Изворна вода ДЕВИН

  • 3 845
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 873
А става ли за новородени и кърмачета?

# 16
  • Мнения: 2 950
Предполагам, че става, защото аз й дадох още като беше на два месеца.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
А става ли за новородени и кърмачета?

Ами така пише на етикета ...от 0 до.....години,подходяща за новородени...
Аз също давам от трапезна вода Девин.

# 18
  • Мнения: 790
Аз преварявам трапезната вода, но го правя по скоро по навик. И без това един литър ни стига за много дни. Но мисля вече да спирам с преваряването.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На входа на Майчин дом има реклама на друга изворна вода, която става за кърмачета, ама забравих името й  (нещо Thorn..., българска е) newsm78 Има и една италианска, но и нейното име не помня  ooooh!

Последна редакция: вт, 28 юни 2005, 21:35 от РЕНИ

# 20
  • Мнения: 1 873
Според мен е по - добре да се дава такава вода на бебчетата!В нашия квартал водата е ужасно хлорирана #Cussing outНе става за пиене ...ние сме на минерална вода почти 2 години вече....така че живот и здраве и на бебчо ще давам такава...

# 21
  • Мнения: 46 492
Моля майките от София да ми кажат от къде я купуват. Миналата седмица бях на гости в Монтана, там нявсякъде продаваха и минахме на нея. Но днес ходих до Била и я няма там  newsm78 Ако някой има информация за Люлин конкретно ще съм много благодарна /но и в други райони ми върши работа/.

  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 6 175
Моля майките от София да ми кажат от къде я купуват. Миналата седмица бях на гости в Монтана, там нявсякъде продаваха и минахме на нея. Но днес ходих до Била и я няма там  newsm78 Ако някой има информация за Люлин конкретно ще съм много благодарна /но и в други райони ми върши работа/.

  bouquet

Във Фантастикото до басейна. Има бутилки от 3 и от 7 литра. Може и по-малки да има де.

# 23
  • Мнения: 46 492
Mamma Mia, благодаря  Heart Eyes 

# 24
  • Мнения: 1 391
давам без да преварявам вече, това й е първата непреварена вода - пие такава от 2 седмици вече - няма проблеми никакви! Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 239
А затопляте ли водата преди да направите млякото?В смисъл, че се чудя в какво да я затопля тази вода като съда няма да е стерилен.Като я сваря в тенджера си мисля, че тенджерата също става стерилна newsm78а

# 26
  • Мнения: 739
laty - нямам опит, но чета много и ето какво открих: ако сте на формула, най-удобно е да си вземеш електрически нагревател. виж това
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=24&products_id=336
За изворната вода Девин с розовия етикет - има реклама в сп. "9 месеца", производителите й препоръчват да се изварява. Всеки както сам прецени.

# 27
  • Мнения: 46 492
Понеже по-нагоре питах къде мога да я намеря и ходех до Фантастикото, да ви кажа, че вече я има и в Била, на който му е по-удобно, цената е 1.08 лв.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз давам без да преварявам...Всичко е ОК.

# 29
  • София
  • Мнения: 472
А затопляте ли водата преди да направите млякото?В смисъл, че се чудя в какво да я затопля тази вода като съда няма да е стерилен.Като я сваря в тенджера си мисля, че тенджерата също става стерилна newsm78а

Много се вманиячаваш за тази стерилност.!Аз съм си взела каничка от порцелан измита и се ползва само за тази цел-там съхранявам за деня водичката и слагам в шишето и топля на микровълновата. Не изнежвайте толкова бебчетата- точно след 1-2  месеца ще лапат ръце в устата и всичко до което се докопат.

Общи условия

Активация на акаунт