Какво правите малките дрешки

  • 2 826
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Давам ги на приятелка с по-малко дете,но тя ми ги връща,като умалеят и на нейното.Пазя ги засега с тенденцията да имам второ дете.А ако стане така,че нямам,ще видим,не съм мислила още.Идеята да се дадат на някой дом е добра.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Давам на приятелки с по-малки деца, някои пазя.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Раздавам на приятелки  Sunglasses Или запазваш за следващото бебе  Peace

# 18
  • Мнения: 2 111
Пазя си ги всичките.Не мога да се разделя с тях.

# 19
  • Мнения: 35 951
събирам и когато излезе случай, подарявам

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Пазя за следващото Simple Smile Пък после, половината ще подаря, а което ми харесва повече и е запазено ще си пазя Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 261
Всичките дрехи от баткото запазих, защото знаех, че ще имам и друго бебе /дали ако беше момиче щеше да има смисъл от това  newsm78 newsm78/. После за малкия ги извадих и ги носи той.
Сега вече умалелите ги раздавам на приятели с малки дечица.
Идеята да се пазят за по-нататък не ми харесва, защото моята майка е запазила някои мои дрешки - ми от тях не съм обличала нито една на децата си ....

# 22
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Запазвам ги за следващото бебе.След време ще подаря,тези,които стават за носене.Мисля да запазя 2-3 дрешки-да ми напомнят за мъничките ръчички и краченца,на които съм ги обличала. Laughing

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз ги давам на по-малки дечица,ти щом нямаш такива познати можеш да ги събираш и да ги дадеш в някой дом,толкова много дечица се нуждаят от дрешки. Peace
И аз така правя!  Peace

# 24
  • Мнения: 2 521
събирам и когато излезе случай, подарявам
Иаз така правя Peace

# 25
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
По-запазените ги събирам,евнтуално за второто дете. Peace
А по-износените ги изхвърлям в специалните контейнери за дрехи.

# 26
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Пазех ги за номер 2.Сега което е малко подарявам на приятелки които имат по малки деца.Решила съм само одеалца и оликотени  да запазя.

# 27
  • Мнения: 1 477
По-хубавките пазя.Другите давам на приятелки с бебчовци.

# 28
  • Мнения: 750
Нищо не пазя. Не виждам смисъл да събират прах. Давам ги в дом или на други нуждаещи се.

# 29
  • Мнения: 579
Тези от изписването и от кръщенето съм си ги запазила специално,а другите стоят за следващото(е,ако е момче незнам какво ще правя с рокличките)

Общи условия

Активация на акаунт