Давайте цветни идеи за детски стаи - 5

  • 47 471
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 337
Em_ma - много са готини....а малките колко са, 3 ли, че има и бебшко легълце????

идеята е бебешкото легло да го махнем след 2-3 години и там точно се побира бюро

# 61
  • Мнения: 1 102
Емма, и на мен много ми допадат цветовите комбинации и изобщо мебелите, поздравления.

# 62
  • Мнения: 2 803
Em_ma, поздравления! Супер е.  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 337
Багодаря Ви  bouquet

# 64
  • Мнения: 115
Em_ma, много ми харесаха стаите, особено оранжевата за малките.
А проектите са много реалистични, изглеждат като снимки - къде са правени?

# 65
  • София
  • Мнения: 44 028
На мен сега пак като ги гледах,едно нещо не ми хареса в стаята на малките деца....горното легло няма никаква предпазва решетка.......няма да е зле да се помисли...че да няма спящо паднало дете от горното легло....

А това бебешкото така и не го разбрах за какво ви е...ако никой няма да спи, защо направо не слощите въпросното бюро???

# 66
  • Мнения: 343
А това бебешкото така и не го разбрах за какво ви е...ако никой няма да спи, защо направо не слощите въпросното бюро???
Явно едното дете е още бебе и в последствие едното легло ще е за него като порасне-това е с цел да не се преправя стаята отново. Или греша?

# 67
  • София
  • Мнения: 44 028
а ясно, така има смисъл Simple Smile
а то наистина ли има такива бебешки легълца....че то дете на 6 месеца още ще се преметне през тази решетчица без проблем....

# 68
  • Мнения: 137
Ема много са готини и двата проекта, но стаята на малките ми допадна многооооо Hug

# 69
  • Мнения: 137
Em_ma, много ми харесаха стаите, особено оранжевата за малките.
А проектите са много реалистични, изглеждат като снимки - къде са правени?
И аз това искам да питам и по колко ан квадратен метър ви взеха за реалистичните 3d проекти?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 806

mrancho да , за бамбуковия , правилно си ме разбрала - много ми харесва като акцент - благодаря ти , че сподели и успех в до-обзавеждането - дотук сте се справили чудесно !

cwete
благодаря  Peace и аз много си го харесвам, още повече като знам как ще изглежда накрая  Wink.

Laughing хехеее и тапета в детската е от Дженезис, нали??? Laughing Абсолютно същия харесах и аз. Hug Стаята наистина е много свежа. А сега ако споделиш и боите какви са и ако знаеш и десена като номер или име (бие ми малко на прасковено на компа), направо ще трябва да те каня на среща да те черпя. Hug

dama Аз съм толкова отвеяна , че даже не разбрах че там има детски тапети ужас  Embarassed. Тапета е Есприт и го взехме от Домко в Пловдив, а цвета на стените не е праскова newsm78 незнам как да го определя точно  Rolling Eyes едно много нежно млечно жълто е Peace. Иначе боядисахме с Левис  Peace и сме много доволни и от цвета и от боята. Довечера ще погледна точния номер на цвета и ще ти го кажа  Hug.
 
Em_ma много са хубави   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 337
Плащам за целия проект на жилището, не само за визуализацията. Проектът включва и ел. инсталации, ВиК, проект на мебелите......та излиза малко по-малко от 10 евро на квадрат.

Едното дете е бебе към момента, затова е бебешкото креватче....и планираме следващо. Така, че това е идеята с малкото креватче, което да се махне после.

# 72
  • Мнения: 432
Em_ma, стаите са страхотни! Свежи и разположението е добро! Браво!

# 73
  • гр. софия
  • Мнения: 190
запис в темата. предстои ми.

# 74
  • Мнения: 137
Ема детските мебели от МДФ ли са или ПДЧ, че аз още съм пред дилемата кое да избера ThinkingА иначе и на мен ми искат 10 евро за визуализацията  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт