най- честите семейни проблеми !

  • 11 883
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
не не познахте , сегашният ми мъж - чувствата са ми много различни от предишните, но аз го обичам истински и много го уважавам, въпреки че съм голяма ревнивка - признавам си !

# 31
  • Мнения: 2 471
mea какво те притеснява, че нито един от тримата не иска да ти даде фамилията си ли? Аз не вдявам, явно съм много тъпа. Момичета помогнете ми........

# 32
  • Мнения: 505
А доктора върна ли се снощи? Не си ли поговорихте? Той кво вика?

# 33
  • Мнения: 677
бях на 16 години, когато започна връзката ми с първото момче !

100ян-е, верно ли бе?!

# 34
върна се , той искаше да отида с него на рождения ден , но аз отказах - вината си е моя

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
върна се , той искаше да отида с него на рождения ден , но аз отказах - вината си е моя

В другата тема, друго беше писала  Wink

# 36
  • Мнения: 505
върна се , той искаше да отида с него на рождения ден , но аз отказах - вината си е моя
Само аз ли грешно разбрах, че преди каза, че не те е искал да те вземе с тебе?

# 37
като че ли с него се презастраховам , заради предишните ми несполучливи връзки и на него си отмъщавам милият той но повече няма да правя така

# 38
бях написала , че съм сама в къщи , а той е рожден ден, а не че не ме иска да ходя с него , той дори иска да се женим , но не сега след време

# 39
  • Мнения: 505
А още ли искаш да подписвате?

# 40
  • Мнения: 4 916
Ма тва верно ли е 100ян  Shocked

# 41
  • Мнения: 2 471
mea от постовете ти имам чувството, че си говориш сама

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
върна се , той искаше да отида с него на рождения ден , но аз отказах - вината си е моя
Само аз ли грешно разбрах, че преди каза, че не те е искал да те вземе с тебе?

Не, не си разбрала грешно  Laughing Аз вече не се мъча и да разбирам, има специалисти за тази работа  Sunglasses

# 43
ето , че пак започнахте да ме нападате , не можете да вникнете в моите чувства и това как се чувствам аз ??? Sad

# 44
  • Мнения: 505
Остави ги. Кажи ми, докторът няма ли гсм, мобилен телефон де. Що не му се обади снощи като беше на рд?

Общи условия

Активация на акаунт