Мъж,да не може да кара кола???

  • 10 234
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 018
А сега темата да се прекръсти на: "Мъж, който не кара нищо под 130 тона?".  Laughing

 Joy
Айде лека ви вечер!  Peace

# 151
  • Мнения: 599
Ха, каква тема имало и съм я пропуснала, от невлизане У форОмчето.
Та на въпроса: Моят МЪЖ( защото наистина е мъж, страхотен МЪЖ) няма книжка.
Ми просто не обича да кара, незнам защо, но мен ме устройва, защото пък аз обожавам да шофирам.
И по тоя случай ми купи чисто нова кола да се возя, пък той си ползва гр. транспорт.(това инфо е важно за съседната тема с мъжа в трамвая).Отскоро е тръгнал с велосипед, за да поспортува.
Та искам да кажа, че в никакъв случай не е по-малко мъж, от тоя дето кара автомобил.
Не виждам какво общо има мъжкарството с шофирането.

# 152
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
В крайна сметка аз осъзнавам колко е секси моят мъж, когато кара кола  Flutter Самото му сядане зад волана ми е секси  Grinning А когато го возя аз, нещо не е както трябва  Thinking

# 153
  • Мнения: 599
В крайна сметка аз осъзнавам колко е секси моят мъж, когато кара кола  Flutter Самото му сядане зад волана ми е секси  Grinning А когато го возя аз, нещо не е както трябва  Thinking

Това означава ли, че правите секс само след като те е повозил?
Жалко е наистина, че осъзнаваш колко е секси мъжът ти, само когато той кара кола.
Може би трябва да си я паркирате до спалнята......

# 154
  • Мнения: 1 763
Ами моят мъж нямаше книжка, когато се запознахме, нямаше и когато заживяхме заедно. Но пък заради него зарязах гадже с кола ( въобще не се сещам  за марката, май не беше кой знае какво), което от любов към колата не се сещаше много-много за мен. После мъжът ми взе книжка. Не видях никаква промяна в него или може би дългото съвместно съжителство ме е заслепило за внезапното му разцъфтяване   Thinking. Е, малко ми се промени животът, когато си купихме колата- разкарва ме насам-натам, удобство си е. Но пък имаше проблем с газовата уредба и за ремонт отидоха парите, които бях заделила за нова рокля... Няма пълно щастие. Но с книжка или без книжка, важното е любов да има Peace

# 155
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
В крайна сметка аз осъзнавам колко е секси моят мъж, когато кара кола  Flutter Самото му сядане зад волана ми е секси  Grinning А когато го возя аз, нещо не е както трябва  Thinking

Това означава ли, че правите секс само след като те е повозил?
Жалко е наистина, че осъзнаваш колко е секси мъжът ти, само когато той кара кола.
Може би трябва да си я паркирате до спалнята......

Жалкото е само, че има хора, които си смучат пръстите, за да напишат каквото и да било  ooooh! Сексуалният ни живот е на ниво, въпреки че мъжът ми сигурно цял живот оттук нататък ще е с патерици и едва ли ще може да шофира...
Аман от недоклатени хубавици, които само кълват, бе!

# 156
  • Мнения: 599
В крайна сметка аз осъзнавам колко е секси моят мъж, когато кара кола  Flutter Самото му сядане зад волана ми е секси  Grinning А когато го возя аз, нещо не е както трябва  Thinking

Това означава ли, че правите секс само след като те е повозил?
Жалко е наистина, че осъзнаваш колко е секси мъжът ти, само когато той кара кола.
Може би трябва да си я паркирате до спалнята......

Жалкото е само, че има хора, които си смучат пръстите, за да напишат каквото и да било  ooooh! Сексуалният ни живот е на ниво, въпреки че мъжът ми сигурно цял живот оттук нататък ще е с патерици и едва ли ще може да шофира...
Аман от недоклатени хубавици, които само кълват, бе!

Искренно съжалявам за мъжа ти.
А относно другият ти коментар:  Stop

# 157
  • Мнения: 824
Много ми е интересна темата,но не я дочетох цялата.
Имам огромното желание да ми дадете дефиниция за един приятел,който има книжка още от навършване на пълнолетието си.
Да се качиш при него обаче е истинско приключение.Не само,че може да шофира от точка А до точка Б след някоя Ифичка без най-малкото желание за изпреварване,но и когато минава под мост с колата си,навежда главата надолу,а като мине брез локва си вдига единия крак.
Ако шофьорската книжка правеше мъжете мъже,то България щеше да има една от най-преуспяващите нации.

# 158
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мъжът е личност и има съвкупност от качества,които ние харесваме или не.Ако всичко у даден човек ми харесва и има едно или две неща,които не ми харесват,аз ще му ги споделя и ще опитаме заедно да решим проблема.Ще съм му благодарна ако и той сподели това,което не му харесва у мен.Ще се постарая да го поправя.Затова казах,че ако реша да живея с някой,който не умее да шофира,то аз ще направя всичко възможно той да се научи.Ако няма желание ,това води след себе си други качества на характера-нерешителност,страх,недобра координация.Ето тези вече качества са способни да развалят отношенията ми с един мъж.Едното е следствие на другото.
Копвам си предишен пост.Тук съм се изразила достатъчно ясно.


Същото мнение би могъл и мъж да го изкаже. Т.е. ако жена не може да се придвижи от т. А до т. Б с кола, за нищо не става.

Проблемът ви е, че чакате мъжете да ви решават проблемите, били те транспортни, парични, или готварски и памперсови. Е, да не дава Господ да останете сами.

Иначе путьовци има, да, колкото искаш. Ама шофирането да им беше проблем, с мед и масло да ги намажеш.

# 159
  • Мнения: 4 585

Аналогията за жена за мен би била - жена, която не може да забърка една добруджанска яхния.
Ега ти мухлата.
Или да премята палачинки.

# 160
  • Мнения: 227
Не мога да премятам палачинки... Rolling EyesОбидих се. Grinning


Аналогията за жена за мен би била - жена, която не може да забърка една добруджанска яхния.
Ега ти мухлата.
Или да премята палачинки.

# 161
  • Мнения: 2 448
Не мога да премятам палачинки... Rolling EyesОбидих се.

Ако караш кола поне можеш да минеш за мъж.  Laughing

# 162
  • Мнения: 4 585
Стига бе. Толкова е лесно. Изрежете от балатум едно кръгче
колкото дъното на тигана и тренирайте. Следвайте полета на палачинката.

# 163
  • Мнения: 227
Стига бе. Толкова е лесно. Изрежете от балатум едно кръгче
колкото дъното на тигана и тренирайте. Следвайте полета на палачинката.
Добре е поне,че няма листовки... Grinning

# 164
  • Мнения: 2 700
Въобще не съм чела темата, за да не се ядосам (тази с трамвая ме ядоса Mr. Green)
Не е казано, че мъжът е путьо...
Когато бях студентка за две седмици катастрофирах на стоп до Копривщица, катастрофирах с такси на Орлов мост и паднах като пешеходец под кола на Оборище до Библиотеката. Години наред не смеех да си помисля да карам (поне пет години). А и до ден днешен като пресичам пресичам когато не са останали коли на платното или като са спряли всички коли. Така че човекът може нещо да е преживял, което да го маркирало до степен отказ от въпросното удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт