Питанка!

  • 487
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Препекох ориза за брашното за захранването на Мимето и оставих тавата да изстине малко и след това да го смеля... и тъпите хлебарки го нападнали... имаше поне 10-15 хлебарки в тавата...newsm61

...Какво да правя? Да го изхвърля ли или мога да го ползвам?...В смисъл, че не всичко е стерилно! Sick

P.S. Бу, извинявам се, че пускам тук темата! Ако решиш я премести!

Последна редакция: сб, 25 юни 2005, 01:06 от ina_5kova

# 1
  • Мнения: 5 713
Аз не бих дала на детето нещо нападнато от разни гадинки Wink. Хвърли го. Не струва състояние все пак.

# 2
  • Мнения: 590
Гнус ме е от хлебарки. Бих го изхвърлила.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И аз бих го изхвърлила просто от гнус - аз не бих яла нещо, налазено от гадове...нищо, че нищо му няма. Бля.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
 SickМетай в кофата Sick

# 5
  • Мнения: 280
Ама ти сериозно ли се чудиш дали да не му го дадеш?!

# 6
  • Мнения: 249
Ама ти сериозно ли се чудиш дали да не му го дадеш?!

...Сигурно ме мислиш за луда! Embarassed Embarassed Embarassed...
...Чудех се не за друго, а защото по принцип ние имаме много хлебарки...какво ли не правих...пръскам...слагам къщички и т.н. , но успех никакъв. Те дори си стоят вътре в шкафовете. Sick И какво мога да направя? не мога да премивам всеки съд, който ще ползвам!?  Rolling Eyes ... и затова започнах да се абстрахирам - като не ги виждам! вечер обаче е кошмарно като започнат да щъкат по плота - направо отврат Close Close Close... Разбираш ли, че от яд и гнус съм пръскала и мила и през 2 часа през нощта!...Ама какво от това?... На следващия ден пак е същото! #Puppy dog ... Та затова, че те просто са навсякъде, се чудех какво да правя?...  Embarassed Sad

# 7
  • Мнения: 6 155
Ориза го хвърляй, че тея гадини разнасят всякакви зарази!

Викни фирма да напръскат против хлебарките. С кубчета, лентички и прочие .... няма да стане Grinning

# 8
  • Мнения: 249
...Забравих да кажа, че ориза го хвърлих!

Ориза го хвърляй, че тея гадини разнасят всякакви зарази!

Викни фирма да напръскат против хлебарките. С кубчета, лентички и прочие .... няма да стане Grinning

...Пръскали сме, но проблема идва от това, че не се пръска долу в мазетата - а там има какво ли не?!
...Ефекта е временен...И те отново се изкачват по каналите. Cry  Close

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако щеш вярвай, но ние основно заради тия хлебарки си продадохме жилището... Беше просто кошмар! Sick Една от първите думи на Теди беше "барка" (хлебарка)!  Twisted Evil
Сега може да ни е по-тясно, но поне няма пукната гадинка (в нова сграда сме)! А по темата - не бих могла да дам на който и да било нещо, лазено от хлаберка!  NaughtyВие може да си се абстрахирате колкото искате, но те съветвам всички съдове и прибори на детето да ги миеш преди ползване. Изпражненията на хлебарките, освен че са силен алерген и алергизират много децата, разнасят невероятни зарази!

# 10
  • Мнения: 6 155

...Пръскали сме, но проблема идва от това, че не се пръска долу в мазетата - а там има какво ли не?!
...Ефекта е временен...И те отново се изкачват по каналите. Cry  Close

Тогава най-добре е целия вход да се пръска /вкл. и мазетата/, стига да се навият съседите  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 214

...Пръскали сме, но проблема идва от това, че не се пръска долу в мазетата - а там има какво ли не?!
...Ефекта е временен...И те отново се изкачват по каналите. Cry  Close

Тогава най-добре е целия вход да се пръска /вкл. и мазетата/, стига да се навият съседите  Thinking

Ами да,трябва да се организира от някой!А дотогава те съветвам вечер да  започнеш да запушваш всички канали.Пръскай навсякъде и се опитай да откриеш гнездото-явно има такова.Чувала съм ,че и дафиновият лист ги гони,та можеш да сложиш и такова в ъглите.Успех  и не се отказвай в борбата !Изтреби ги до крак  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт