Кипърско мечтание, огряно от българско сияние. (11)

  • 14 195
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
добро утроооо и от мен Hug
блонди пак ме изпревара да му се невиди..... Mr. Green....ма няма нищо прощавам ти Hug  по късно като слезеш от дървото  hahaha hahaha Joy Joy ще си поговорим Twisted Evil... Joy Joy
ЖУЖИ я на поезия гледам те е ударило...а тва за хладилниците не си ли чувала тук всеки си има по два малки или един от нааааай големите ....  bouquet  bouquet....аз лично си имам от наааай големите и като трябва да го напълня лошо ми става Shocked
гугункагледай сега аз не гледам задните части мила за мен най важно е  усмихнатото щастливо и ведро излъчване това имах предвид като се изказах....пък то е близко до акъла че толкова бързо факир да си неможеш да си върнеш формата ...иска време нерви и здрава диета.... Peace
морска сирена здравей  bouquetизвинявам се аз обикновенно всичко знам ама нещо ми се губи твоя случай .... newsm78я пусни малко предистория кой какво кога къде ........  bouquet  bouquet
люсиенчебраво мила щом всичко си свършила сегааааа чакаме мамаааа Laughing Laughing Heart Eyesаааа май си забравила нещо ....я да видим ....плодове купи ли грозде сега има едно бяло голямо без семки на мама много ще й хареса Peaceтичай да й вземеш Heart Eyes
муци мила моя систър оставих те последна защото съм решила да ти тегля едно конско Twisted Evil
нещо май те е хванала депресията ... #Crazy...няма такива днеска за утре и т.н. .....я си живей днес за днес пък утре го остави за утре..  bouquet...радвай се на това което имаш сега а не после защото като го изгубиш ще съжаляваш за всичките утрета които ще последват  bouquet.....всички черни мисли са временни предизвикани от конкретни ситуациии които пряко не са искали да ти навредят а ти просто така си ги приела... Naughty....та с две думи след това кодирано конско дето май само ние ще си го разберем Wink...трябва да знаеш че най важното че се справяш е това че всички които са те обичали продължават да го правят и в това число съм и аз   love001  love001 приятен ден на всички до новото ми включване  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро и от мен!

Блонди, направо се разхълцах от смях бе душко..Кви` са тия образи дето се въртят около теб - ту чадъри, ту от дървета да слизат... Joy
Страшна закусчица..ммм...

Жужи,
   bouquet!

Кати, благодарности за милите думи! Абе не ме е хванла депресия, щото аз трудно се давам, ама съм се заислила над някой житейски истини и така.

Морска Сирена, много приятно изкарване и да разказваш после. И аз неси спомням много твоята итория, но важното , че има развитие в желаната посока.

Лусиенче, да се грижиш добре за мама и да не я ядосваш! Като чета си се подготвила перфектно.

Гугунче, важна е усмивката и доброто излъчване. Няколко килограма в повече при добра воля се свалят.


Весел ден на всички!

# 32
  • Мнения: 903
Блонди, направо се разхълцах от смях бе душко..Кви` са тия образи дето се въртят около теб - ту чадъри, ту от дървета да слизат... Joy

Муцинко, като се замисля, май с мен нищо не се случва просто и нормално... Види се аз така съм орисана, че при мен междинни положения няма - винаги нещата са или в едната или в другата крайност. Такава съм и по характер - човек на крайностите, и явно събитията и ситуациите в които попадам също са такива - или са дълбоко мело-драматични newsm50  или са шашаво-комични  Кво да се прави - съдба!

Морска Сирена, честно казано и аз като Кати нещо не мога да си те спомня... Явно и двете ни е погнала амнезията fiuuuuuu ... Ноооо, все пак няма да пропусна да ти пожелая лек полет утре и много, много щастливи мигове с любимия! kiss

Гугунче, вече няколко поста все се каня да ти кажа и забравям.../сигурно е от ЕГН-то hahaha/.., абе големи сладури сте на снимките с тоя твоя "батко" Симо - имате страхотно излъчване като двойка...- просто изглеждате си лика-прилика. Аз преди и на Шанкулова й бях казала нещо в тоя смисъл по повод тяхна обща снимка с нейния мъжо... И наистина е така - хармонията м/у двама души, когато я има, може да се усети от съвместните им снимки... и винаги много се умилявам като гледам точно такива снимики... Hug

Люсиенче, днес сигурно съвсем те е треснало вълнението от утрешната среща с мамето, а?! #Silly  Не се втелявай толкова какъв кусур ще ти върже - те майките са си такива - все ще намерят нещо да те поучат... smile3560  После, сигурна съм че твоята не може да се намаже и на малкия пръст на моята в това отношение. Щото мойто майче си има професионално изкривяване като даскал по физкултура - цял живот /та и до днес/ се опитва да ни действа на принципа "строй се в две редици"  ruporuu  red nuts   Ама кво да се прай` нали са си наши мами и ние техни дечица - обичкаме си се!  Така че много весели емоции заедно ви пожелавам!

