От къде хубаво обзавеждане за детска стая

  • 19 985
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 708
Предстои ни да обзаведем детска стая, голямо (не бебешко) легло, гардероб, бюро, иска ми се да има скрин или ракла или нещо такова. Не искам да е от ПДЧ, миришат ужасно с години ... Дайте идеи къде да гледам, препоръчайте модели или въобще дайте съвет. С търсачката не попаднах на почти нищо

# 1
  • Мнения: 311
http://www.cilek.com.tr
Отзивите, които съм чувала за тях са много добри, но лични впечатления нямам.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Бях се запътила и за натам.Доставката е поне 3 месеца.Дизайна им е много хубав,но дали са качествени незнам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 613
http://shop.yavor-bg.com/index.php?catid=198&subcat=87

на мен много ми харесват, но са китайски, което не означава задължително, че са с лошо качество

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В крайна сметка купих такъв комплект,за момента нямам оплаквания Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 958
Защо не направиш по поръчка, но от австрийските плоскости. В темата за детските стаи имаше мами, които бяха правили за София. И ние поръчахме така, но за провинцията, затова не ти давам координати.....Може да погледнеш, иам две теми и някои предложения са много красиви. А и така май в цената ти влиза доставка и сглобяване. Понякога ако купиш готови от магазина започват едно пазарене за транспорт и подобни...

Български в никакъв случай - доколкото знам миришат, понеже се използват вредни материали. Австрийските плоскости са съобразени със здравните изисквания. А и имат разкошни цветове.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
http://www.cilek.com.tr
Отзивите, които съм чувала за тях са много добри, но лични впечатления нямам.

Има много хубави модели, харесах си един определен, но все ми се иска да мога да видя какво купувам нагледно, дали във въпросния магазин на Раковска ги има изложени  newsm78

http://shop.yavor-bg.com/index.php?catid=198&subcat=87

на мен много ми харесват, но са китайски, което не означава задължително, че са с лошо качество

Снощи ги гледах, някой да има впечатления от тях, не ме притеснява че са китайски, искам да са качествени. Те също имат симпатични модели, гледах същите и в други сайтове в последствие

chocha ти кой комплект купи, турските или китайските? Какъв материал е, мирише ли?

mila71 това с поръчка на мебели - вече не се наемам, след един доста неуспешен опит вече искам да видя какво купувам, прекрасни чертежи не ме впечатляват. Знам, че не винаги е така, но залагам на по - сигурното  Wink  Мерси че ми напомни за темата, има доста интересни неща там   bouquet

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Чилек ги няма изложени.Най-много да има модел,който някой е поръчал и е доставен,но още не е дошъл да си го вземе клиента.Или нещо дефектно и преоценено.
Аз взех китайски комплект от Явор,правят се в същия завод с Карло Даниели и моделите са им почти еднакви

# 8
  • София
  • Мнения: 2 708
Чилек ги няма изложени.Най-много да има модел,който някой е поръчал и е доставен,но още не е дошъл да си го вземе клиента.Или нещо дефектно и преоценено.
Аз взех китайски комплект от Явор,правят се в същия завод с Карло Даниели и моделите са им почти еднакви

Щом няма изложени модели на турските, направо се отказвам, по - горе писах защо Simple Smile
Чоча, ти коя серия избра, Бамбино, Примавера или някоя друга? Надявам се, не миришат, особено щом са основно МДФ (така ми каза г-жата по телефона). Накъде в Люлин 3 и 6 ги имало изложени, ти от нета или от някой магазин поръча? И аз май се ориентирам към тях, моделите са добри, надявам се качеството също. Двоумя се и с един нов модел в АИКО, но надали, малко ми беше скучен  ooooh! А
 за Карло Даниели - чух доста лоши отзиви ... дано не важат за Явор, щом се правят в един завод Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз от Еником го купих комплекта.Не е миришел или аз съм си наркоманка Mr. Green и не ми е направило впечатление.

# 10
  • Мнения: 157
Карло Даниели са китайски! Знам го от първа ръка.

# 11
  • Мнения: 855
В Стара Загора, има един магазин в който продават обзавеждане на Cilek Има изложени няколко обзавеждания- модела с колата, леглото с пързалката и една Барби стая за госпожици.
Ние се насочихме към моделчето с пързалката, много ми допадна. Цялото обзавждане съдържа- легло на втори етаж с пързалка, отдолу е празно, пуснати са платна с прозорчета и става като място за игра, Има второ легло ниско, гардеробче, бюро, скрин и  Rolling Eyes не съм сигурна , но май имаше и някаква секцийка. Може да не се взима пълния комплект, има няколко варианти от които можете да си изберете. Цената на целия пълен комплект беше към 2300лв. И 3-те обзавеждания изглеждат добре, поне на нас ни харесаха. Но принципно и аз не бих могла да купя обзавеждане без да го видя. Като говорихме със собственика за леглото с пързалката, той ни каза, че имат едно сглобено и още едно в склада и каза че ако свършат не се знае кога ще може да поръча, защото от Cilek имали изисквания поръчката да не падала под 20 000лв и той е направил едно голямо зареждане, но за 2-ро не се знае кога ще е, а и за доставката каза че доста се чака  Confused
Така че ако ти харесват моделчетата, може да дойдете до тук, за да го разгледаш сглобено, ако това което си харесала го има тук де.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 708
Вчера набързо пообиколих няколко магазина, в Зона например имаше модели на Карло Даниели, на Явор и на още няколко други такива фирми. Всичките изглеждаха идентични като разположение, само шарките и тук там нещо различно имаха. Цените на еднакво изглеждащ комплект варираха от около 750 лв до 1400 лв. Аз харесах един друг комплект там, но още се чудя, може би Явор са най - доброто решение.
А за Челик - трудно ми е да дойда до Ст. Загора, този вариант отпада за мен

# 13
  • Мнения: 178
Аз лично съм почитател на мебелите от масив, затова бих препоръчала мебелите на GLUCK. Освен това са си с европейско качество. Някои от моделите ги има на склад, но ако искаш нещо по различно, може да си поръчаш, всеки месец има внос. http://www.gluck.com.pl/index.php?a=zestawy_meblowe

# 14
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз лично съм почитател на мебелите от масив, затова бих препоръчала мебелите на GLUCK. Освен това са си с европейско качество. Някои от моделите ги има на склад, но ако искаш нещо по различно, може да си поръчаш, всеки месец има внос. http://www.gluck.com.pl/index.php?a=zestawy_meblowe

Изглеждат хубави, но като гледам повечето са за бебешка стая, ние отминахме този период вече  Wink А и ми се искаше нещо малко по - цветно, но не и прекалено разбира се

Общи условия

Активация на акаунт