа много зареждащо за целия ден. Пиенето обикновено става на крак, тичайки след малката или пред компютъра, докато си подготвям срещите за деня, а щерката ме дърпа и обяснява "Дада пие кафе,като порасне". Със сигурност не мога да се насладя на вкуса и насладата от кафето, така както ми се иска.

# 12
  • Мнения: 179
Пия го чисто,обикновено на крак,докато се приготвям да излизам сутрин, или,ако не излизам рано седнала пред компютъра и дир.бг  Simple Smile
  Това през седмицата, а почивните дни - на терасата с половинката, или направо тръгваме към някое заведение,обикновено тогава с приятели

# 13
  • Мнения: 444
пред компютъра обикновено, четейки форума самичка, затова и отбелязах отговор "сам"

# 14
  • Мнения: 5 183
В делничен ден - с колегите на терасата с цигара.
Уикенда - с мъжа ми (+приятели понякога) и пак с цигара.

Общи условия

Активация на акаунт