И сега ви казвам чао, щото ако не сервирам скоро на Лора вечерята, ще ми изяде ушите. Laughing

# 33
  • Мнения: 39
Добро утро на всички!
Бързам да поднеса кафенцето и закуската,че тръгвам за летището newsm44



Катенце, аз така или иначе ще заведа мама на пазар,и  без това не знам какви точно подправки и нещица са и нужни  за нашенските манджи Joy А тя със сигурност ще каже,че нещо съм пропуснала.Ама виж за хубавото грозде не съм се сетила. Добре,че ми напомни.Мама много обича грозде.

Блонди, то не треска ми не знам какво ме е обхванало! Само тичам из къщи с парцала и все намирам нещо да пообърша Joy

Жужи, хич не си се объркала миличка,мама днес идва. Що се отнася до двата хладилника,единият си е мой и един има тук в квартирата. Единият е зареден с вода и всякакви напитки, а другият е за храна. Ама да ти кажа,понеже са от наий-малките,та по някой път не стигат даже  newsm78

А тя милата,както ненавижда самолети и умира от страх...сърчицето и тръпне от снощи.Една паника я беше обзела,сигурна съм че не е мигнала тази нощ.

Мама понеже познава Цвета, и понеже ще ходим насам натам с нея, та ще отидем и Цветинка да видим в Лимасол.

Целувки на всички,аз потеглям за Ларнака. Приятен ден ви пожелавам! До довечера ще се включа пак да дам доклад за полета, и как моето мамче се чувства на острова!   bouquet

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 09:01 от lusien4eto

# 34
  • Мнения: 903
Лелееее, кво кстава тука бе - като бомба да е паднала...
Аз си мислех, че днес вече всички ще са се изредили да пишат и аз ще съм последна.., пък то само Люсиенчето наминала сутринта и при все вълнението си от посрещането на мамчето, сварила и кафенце + закуска да сервира миличката...
Катенцеееее, познай какво съм ти подготвилаааа...... Точно така - пак граматическо въпросче из дебрите на гръцкия език, ама този път нещо съвсем леко просто за уточнение ---> глаголът е προλαβαίνω и неговата производна форма в мин.вр. πρόλαβα, та въпросът ми е такъв: кое от значенията му се използва  по-често в гръцкия - като 1) смогвам, успявам или 2) предчувствам? Щото тези две значения са дадени в речника, който ползвам и конкретно фразата, дето ме интересува е "Πρόλαβα εγώ να σ' αγαπήσω" ---- аз я преведох като "Успях да те обикна" - нали така newsm78  /всичко останало ми е ясно - демек задобрявам bowuu/
А това е и песента от която е фразата и която много точно отразява как се чувствам, включително и като звучене чисто музикално.., та ви поздравявам с нея ---->

http://uk.youtube.com/watch?v=kL09eRAE9TQ

Муцинко, най-сетне го видях в Замундата тоя ФШ и го изтеглих... и го инсталирах.., ама на финалната права на инсталационния процес кво стана незнам.., обаче взе че ми се инсталира с опция за гратисен период от 30дни, след което явно няма да мога да го ползвам... newsm12 /като вляза в ФШ-а и ми се включва някакъв обратен брояч за дните/. А миналия път нямаше такова нещо...  Идея да имаш що тъй?...
Хайде чао ви, че още малко ако се заседя и ще ми загори яденето. cook

# 35
  • Мнения: 577
Добро утро  момичета!заповядайте:       
Кажете как сте?Как понасяте жегите? Хаййййдеее събудете се.........елате на лафче......!
Люси,как е маминка?Как е бил полета-всичко ОК-ли е?

# 36
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
доброоо утрооо   bouquet
жужка мерси за кафенцето аз съм си винаги тук както ви е известно само че вчера имахме проблем със здравето на свеки че ходи до болницата пък аз бях с двете деца на работа #Crazy #Crazy Sickкаква ти работа тичахме след тях и ги гонихме да не играят по компютрите по цял ден ... ooooh!
чухме се и с Люсиенчето аз като местен домакин преведствах мама по телефона smile3534...сигурно ще се включи и тя по късно за доотучнения сега със сигурност мохабетстват.... lalalala
блонди думата се  използва предимно във първото значение и превода е поетично верен smile3501тази вечер можеш да спиш спокойно това е първия ти цялостен успех без забележки smile3521 smile3503 smile3524 smile3524 smile3524
муце ела тука бе душата да разискваме истините за живота....и философсттваме .... coolcool

# 37
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утроооо!

Тук съм вече!

