разходки в Южния парк

  • 4 980
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 370
ЩЕ се радваме да разширим "групичката на Шаро",мило мамче. Hug Hug.Обаче аз имам едно конструктивно предложение-да правим срещичките следващата седмица сутринта докъм 13-14 часа,че вижте какво се излива следобед. Embarassed .Гена,ако искаш,ще ти оставя името си и телефонче на лични.  bouquet

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много си сърдечна СърДечко  Hug Wink
Мен предиобедните срещи ме устройват идеално,защото след 14 ч. обикновено излизам без Влади.
Ще трябва да се престраша да го возя сама и тогава ще се включим към разхождащите се в парка мами с бебоци  Laughing
Като имаме готовност ще "притесня" някоя от редовно разхождащите се мами и ще се присъединим към вас.
Повъпроса с комарите: мазилото, за което е писала Слънчоглед се казва "Autan" и е много ефикасно.Стикче е, може да и го носиш със себе си и да се понамазваш при нужда  Wink

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Мамите с коли, моля, дайте съвет! Къде возите бебовците, отпред до вас, или отзад? Защото при мен въздушната възглавница не може да се изключи, а отзад няма да го виждам. Пък той моят Беошан е щурак  Joy и трябва да го контролирам. 

слагай бебето отзад, във всички инструкции на столчета за кола е указано да не се слага бебето отпред именно заради въздушните възглавници - дори при случайно отваряне една въздушна възглавница може да бъде много опасна за бебока - ако го сложиш по диагонал на седалката на шофьора ще можеш да го гледаш - поне аз така се опитвам да контролирам положението Wink

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 239
Мами,ще се разхождате ли утре в парка?Ние сме всеки ден там и се надявам скоро да се видим GrinningХайде лека нощ,пък утре като станем да видим как е времето и ако е ОК може да се поразходим заедно Sunglasses

# 94
  • Мнения: 5 370
За утре със сигурност съм пас-трябва да ходя на лекар, може би за петък евентуално да.

# 95
  • София
  • Мнения: 3 688
след малко тръгваме към парка:)
хайде и вие:)
ще бъдем там където се видяхме първия път ,а за тези които са пропусналипървата ни срещичка мястото е от централния вход нагоре по главната алея в ляво .Има малка сенчеста градинка/ориентир цветчета насадени във формата на сърце/
надявам се да се видим!

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте,
в това  хубаво време има ли желаещи за разходки в Южния парк Sunglasses
Надявам се поне днес да не вали, както и вече да са пръскали срещу комарите в парка!

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 576
Здравейте!
От скоро и ние с моята г-ца вече излизаме на разходка, пък сме близо до парка! Ще се радваме да се запознаеме и да се разходиме с вас!  Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
днес слетобед пак сме в парка, може би около 16-17 часа, Ако искаш изпрати GSM на лична за да се локализираме по-лесно в парак Wink иначе за сега най-често посещавано място в парка е голямата слънчева поляна и сладовелите на Jimmy's

Общи условия

Активация на акаунт