НОЕМВРИйското човече рита силно мама вече!

  • 14 243
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 77
Здравейте сладурани

Моят бебок също е от активните.Май  iveto_11 като се замисля, и аз гледам тези дни олимпиадата, но май ще я спирам.  smile3503Голямо ритане и боксиране правим.

Ремонта и ние го почваме от днес.Изпратихме баткото при баба и дядо и се надявам за седмица да приключим.

Да се оплача аз се разболях в събота, пипнах летния вирус с разстройство и повръщане.Имах чувството че ще умра събота срещу неделя #Crazy #Crazy.Добре че днес съм по добре. А за не раждалите мами да споделя ,че контракциите болят като при силно разстройство, та малко си припомних какво ми предстои.Чак страх ме хвана.Та се замислих за секциото.

Отивам си вкъщи да пазя леглото.Чао

# 46
  • Мнения: 8 511
Den4o, пусни някоя снимка от вече ремонтираната ви детска.

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 191
Момичета сега си идвам от доктора!
Взеха ми и на мен секрет и ще видим дали имам гъби и аз, дано нямам Praynig! Бебока е добре- расте си, само че за сега е застанал седалищно - много риташе по време на прегледа, направо с татито умряхме от щастие Laughing! Laughing
Иве и аз доста гледам олимпиадата  Wink!

# 49
  • Мнения: 24
Den4o, пусни някоя снимка от вече ремонтираната ви детска.

Няма проблем - само да намажем и терсата и да закачим щорите и веднагически ще я пусна - всъщност вие ще видите - ние си ползваме мебелите от мойта собствена детска стая - онези стари хубави дървени мебели - само дето ги ошлайфахме и ги боядисахме с безвредна боя за дърво на водна основа - както казах синьо и жълто - има прекрасни нюанси в Бриколаж. Станаха готини. Днешните детски стаи са ми много едни такива пластмасови а и леглата са едни - дълги са само 1,75 и са широки 60-70см. е ами ако реши да расте още кво правим??? newsm78 А тия мойте си легла са дълги 1,90 - и са широки 90см. - широки и удобни - на тях се спи страхотно!
Абе с две думи с татито решихме, че не ни се дават пари за ПВЦ боклуци и талашит - дървото си е дърво Crossing Arms

# 50
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Ей, пак сте се престарали в писането Simple Smile
Диди, честито и от мен!  bouquetДълъг и щастлив семеен живот ви желая!
Шамс, каквото и да облечеш, едва ли ще бъде от такова голяма значение. Ще помниш цял живот събитието на този ден, а не с какво си била облечена. На добър път, мила. Дано трудностите са вече зад гърба ти. Помня отлично и твоята тръниста пътека.....
Темичка, кръщенето беше повече от прекрасно - не бях ходила на Клисурския манастир - изключително живописно място. А бебка през цялото време гледаше попа с невероятен интерес и правеше едни такива физиономии..... не мога да ги опиша. Държа се изключително добре - единствено проплака, когато я вадеха от водата Heart Eyes
Чакаме ДиДи да пише хубавите новини от прегледа

# 51
  • Мнения: 17
Новата тема почва с хубави новини  Hug
Радвам се че всички прегледи са минали добре.  Simple Smile
Темичка не се притеснявай толкова за тези гъби,трябва да е много опасна инфекцията  за да ти попречи да родиш нормално.И аз имам силно течени ,но след като не дразни,не сърби и не създава дискомфорт всичко е о.к.А преди да се роди наистина е хубаво да се пусне едно изследване  Naughty
Диди Честито официално встъпване в брак!Много  положителни емоции  желая на цялото семейство! smile3525
Шамс а на теб желая всичко да мине по мед и масло! newsm51   и утре да те споходи късмета и да намериш това което търсиш!  Peace
Страхотно е че някой мами са приключили с ремонтите!  Heart Eyes Браво на Денчо,и успех на Мая в начинанието и да се оправяш по бързо!
А Аз още имам какво да правя   ooooh! като приключа ще пусна снимки.

# 52
  • Попово
  • Мнения: 687
Брей една сутрин да преварим Пепенчето-НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ Joy!!!Но личи си че липсва-няма кой д направи кафенце и закуска Hug

нямаше ме, бяФ на гУлемия гьол  smile3548

# 53
  • Мнения: 33
Добро утро от Нас с буболечката  Hug и весел ден Ви желаем  Crazy
Tinkatink с тая олимпиада да не си отгледате някое спортистче  jump и  fingerscrossed за резултатите

# 54
  • Мнения: 31
Добро утро на всички,
не мога да сваря да се запиша само чета, от утре съм отпуска и гледам всичката да я свърша за два дни, защото отивам на почивка.
Честито на Дидипиди за встъпването в брак много семейно щастие им желая.
Шамс и на теб желая приятно изкарване на този важен ден и не се тревожи за това как си облечена.
Радвам се за добрите новини на мамите ходили на прегледи.

Кръста и мен страшно ме боли особено нощем изобщо не мога да си намеря място и само се въртя, не спя и през деня съм като парцал, но така ще е през ноември живот и здраве всичко ще ни мине.
Желая ви лек и приятен ден.

# 55
# 56
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Да ви почерпя виртуално тъй като с милото днес празнуваме 8 години от сватбата.

# 57
  • Попово
  • Мнения: 687
евлогиева, диди, бъдете здрави и дълги години щастлив семеен живот и изпълнен с прекрасни мигове  Hug Heart Eyes
за кръста- е боли ме и то зверски... дано мине след появата на бебка  ooooh!

# 58
  • Мнения: 5 577
 Hug здравейте приятелки, не съм се появявала скоро - но ви следя.

Нямах настроение, заради разните стафилококиви инфекции - но се оказа, че сме ги излекували.  Grinning Но сега пък гъби, гледам въпроса е актуален.
Снощи пих капсула Микосист и сложих кремче Гиназол, пу дано минат.

Иначе всичко е наред с бебо. Отивам да ви поичета още малко, да не пропусна нещо и пак идвам.

# 59
  • Мнения: 329
Брей една сутрин да преварим Пепенчето-НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ Joy!!!Но личи си че липсва-няма кой д направи кафенце и закуска Hug

нямаше ме, бяФ на гУлемия гьол  smile3548
За това пък днес както винаги-ПЪРВА Joy
Е друго си е като има готово кафенце Joy Hug
evlogieva честита годишнина, още 1000 пъти по толкова щастие ти желая
 Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт