Какво правите малките дрешки

  • 2 831
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Всички дрешки от първите 3 месеца занесох в родилното отделение на една от местните болници, тъй като в Дома за деца ми казаха,че се нуждаят от дрешки за след 7 месеца.
Оттогава най-хубавите и купени/подарени/ малки, съответно необличани, давам на една приятелка. Останалото, ако е здраво и годно, пера, гладя- и в детския дом.
Шишета, играчки-също.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Пазя за следващото  Grinning Племенникът ми износва подходящите за момчета дрешки, другите ги прибирам. Доста дрехи дарявам в дом за сираци.

# 32
  • Мнения: 1 440
Пазила съм за второто.
Но сега са складирани в едни чекмежденца и скоро трябва да проверя кое става за носене,та да ги давам на някой.
Има дрешки с които не мога да се разделя-ще ги оставя.

# 33
  • Мнения: 140
За сега ги пазя, защото имам малка племеница, а и за моето второ бебче. Сестра ми каза, че ще си правят и трето, така че за сега ще ги пазя още време май. Друг е въпроса, че преобладават момичешките, ама  здраве да е Simple Smile

# 34
  • Мнения: 729
Давам на приятелки с по-малки деца или на познати, които имат познати с по-малки деца.
  Peace Да,и аз ги давам.Нищо не пазя.

# 35
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Някои пазя и чакам случай да дам на някой, други /по-захабени/ съм изхвърлила, а трети съм дала за дом за сираци.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 524
Пазя за номер две. Освен това в родата ни има скоро оженили се - та и за тях пазя.

# 37
  • Мнения: 1 629
събирам ги в пликчета и чакам следващото бебче Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 17 592
Събирам ги за следващата порция бебета. Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 1 185
За сега трупам, един ден мисля да избера най-хубавите и да ги занеса в някой дом за деца!

# 40
  • София
  • Мнения: 44 088
Най-малките дадох на една приятелка, която роди половин година след мен.
Най-милите си ги пазя, малко са.
Които имат петънца или са много носени,събирам в пликове и оставям до кофите, все някой ще ги вземе.
Други пускам в продавалника.

Нямам познати с по-малки деца...та няма на кой да давам, на въпросната ми приятелка детето за нулла време стана по-едро от моето, а и ни се разминават сезоните...та останаха ми горните варианти....

# 41
  • Варна
  • Мнения: 558
Пазя ги и вече се оползотворяват от номер 2  Mr. Green. После сигурно ще раздам запазените, а другите ще сложа до контейнера. Пък дай Боже и номер 3 да има  Laughing.

# 42
  • Мнения: 11 003
Подарявам или продавам. Най-любимите си ги пазя. Захабени за изхвърляне нямам.

# 43
  • Мнения: 514
Подарявам. Най-любимите си ги пазя. Захабени за изхвърляне нямам.
също! Peace Peace

# 44
  • Мнения: 4 406
от баткото ги пазех. сега- раздавам запазените, а овехтелите отиват за парцали.

Общи условия

Активация на акаунт