Жуженце, благодарско за кафенцето!
Приготви ли багажа за Батак?

Кати , кво`и е на свеки? Пък и до болницата да ходите...

Успях да разгледам снимките в кукунделка.
Много сте сладки всички.

Аз си купих едни книги за Autocad и ще почвам да го уча. Та ако някой поназнайва нещичко ще съм благодарна за едно рамо. Mr. Green

До после мили мой кукунделки... Joy

# 38
  • Мнения: 577
Муце, няма места за тази събота на Батак.  Sad Народа се изнася скорострелно.......Сега издирваме един познат да удари едно рамо-поне за другата седмица да стане.За нас лесно,ще вземем караваната,но приятелите нямат-така,че ще изчакаме за свободни бунгала.Разминахме се май с рибата тази седмица..... Wink
Кате, какво пострада свеки?-Да не е от жегите нещо?И моя свекър изкара 2-ва дни в болница за изследвания-всичко е ОК.
Блондиии, на плажче ли сте?Що ли?
Тихери, такива да ги нямаме.............. Naughty включвай се!
Какво ли стана с Роска,замислила съм я тези дни.   Thinking
П.П. Кукунделки,абе да ви питам нещо?На вас едно такова да ви е отпаднало -никакво.......?Нещо не ми е в ред,взех едни витамини Vitaral,уж ми дойде силата.......

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 11:16 от Жужи

# 39
  • Мнения: 577
Ааааааааааауууууууууууууу колко съм завеянаааааа.Дрънках какво ли не -а забравих да почерпя  ooooh!  ooooh!  ooooh! Абе братока днес прави 40 години : Моля вземете си виртуално за негово здраве:

/това за по-късно ------------по бутилка на човек!Ако искате коктейлче си спретнете,ако искате чисто с лед......../

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 11:44 от Жужи

# 40
  • София
  • Мнения: 1 456
Жужи, жалко за Батак-а!   
Те бутилчиците са седем само... newsm78
Живо и здраво да ти е братчето!Весел празник ви желая!

А, за сила яж пресни плодове, лимони, портокали и храни с повече фибри.
Гледай да си повече на въздух.
А има и някакъв вирус с разтройство и отпадналост, ама едва ли е от това.

Пазаруването действа доста освежаващо....да знаИш! Mr. Green

 

# 41
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
за свекито какво да ви кажа отиваМе вчЕрА КАКТО ОбИКНОВЕННО да й оставя децата сутринта и да отида като бял човек на работа а тя лежи и реве....... #Crazy
аз......какво става не ти ли е добре ..... newsm78
тя......зле ми е.......и реве
аз......недей да плачеш че децата са с мен и ще се притеснят кажи ми само какво има за да помогнем
........и т.н. разговара продължава в този вид.....в крайна сметка аз  в един момент трябваше да тръгна да отида в офиса и ги оставих да се оправят ....та отишли до болницата....сложили я на системи......и после си тръгнала щото нейния доктор го нямало #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Диагнозата е .......вие й се свят и повръща.... Mr. Green..грипно ли е какво ли незнам не съм лекар засега се държи да видим......дано да се оправи че направо издивявам с тия деца по цял ден... smile3515 smile3515 smile3511не че са непуслушни напротив добрички са само че постоянно нещо спорят fight fight
ЖУжиГледай сега ъ ъ ъ ще ме извиниш ама докато чаках да се включите  ъ ъ ъ ъ май малко прекалих с коктейлчетата Drunk Drunkпък на сами с муцка колко да изпием .... cheers..да ти е жив и здрав да прекарате чудесно на партитооо нали ще има newsm78..а това дето си отпаднала може и да е от витамините колкото и смешно да ти се вижда ...виж на опаковката колко желязо съдържат ако е повече от приетото за обикновенни витамини може дори и свят да ти се вие  #Crazy.....казвам го от личен опит и аз така от тези Перфектил където са за здрави нокти хубава кожа и т.н. като ги почнах и гледай какво става виеше ми се всеки ден свят и ми се повръщаше Sick
Муцка какво е това Аутокард newsm78

