Някой махал ли е бенки от лицето си?

  • 8 737
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Аз ще махам, но не на лицето. Имам час при доц. Балабанова от кожната клиника на Александровска болница. Много я хвалят тази доцентка, пък ще видим.
Като отидеш, после кажи какво е станало, цените как са при нея?
Зълва ми имаше една голяма бенка на крака. В София нещо й стъргаха по бенката, после се оказа че нее трябвало да я бутат и тя се беше панирала, ама то много доктори, всеки по-разбира от другия и накрая човек не знае кое е правилното. Слава богу, засега бенката е добре

# 16
  • Мнения: 124
аз имах на брадата. появила ми се е на около 6 годишна възраст, докато навъртя 33 стана огромна - колкото върха на кутрето ми, тъмно кафява, никнеха и косми, много ме дразнеше.
махна ми я д-р скерлев - пластичен хирург, в софия по пътя за княжево му е клиниката, "галатея" се казва.
във варна идва през седмица и преглежда и оперира в окръжна болница.
с тази голямата махнах и една по-мъничка, на десния ми клепач.
струваше ми общо 240 лв.
доволна съм - почти нямам белези, есента ще ходя още една по-бледа от брадата да ми махне.
реже със скалпел и шие, с местна упойка, раните зараснаха за няма 10 дни после.

# 17
  • Мнения: 4 916
Първо, бенки по горещото време не маха никой.
Второ, това, че расте също не е добре, трябва да я види дерматолог, евентуално да се направи изследване. Същият дерматолог може да те насочи към кабинет за изрязването, ако може да се оперира.
Трето, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ИЗСКУБВАЙ КОСЪМЧЕТАТА, а ги изрязвай с ножичка, ако трябва и всеки ден.

# 18
  • Мнения: 1 554
Първо, бенки по горещото време не маха никой.
Второ, това, че расте също не е добре, трябва да я види дерматолог, евентуално да се направи изследване. Същият дерматолог може да те насочи към кабинет за изрязването, ако може да се оперира.
Трето, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ИЗСКУБВАЙ КОСЪМЧЕТАТА, а ги изрязвай с ножичка, ако трябва и всеки ден.

четвърто,по спокойно,нали за това питам,при какъв специалист се ходи ,да действам Rolling Eyes

Бенките са наследствени от майка ми,а нейните от дядо ми Peace и тя има големи,които са били малки и са почнали да растат,не се притеснявам,че скубя косъмчетата,но не ми харесват,затова искам да ги махна.

п.с. скубя ги от 15годишна, сега съм на 25,до сега да съм умряла,ако не е трябвало да ги скубя...

# 19
  • Мнения: 1 322
При доц. Балабанова цената е 140лв. на бенка, като това включва и биопсия на бенката.

# 20
  • Мнения: 4 916
...
п.с. скубя ги от 15годишна, сега съм на 25,до сега да съм умряла,ако не е трябвало да ги скубя...

Много ще ти се зарадва дерматолога с това скубане. Както и да е, ако сега отидеш да преглед, можеш да си насрочиш операция за септември-октомври, по хладното.

# 21
  • Мнения: 1 554
октомври ме устройва като месец Peace

# 22
  • Мнения: 3 830
Мен и Септември още ме устройва. Peace

# 23
  • Мнения: 2 401
Аз съм махала с  електрокуаголация - 15 кинта в поликлиниката в Емил Марков. Докторицата - Хитова, бебелег не остава, има леко по-светъл участък, който се забелязва при взиране.  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 4 177
Не е ли опасно. Все си мисля, че е много важно да е добър дерматолога. Като имам предвид как се справят с моята себорея-не ми се мисли.

# 25
  • Мнения: 3 830
Не е ли опасно. Все си мисля, че е много важно да е добър дерматолога. Като имам предвид как се справят с моята себорея-не ми се мисли.

Винаги има риск.
Така си е. Повечето лекари би трябвало да си скъсат дипломите. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 2 401
Ами то в 29 ДКЦ е  "Областния диспансер за кожно-венерически заболявания без стационар", демек дерматолозите би трябвало да са добри.  Иначе имам и няколко по тялото за които ходих за всеки случай  и в "раковата" за консултация.

# 27
  • Мнения: 1 322
В раковата има добри специалисти.

# 28
  • Мнения: 3 830
Търсете наистина добри лекари.

Затвърди ми се мнението, че във всички по-малки градове, кадърни, съвестни и добри лекари няма, да не говорим за специлисти.

На майка не успяха да й открият тумор 30 сантиметра в диаметър. Вместо това "лекарят" "открил" някакви некротирали клетки, които щял да изреже за 10-20 минути за 100 лева! #2gunfire
Предишната "лекарка" пък й каза, че има възпаление на пикочните пътища, понеже майка беше със затруднено уриниране, понеже ракът беше обхванал и свил пикочния мехур. Цяло лято лекува възпалението с антибиотици. #2gunfire


Много внимавайте къде отивате да Ви махат бенките, защото не е шега работа.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Леле ooooh! Дано да са се оправили нещата Peace
Наистина, и аз продължавам да твърдя, че работата с бенките е за ДОКТОР, и то добър! Опасна територия е това...

Общи условия

Активация на акаунт