Кой хотел в Търново да избера?

  • 10 672
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Обожавам "Щастливеца" Heart EyesНевероятна кухня и има избор,за всеки по нещо,менюто е като телефоне указател на София Laughing
"Етно" също става, но аз съм пристрастна. Когато съм в Търново никога не изневерявам на "Щастливеца". Ако не се лъжа заведенията са 3 и все в вдното ще си намерите места, а разстоянията в Търново не са от най-големите, така че ако няма в единия "Щастливец" спокойно можете да прескочите до другия!
Весело изкарване!

# 16
  • Мнения: 719
места за хапване - бих ти препоръчала Гостилници ''Щастливеца'' наистина добра кухня  Peace Peace Peace
пицарии ''Его'' /намира се на главната улица между ГУМ и пощата/ и ''Темпо'' /до х-л Етър/   chef

Абсолютно подкрепям. Peace

# 17
  • Мнения: 4 784
Хотел Студио и хотел Премиер ми харесаха много. За ЗиС първия е по-подходящ.
За хапване - Щастливеца в Търново и Паяка в Арбанаси.

# 18
  • Мнения: 299
В края на септември сме на сватба в Търново,по-точно в Арбанаси.Резервирали са ни стая във Вила Творческа.На сайта изглежда чудесно,дано наистина е такова.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 750
taniuha, ще чакам да споделиш пресни впечатления от хотела. Весело изкарване! Simple Smile

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Аз бих предпочела Гурко  Peace  Много добър хотел, с механа на партера, страхотна кухня. Местоположението му е добро, на тихо и красиво място.

# 21
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
В края на септември сме на сватба в Търново,по-точно в Арбанаси.Резервирали са ни стая във Вила Творческа.На сайта изглежда чудесно,дано наистина е такова.

Бяхме там на 14.02. тази година, за пръв път и не останах впечетлена. Бяхме в студиото с кръглата спалня. Вилата е в една уличка до центъра на Арбанаси, но пред нея няма къде да се спре, та бяхме спрели на площада. Хигиената не беше на ниво, всичко беше прашасало и висяха паяжини от тавана. Иначе беше изключително топло. В студиото имаше минибар, климатик и телевизор. Сутринта се отказахме от закуската и немога да споделя впечетления, но цялата вила, дори и в стаите миришеше на пържено/сигурно имаше мекици/. Стълбите в коридора много скърцаха, и чухме всички които се прибраха след нас, включително и тези които си тръгнаха на сутринта.
Определено в Арбанаси има и по добри хотели, и вили за отсядане.
Лично мое мнение, може на някой да му е харесало все пак  bouquet

# 22
  • Мнения: 719
В края на септември сме на сватба в Търново,по-точно в Арбанаси.Резервирали са ни стая във Вила Творческа.На сайта изглежда чудесно,дано наистина е такова.
....................
Стълбите в коридора много скърцаха, и чухме всички които се прибраха след нас, включително и тези които си тръгнаха на сутринта.

ха-ха, това наистина е така.  Crazy Но на мен не ми беше проблем.  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
Стълбите в коридора много скърцаха, и чухме всички които се прибраха след нас, включително и тези които си тръгнаха на сутринта.

ха-ха, това наистина е така.  Crazy Но на мен не ми беше проблем.  Hug

Това и за мен няма да е чак такъв проблем, ще го пишем в графа - потапяне в атмосферата Wink
Но паяжините   Naughty

# 24
  • Мнения: 658
За хапване мога да препоръчам ДЕВА-3, до хотел Нептун - няма да съжалявате-огромни порции, супер вкусотии
 

А да- поръчвайте си малки порции-едно плато е Shocked, пък голямата порция е огрооомна ooooh!

Винаги когато идват колегите от ВАРНА И СОФИЯ на мъжо ги водим там- не искат и да стъпят вече другаде Peace

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Tatalina за Щастливеца най-добрия вариянт е да се запази маса, в момента работят 2 от заведенията, 3-то е в ремонт, а за Его добра е кухнята, преди години имаше слух, че се държи от 2-ма собственици, които се разделили и направили Его и Темпо, незнам до колко е вярно, но за кухнята  Peace Peace

# 26
  • Мнения: 113
места за хапване - бих ти препоръчала Гостилници ''Щастливеца'' наистина добра кухня  Peace Peace Peace
пицарии ''Его'' /намира се на главната улица между ГУМ и пощата/ и ''Темпо'' /до х-л Етър/   chef

ако в София направят Щастливеца, вече знам кой ще е моят втори дом Naughty

а къде е вторият Щастливец? че и трети?

аз знам само този, централният... с масите на терасата и т.н.

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
другия Щастливец е в една улица точно срещу Театъра до банка Хеброс, в момента е  ремонт, а най-новият е в х-л Конкорд

# 28
  • Мнения: 203
Този Щастливец, който беше да банка Хеброс вече не е ресторант, а нещо като бар - сервират само студени сандвичи. В хотел Конкорд ресторанта е прекрасен - както обстановката, така и кухнята и обслужването.

# 29
  • Мнения: 1 893
Този хотел Конкорд някъде зад коневръза ли се пада? А самият хотел хубав ли е?

Общи условия

Активация на акаунт