# 42
  • Мнения: 577
Муцанке, ами 7 бутилки ма душко!Ние да не се завъртаме повече от тази бройка в темичката!Я да сметнем-да се преброим и ще видим!!!Ако нарастнем повече от 7 за днес-ще извадя и другите от склада..................ама хиииииииииич не ми се вярва....... Laughing   Whistling  И толкоз даже нямаме.Ще има и за на Люсиенчиното майче  Laughing една бройка.
Кате, чакай да хвърля едно око на желязото----- Stop   6.15 мг.,най-много е калция 59 мг.а след него се нареждат йод и фосфор,колкото до вит.А,В,С,Д,Е............те са всичките по 0,/и нещо/ А твойто свеки само вирусче  е лепнала.Ще се оправи.......... Peace
За Аутокада-хубава програмка за чертане.Всеки може да се справи минимално с нея........НООООООО  да се изучиш ,както трябва си е голям матРИЯл    Crazy  Едни дебели книги саааа-мама мия.Мъж ми горе -долу се оправя-но е  във свръх-начален стадий.  Mr. Green
Благодаря за пожеланията относно братлето.Доста сме далеч един от друг.Но се чуваме често.   phoneuu Ние с мъжо ще гаврътнем по едно за негово здраве. Wine Glass

# 43
  • София
  • Мнения: 1 456
Кати, ами и аз не знам още и затова ще дам точен цитат за това какво е AutoCad.

"Съкращение на Computer Aided Design - проектиране подпомогнато от компютър."
Или това е комплект от програми за поектиране и чертане на дву- и тримерни
изображения с предимно технически характер"

За сега само съм я инсталирала програмата и гледам кат` теленце
и повече не мога да ви кажа дори и искате. Mr. Green

Жужанке, писали сме заедно! Joy Добре де, ще си ги пийнем и седемтте....
Аз съм в свръх-свръх начален както виждаш.
На мен няма да ми трябва да чак толкоз задълбочене
познаване, та се надявам да се оправя. Laughing

Това за преброяването, я верно да спретнем една бройка. Аз започвам, а вие допълвайте ако
попусна някой.

Жужка, Муцка, Кати, Блонди, Шанкулова, Гугуна, Лусиенчето, Мириам, Баба Руми, Цуши,
Роска, Пепита, ПСД, Винаги, Морска Сирена, Гери, Тихери, Пепеляшка, Питанка....
Кой забравих... newsm78

 

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 18:51 от Муци

# 44
  • Мнения: 903
Ха добър ви ден и от мен!

Едва сега успявам спокойно да седна пред компа, че предиобед имахме час при очен лекар. На Лорка от доста време й е излязъл някакъв ечимик и не минава, а очето стои подуто и събира гурли и с лайка промивки правех - без резултат... Та заведохме се вече днес и ни изписаха някакви антибиотични капки и мехлем и много се надявам да дадат ефект, щото иначе ще трябва да влизаме в болница за оперативно премахване с пълна упойка, от което изпитвам див ужас.., щото имали сме на два пъти "щастието" да й правят пълна анастезия /преди 7-8 години като я диагностицираха/ и като си спомня колко зле беше после, как повръщаше и изобщо... ми иде с глас да пищя smile3511

Жужони, живо и здраво да ти е братлето! Хубав юбилей - 40г., та му пожелавам най-малко да ги удвои и все в щастие да ги прекара!  bouquet  Ей ся ще си сипя аз от вискито да гъврътна за негово здраве, па и да разпусна, че незнам на теб от какво точно ти е отпаднало, ама аз от ядове и тревоги /в т.ч. лИбоФни  Two Hearts/, нИмож`сЪ освестя ku-ku

Ей, Муце, пиянде такова, на теб седем бутилки малко ли ти се видят бре?! Joy Joy  Ей сегинка ще помогна да ги пресушим, ама преди да съм се натаралянкала почвам да преинсталирам ФШ-а /ремувнах го тоя и го свалих наново, та дано този път я свърша като хората/. После ще дам отчет smile3519  Впрочем, ще ми простиш невежеството, ама и аз незнам какво е туй чудо Autocad - пие ли се, яде ли се... newsm78 Joy

Катенце, ти мен ууууважаАш л`мЪ,.. хлъц! Дайте такова да си правим компания...Wine Glass... Наздравичката! newsm24  И да ти кажа, туй твойто свеки нещо като да преиграва ми се струва... Whistling От едно виене на свят и повръщане чак да се тръшка да реве... Но пък от друга страна, ако е тоя вирус летния с повръщането, ние миналата година като се тръшнахме, направо по земята лазех - така нямах сили и направо като парцал се влачех Sick  Дано не е това!

Общи условия

Активация на акаунт