Мултифункционален или...?

  • 1 709
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
Аз не искам партньора да може да прави всичко, и аз да чакам наготово. Правихме ремонта и двамата, с еднакви усилия. Домакинската работа е изцяло мое задължение. Той се грижи за колите и двора.
Разправя се с ремонтите.
Работим поравно.

# 16
  • Мнения: 3 521
...готви, пере, чисти, сменя памперси, но и ходи на работа, изхранва семейството, кара кола /това не мога да не го отбележа, все пак цяла тема има Twisted Evil/, при нужда оправя уредите вкъщи, ако се наложи боядисва и въобще всичко....

...а и вечер да ми разтрива изморените крачета!

# 17
  • Мнения: 3 447

...а и вечер да ми разтрива изморените крачета!
... изморените от шопинг крачета  Flutter

# 18
# 19
  • Мнения: 411
Ами...често се занимава с детето,когато не е на работа.Храни го,сменя памперси...
Миналата седмица последно ми готви.
Иначе е майсторче Laughingможе много да не му е ясно,но ще се справи.Аз не бих се заела да поправям.
Спокойно бих казала,че е мултифункционален.Ама то повечето мъже претендират за мултифункционалност,искат да могат и да разбират от всичко,ама не на всички им се отдава.

# 20
  • Мнения: 118
Батман,Супермен,+16 скрити и 72 гости преглеждат темата  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 005
При нас аз съм мултифункционалната!  Joy И двамата правим всичко като си имаме специфични за пола задължения, но когато се наложи /болест, отсъствие и др. т./ се заместваме. Единствено моя човек не може и отказва да готви... И слава богу...  Praynig Намерих му записките които си е водил, когато по телефона от болницата му диктувах как да направи зеленчукова супа на детето - 2 годишно тогава. Започваха така: "Вземам червената тенджерка от дясното шкафче под мивката..." и нататък също в този ред, подробно беше описал всичко...  Joy

# 22
  • Мнения: 4 733
Да прави мен и детето щастливи, достатъчно е. Не съм максималистка.

# 23
  • Мнения: 2 070
наскоро приятелка помрънкваше, че мъжът и не можел да оправи бебефона с поялник и някакви други мъжки неща не му идвали отръки. казах и че не може да му се сърди при положение, че тя не плете, шие и меси пити. най-общо казано

Общи условия

Активация на акаунт