Слави Трифонов няма да прави турне това лято.

  • 5 925
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Славчо и компания отдааавна се изчерпаха  Sunglasses ..... та време им е  да се мащат даже пресрочиха .....


# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Чудесно!

# 17
  • Мнения: 152
Боли ме пипера за Слави...

# 18
  • Мнения: 183
Малиии...

Ами сега?!?

Време му е за заслужена почивка според мене.

Поизчерпа се.

# 19
  • Мнения: 740
Това означава ли, че ще спрат да излъчват концерт на Слави на всеки национален празник, а на някои и по два пъти?
Неееее   Cry

# 20
  • Мнения: 772
Не ми се вярва..

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
това може би означава, че най-накрая му е дошло на тъпата глава, че трябва да се оттегли.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Стига сте охкали и ахкали. Ако няма какво да кажете по темата просто не пишете.
Тази тема и до 5-та страница няма да я изтрая май.....
Глупостите ми идват в повече.
Сори Борка, че все на теб  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 252
това може би означава, че най-накрая му е дошло на тъпата глава, че трябва да се оттегли.

и плюс това тотално се изчерпа

# 24
  • Мнения: 0
Слави няма да има турне тази година, защото по принцип го прави през година. Ще има няколко отделни концерта из страната, в някои по-малки градове. Шоуто ще е пак на екран, след лятната им ваканция, от 01 септември.
Относно коментарите отправени по негов адрес и особено това, че е "прост"... смятам, че е излишно да изказвам мнение за автора, просто защото не го познавам лично, а е некултурно да оценяваш някой, който не познаваш лично...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Слави,от няколко години насам винаги прави турнето си през година! Аз съм посещавала концертите му,защото много го харесвам.
Не си спомням да е правил турне 2 поредни години.

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво има да го познавам лично? Сценарий, сценарий, ама човекът си личи и по сценария, познава се какъв е и в работата му, а не само лично. Какво ме топли що за човек е лично, ако наляво и надясно от неговата уста хвърчат простотии на рояци?

# 27
  • Мнения: 27 524
Какво ме топли що за човек е лично, ако наляво и надясно от неговата уста хвърчат простотии на рояци?

Е, хайде, чак пък толкова.... Stop Дали са и простотии спасяването на десетки животи, деца, съдби... като не го познаваш, недей говори толкова грубо поне  Peace

Турнетата се осъществяват само и единствено ако се намери голям спонсор. Иначе не.

# 28
  • Мнения: 3 268
Всъщност защо е пусната тази тема?Слави сме го дъвкали вече,достатъчно е.Вярно е,че омръзна на хората.Но защо да го плюем,няма смисъл.

# 29
  • Мнения: 212
Стига сте охкали и ахкали. Ако няма какво да кажете по темата просто не пишете.
Тази тема и до 5-та страница няма да я изтрая май.....
Глупостите ми идват в повече.
Сори Борка, че все на теб  Mr. Green

Моля, няма проблем. Нали затова сме градски - да си прощаваме Simple Smile

Всъщност защо е пусната тази тема?Слави сме го дъвкали вече,достатъчно е.Вярно е,че омръзна на хората.Но защо да го плюем,няма смисъл.

Ами пуснах я защото много хора го напуснаха през тази година и един от най-важните сценаристи и съдружник във фирмата му. Така че това  и това че няма да има турне тази година ме навежда на мисълта че може би вече "Шоуто на Слави" се разпада.

Общи условия

Активация на акаунт