някои знае ли mall в букурещ?

  • 2 190
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
ходих до икеа и карефор ,но ми останаха леи и искам другата седмица да отида пак,някои знае ли къде има някои хубав мол с магазини?

# 1
  • Мнения: 9 776
При влизане в Букурещ до бенз. OMV мисля , че беше, а друг има в самия център до фонтаните. А може ли да ми кажеш в кой подфорум беше темата за ИКЕА? Убих се да ровя и не мога да я намеря.

# 2
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
в дом и семейство - нашият дом.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293976.0

# 3
  • Мнения: 1 207
Точно там до Икея им е най-големия МОЛ Бенасеа.Има и друг по-наблизо който се казва Плаца Румъния и пак е хубав.На мен лично този който е в началото на Букурещ(до ОМВ) не ми харесва няма хубави магазини вътре,а този който е до фонтаните(Унири) е отврат.Това е лично мнение Peace

# 4
  • Мнения: 1 058
Отиди в този, който е до Икеа.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ходих до икеа и карефор ,но ми останаха леи и искам другата седмица да отида пак,някои знае ли къде има някои хубав мол с магазини?

карефор = Карфур (от фр. Carrefour)

# 6
  • Мнения: 116
благодаря за информ. ще се възползвам и се извинявам за правописа

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
благодаря за информ. ще се възползвам и се извинявам за правописа

 Wink Peace

# 8
  • Мнения: 116
ходих и намерих един които е почти на влизане и аз незнам как да обесня къде точно се намира казва се мол букуререщ има 140 магазина все хубави-маркови естествено.има голямо разнообразие,но е скъпо.като пазарувах ми дадоха талони за отстъпка при следваща покупка,че към 10 септември ще ходя пак.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 819
Ние бяхме в този Bucuresti mall, прези десетина дни, дано вярно го написах, имаше наистина хубави магазини, разпродажбите също бяха добри. Сзобих се с чехлички само за 12лв от естествена кожа. Знам, че е в центъра, но повече не мога да обясня.

Общи условия

Активация на акаунт