Въпрос за бременост Моля за помощ! (Трета част)

  • 2 025
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
Мислите ли че искам да го надувам...Тя ме кара да надувам да види дали има скъсано
Joy Голям хил е тука!  Joy
Другия път го напълнете с вода примерно - по-достоверно е!  Peace
Да бе!
От водата съдържанието ще се пресече
и ще стане на парцалки.
...ми, ако запуши някоя дупка? ooooh!

Нескуик, давай си по изпробвания стар метод-
бродължавай с надуването Peace Joy

# 31
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Голяма веселба Joy

# 32
  • Мнения: 1 919
 smile3532 smile3532 простете ама не се стърпях, тези темички са като сериал..1 епизод, 2ри, 3ти ....сватба, интриги...накрая тя бремена той горд татко след 10 г hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 101
Ей счупих се от смях,предните две части не съм ги чела ама и тая ми е достатъчна. Ако това не е някакъв майтап за успокоение на автора мога да кажа, че току тъй не се забременява, то ако ставаше така лесно, че чак и с презерватив щяхме да сме бременни постоянно.  Споко това,че мензисът й трае толкова кратко и е с различен цвят не е критерий. а пък ако ви друса шубето вземете един тест за по- сигурно- той не хапе!!!!!!!!!! EFN

# 34
  • Мнения: 1 629
хаха ! това малко шменти капели ми звучи Mr. Green да надуваш след като вътре има...  Sick и мацката да я е шубе да си направи тест? ми то има една поговорка "Който го е страх от мечки да не ходи в гората" аз три пъти съм си правила тест и знаех, че третия ще е положителен и така и стана! Ако си татко, честито на младите родители! Знам, че звучи гадно но хората са си го казали сексът е отговорност ,а не тупваш 16 години и айде моля има ли навити!? изнуди я тест да си направи EFP Banghead

# 35
  • Мнения: 4 335
Гледам темата най-отпред и си викам Нескуйк сигурно пак е правил секс Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 755
Гледам темата най-отпред и си викам Нескуйк сигурно пак е правил секс Mr. Green
hahaha hahaha
Добре, че поне тая история остана, откакто спряха Дързост и красота

# 37
  • Мнения: 645
 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62щом не искате да си направи тест за бременност и да ходи на лекар изчакайте 9месеца пък да видите какво ще стане Banghead

# 38
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Гледам темата най-отпред и си викам Нескуйк сигурно пак е правил секс Mr. Green
hahaha hahaha
Добре, че поне тая история остана, откакто спряха Дързост и красота


 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 7 723
Гледам темата най-отпред и си викам Нескуйк сигурно пак е правил секс Mr. Green
четвърти сезон от сериала се очаква след 1. ноември  Mr. Green Whistling Joy

# 40
  • Мнения: 518
Абе, като ви е страх от тоя секс, що го правите? Изчакайте да пораснете - тогава няма да задавате глупави въпроси! Нескуик, ти много бавно схващаш! Колко още пъти ще ни занимаваш с измислената бременност на малолетната ти приятелка?

# 41
  • Мнения: 7 723
Абе, като ви е страх от тоя секс, що го правите? Изчакайте да пораснете - тогава няма да задавате глупави въпроси! Нескуик, ти много бавно схващаш! Колко още пъти ще ни занимаваш с измислената бременност на малолетната ти приятелка?
То па баси и кефа от тоя секс! ooooh!
Тва, още преди да са почвали и да започват да си мислят
дали пък няма да Фане ooooh!
Деца!
Чули, че големите правят креватна гимнастика,
и те да не останат по- назад ooooh!

(подсетете ме после, ако Нескуик се появи
да го питам дали изобщо го е вкарал и къде....) Thinking

# 42
  • Мнения: 9
 newsm61 Нямам думи.

# 43
  • Madrid
  • Мнения: 514
Нескуик,какво става? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт