"Едно си баба знае, едно си баба бае".

  • 2 643
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 662
Прави ми впечатление, че почти няма тема /или май въобще няма Sad/, която по някое време да не прерасне в бойно поле. И то, най-често, защото се измества самата тема.Случвало ми се е да отворя последната страница и да реша, че става дума за съвсем друго.Никаква връзка с питането на автора.Според вас, има ли потребители, които само чакат сгоден момент и се "хвърлят в бой" Laughing?
Или такива, които пишат, само, за да се заядат с някой, който има друго мнение? Или "спамъри"?

# 1
  • Мнения: 6 029
Всякакви ги има.
Боя е хубаво нещо.

# 2
  • Мнения: 677
Изкарала си една седмица във форума и вече имаш сериозни наблюдения, респект!
(Хайде сега коментирай поста ми, какво е?)

Сериозно питам, не е спам. Истина ли е написаното в поста ми?

# 3
  • Мнения: 662
Изкарала си една седмица във форума и вече имаш сериозни наблюдения, респект!
(Хайде сега коментирай поста ми, какво е?)


Спамиш, а?  Mr. Green... То и един ден е достатъчен. Laughing Според мен има доста форумци ,които чакат сгоден момент да отворят уста. Тема ли-важното е драми да има.Лично аз се дразня, когато някоя тема се измества заради скандали или хора, които не търпят различно от своето мнение.

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 00:52 от melinda_

# 4
  • Мнения: 6 029
 ooooh!

Темата за злобата и змийките, различно представена. Чак сега сгрях, като прочетох още веднъж първия пост. Ссссссс.

# 5
  • Мнения: 2 792
Прави ми впечатление, че почти няма тема /или май въобще няма Sad/, която по някое време да не прерасне в бойно поле. И то, най-често, защото се измества самата тема.Случвало ми се е да отворя последната страница и да реша, че става дума за съвсем друго.Никаква връзка с питането на автора.?
Всъщност питаш защо една тема се измества в процеса на обсъждане и понеже на теб не ти се занимава да я четеш цялата, така досадно те объркват на последната страница ?
  Отговорът е очевиден още на трета страница почват да пишат хора, които са чели само втора, сети се какво става на десета, която ти отваряш.

# 6
  • Мнения: 3 715
Действам на принципа: "Не разваляй боя с разправия".

# 7
  • Мнения: 662
Прави ми впечатление, че почти няма тема /или май въобще няма Sad/, която по някое време да не прерасне в бойно поле. И то, най-често, защото се измества самата тема.Случвало ми се е да отворя последната страница и да реша, че става дума за съвсем друго.Никаква връзка с питането на автора.?
Всъщност питаш защо една тема се измества в процеса на обсъждане и понеже на теб не ти се занимава да я четеш цялата, така досадно те объркват на последната страница ?
  Отговорът е очевиден още на трета страница почват да пишат хора, които са чели само втора, сети се какво става на десета, която ти отваряш.
То поговорката е ясна, питам се защо винаги има някой, който си говори наизуст, без въобще да го интересува от питането на автора.Има хора, които не търпят мнение, различно от тяхното.Започват се едни обиди, едни простотии. И едно голямо интерпретиране-всеки както си иска. Въпросът може да е елементарен-"Кой цвят ви е любим?" и сто процента ще има: "ама защо този", "луда си, този е много грозен", "хлопа ти дъската, кой носи този", "ама ти защо не харесваш този", "ти сега какво искаш да кажеш, голи ли да ходим". Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 01:18 от melinda_

# 8
  • Мнения: 2 084
Има и такива, дето и идея си нямат що е спам и има ли той почва във форума. Когато започнах да чета и пиша се включвах както дойде. Докато се светна за какво иде реч станах спамър-професионалист. И когато това, което е написано ми засяга чувствително местенце пиша и после се сещам, че и да мислиш не е лошо. Темперамент? Може и друго да е. Аз си мисля, че съм засягала някого умишлено, ама това аз си го мисля.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мненията ми в различните теми са различни. Веднъж отговарям по същество, понякога се включвам да обяснявам нещо. Често давам мнения от опит. Но има теми, в които се включвам заради самата дискусия. Така, че не мога да отговоря еднозначно.
Нормално е темите да вземат някакъв наклон, всеки си държи на мнението и се аргументира с примери, от които произтичат други въпроси и мнения и така нататък.
Теб какво те дразни или не ти харесва? Тук има толкова много теми, че все някъде би намерила мястото си. А освен това за сериозните отклонявания от темите има много зорки модове и админи и те си вършат работата чудесно(подмазззз).

# 10
  • Мнения: 662
Мненията ми в различните теми са различни. Веднъж отговарям по същество, понякога се включвам да обяснявам нещо. Често давам мнения от опит. Но има теми, в които се включвам заради самата дискусия. Така, че не мога да отговоря еднозначно.
Нормално е темите да вземат някакъв наклон, всеки си държи на мнението и се аргументира с примери, от които произтичат други въпроси и мнения и така нататък.
Теб какво те дразни или не ти харесва? Тук има толкова много теми, че все някъде би намерила мястото си. А освен това за сериозните отклонявания от темите има много зорки модове и админи и те си вършат работата чудесно(подмазззз).

Май и при мен е така.Опитвам се да се придържам към първоначалното питане, но понякога се намесвам да кажа нещо, което е продиктувано от предишен пост, който съответно не е по темата Embarassed.

# 11
  • Мнения: 2 792
 Добре де, аз продължава да не разбирам, защо се ядосваш, когато другите не се придържат към темата, когато ти сама признаваш, че не го правиш ?
 

# 12
  • Мнения: 662
Добре де, аз продължава да не разбирам, защо се ядосваш, когато другите не се придържат към темата, когато ти сама признаваш, че не го правиш ?
 

Да, на всеки се случва да се "отнесе" нанякъде.Не толкова, че се ядосвам-странни са ми някои, които не се интересуват от темата, а пишат само, за да се заяждат. Или други, които въобще не четат за какво се говори.Бам директно на последна страница, важното е да не мине тема без тях Laughing.Всъщност мен ме провокира една конкретна тема-няма значение коя, но с две думи: авторът разказва свое преживяване и пита дали друг е имал подобна случка.Веднага се почна едно категоризиране-ти мразиш еди кои си, как не те е срам, някои дори се засегнаха лично ooooh! и въобще всякакви коментари нямащи общо с първоначалното питане и с думите на автора.Едно разказа и попита, накрая съвсем му изопачиха думите.  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 02:05 от melinda_

# 13
  • Мнения: 2 792
 Ако разбирам правилно приемаш за нормално собствените си отнасяния, защото знаеш защо се случват, но не ти се струва логично другите пишещи във форума да имат такива ?
 

# 14
  • Мнения: 677
Пак ли тема за злобните бабички?

Общи условия

Активация на акаунт