Съвет за един подарък за свеки!

  • 984
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте. Знам че има много теми по въпроса ,но искам съвет.Свекърва ми има рожден ден скоро и става на 49 години.Харесахме и едно златно медальонче ,което искаше отдавна.Въпросът е там ,че догодина прави 50 години юбилей.Дали да отложим този подарък за догодина ,а сега да й вземем нещо друго-чанта ,която също иска или книга и т.н.?Предварително Ви благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 604
вземете й медальончето на жената-за догодина живот и здраве ще измислите нещо друго Flutter

# 2
  • Мнения: 183
вземете й медальончето на жената-за догодина живот и здраве ще измислите нещо друго Flutter

 Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 1 447
Ако толкова го иска това медальонче вземете го сега.Догодина живот и здраве все ще ви дойде някоя интересна идея.
Тогава пък може и гривна да и вземете нека сега се радва на медальона.

# 4
  • софия
  • Мнения: 636
вземете медальона, а догодина може гривна, обици или нещо друго за спомен.

# 5
  • Мнения: 940
Догодина може този медальон да го няма. После ще съжалите, според мен го вземете сега.

# 6
  • Мнения: 1 820
И аз така мисля,вземете медальона.Ама то голям проблем имаш.Ако питаш мен една змия/жива/и купете  Joy

# 7
Момиче стига си се харчила, я купи медальон за тебе / e не същия/ а за свеки купи нещо друго. Влез в магазин за "1 лев" и купи подарък от там.

# 8
  • Мнения: 152
Моята свекърва знаете ли какво ни подари,когато си купихме нова къща миналата година?..............една малка панерка от магазин за 1 лев,в която беше добавила и три ябълки за детето.

# 9
  • Мнения: 54
Момичета ,благодаря за съветите.Спрях се на медальончето ,пък за догодина ще мисля.Варианта с подарък от магазин за 1 лев не става ,защото съм една от малкото снахи във форума ,която е в добри отношеня със свекървата.Тя жената винаги ми е правила хубави подаръци и заслужава.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 616
Таз година медальон, догодина-пръстен Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 803
Момичета ,благодаря за съветите.Спрях се на медальончето ,пък за догодина ще мисля.Варианта с подарък от магазин за 1 лев не става ,защото съм една от малкото снахи във форума ,която е в добри отношеня със свекървата.Тя жената винаги ми е правила хубави подаръци и заслужава.

И аз бих взела медальонче.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт