Спасете БНТ!

  • 2 786
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Покрай олимпиадата се загледах пак по БНТ.
Кажете ми, моля ви, какво гледате, че да не се заглеждам в други часове.
И някой знае ли всъщност, как се харчат тези почти 70 милиона лева, с които държават дотира това нещо?
И защо тогава трябва да им гледаме и рекламите?!
И други въпроси имам, но по-нататък.

# 1
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
ами и аз само олимпиадата гледам, и то защото евроспорта ни не е на бг. май не помогнах много. Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 998
Изобщо няма смисъл да се заглеждаш в БНТ по което и да е време. Аз олимпиадата я гледам по Евроспорт.
На Канал 1 не мога да им гледам нито дъртите новинарки, нито скучното "Шоу на канала".  От времето на "Всяка неделя" (преди повече от 20 г.), когата даваха Том и Джери и Пинко друго интересно няма.

# 3
  • Мнения: 1 878
Не знам кой ги гледа! Ако не беше Олимпиадата , въобще нямаше да ги гледам. Така или иначе Евроспортът е по-интересен. Така става с държавните телевизии- скука,скука,скука!

# 4
  • Мнения: 6 991
По БНТ ще има/има вече Студентска телевизия Simple Smile Само че не знам от кога и в колко часа. Ще се опитат да възраждат Ку-ку. Иска ми се да гледам тези опити на колегите, ама няма да стане, ако е в работни часове.

# 5
  • Мнения: 6 029
Не гледам БНТ.
Сега децата гледат олимпиадата. Голямото се ужасява на скачащите с гръб към водата мъже.

Много тъпа телевизия. Май по-тъпа от Скат и 7 дни взети заедно.

# 6
  • Мнения: 12 648
И как предлагаш да я спасим? Да я гледаме, за да й се дигне рейтингът и да оправдаем парите.
Не ми се вярва, ти си едно мило и добро момче, а не някой жесток човек.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не искам да спасявам БНТ. Сума ти и години работих за БНТ (осем ли са, девет ли...). Намразих и телевизия, и всякакво. Хубавото беше, че можах да си отгледам детето и да работя едновременно. Другото хубаво нещо бяха писмата от феновете.
Трето хубаво нещо не мога да се сетя.  Laughing
Мога да напиша труд за БНТ (хем бях "външен"), но няма. Да си го пишат сами. Mr. Green
П.П. Другите телевизии не са на по-добър хал.  Wink Но поне по програмата (казват), не личало толкова - което е целта на заниманието, все пак.

# 8
  • Мнения: 3 491
Не знам дали вече не е малко късно да я спасяваме. БНТ ми прилича на хубава, но престаряла госпожица от средата на миналия век. Във времената, когато е била млада, е била хубава, всички са я заглеждали (щото е била единствена де, други моми, т.е тв, нямаше). Появяват се обаче други моми - конкуренция (Бтв, Нова), лъскави, младички, ама нашта мома хич не се стряска и не полага никакви грижи за външния си вид. И става така, че вече май никой не я заглежда (гледа).
Напоследък се чува, че ще правят някакво реалити от есента, но не знам дали вече не е малко късно да си връщат аудиторията. Нито пък съм сигурна, че точно с реалити ще преборят конкуренцията (на краставичар - краставици...)
Единственото, което гледам по БНТ, е спортът. Иначе съм сигурна, че там работят много добри журналисти, но в медия, останала в средата на 70 години, е много трудно да се развиваш, колкото и добър професионалист да си.

# 9
  • Мнения: 1 367
Не знам дали вече не е малко късно да я спасяваме. БНТ ми прилича на хубава, но престаряла госпожица от средата на миналия век. Във времената, когато е била млада, е била хубава, всички са я заглеждали (щото е била единствена де, други моми, т.е тв, нямаше). Появяват се обаче други моми - конкуренция (Бтв, Нова), лъскави, младички, ама нашта мома хич не се стряска и не полага никакви грижи за външния си вид. И става така, че вече май никой не я заглежда (гледа).
Напоследък се чува, че ще правят някакво реалити от есента, но не знам дали вече не е малко късно да си връщат аудиторията. Нито пък съм сигурна, че точно с реалити ще преборят конкуренцията (на краставичар - краставици...)
Единственото, което гледам по БНТ, е спортът. Иначе съм сигурна, че там работят много добри журналисти, но в медия, останала в средата на 70 години, е много трудно да се развиваш, колкото и добър професионалист да си.


Напълно съм съгласна с това мнение.Аз също гледам само спорт и ако не е олимпиадата,изобщо щях да забравя къде се намира.Въпросното Шоу на Канала е най-тъпото предаване,което съм гледала през последните 150-200 години.От любопитство и носталгия се загледах в Ку-ку и...задрямах.Къде точно трябваше да се смеем,не разбрах.И в това недоразумение сеналиват огромни държавни пари!

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
с категоричност мога да кажа, че в нас бнт не се пуска от години. дори не проверяваме какво дават. единствено сега за олимпиадата превключваме. но май ще се ориентирам и аз към евроспорта, макар и на англ.

# 11
  • Мнения: 669
Да, престаряла е, но единствено по БНТ мога да гледам обеден концерт(всяка неделя) и някакви репортажчета (по дълги от 2-те минути в сутрешните блокове на др.ТВ) от българския културен живот-класическа музика, балет, театър, изложба, юбилей на творец и т.н.

# 12
  • London, baby
  • Мнения: 800
Хич не ща да спасявам БНТ, откакто детските им са до 7:30, няма кво да ги спасявам.  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 941
Във времето, в което работих в БНТ щата беше огромен. То, просто край няма това чудо. Там отиват много от милионите. Останалите по разни джобове - я, какво предаване ще си прави Митко Цонев! Вътрешна продукция, за която ще се наемат външни сутидиа и техника. И то при положение, че БНТ разполага с огромен ресурс, абсолютно непостижим за друга телевизия.
В момента по Канал 1 гледам единствено новини...И то преди всичко от професионално любопитство, не за информация.

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 23:17 от кошничката

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
БНТ са неспасяеми хитреци. хем цицат от реклами, хем точат бюджет.
така Х(р)ачо Бояджиев може да прави предавания, докато умре. или докато съвсем не изкука.
селски хитрец като М. Цонев ще си напълни двойната гуша още повече и т.н. и т.н...

Общи условия

Активация на акаунт