какво да правя

  • 3 186
  • 31
  •   1
Отговори
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Имам проблем със свекърва ми.според нея трябва да стоим само вкъщи и да си намираме някаква работа,а не да си губим времето по кръчми.С мъжа ми иэлиэаме веднъж месечно,но тя се сърди и не ни говори с дни.Аэ не съм конфликтна и неискам да се карам с нея,но вече неиэдържам. #Crazy

# 1
  • Мнения: X
Имаж избор бе, не се оплаквай. Или продължаваш да си мълчиш и те правят на будала, или с едн път приказка на място я скастряш и я научаваш да те уважава, да зачита личното ви пространство и време, което имате право да запълните както желаете. АКо обаче тя ви гледа детето /децата, тогава неможеш да и кажеш нищо защото по едн или друг начин си зависима. Пък и нещата не винаги са точно такива каквито ги описват някои тук......в смисъл...чак пък да не ви говори с дни...а ти сигурна ли си че наистина излизате само веднъж месечно?
В ДиС ще получиш повече мнения май....понеже темата за свекървата там е култова.
Намери златната среда. АКо неможеш и незнаеш как - се научи. Пожелавам ти го. Peace

# 2
  • Мнения: 516
Бегай в Д и С.
И си сипи едно голямо. Циркът едва сега започва.

# 3
  • Мнения: 1 062
Отделете се. Не живейте под един покрив и няма да имате подобни проблеми.

# 4
  • Мнения: 12 662
Разбира се, че ще слушаш свекървата. Тя знае кое е най-добро за вас.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Отделете се. Не живейте под един покрив и няма да имате подобни проблеми.
Peace

# 6
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Разбира се, че ще слушаш свекървата. Тя знае кое е най-добро за вас.

Абсолютно подкрепям. Също така вместо с мъжо може да излезете по женски с маминка да изядете и изпиете тези пари, да се сприятелите и разтоварите Sick Mr. Green Sick

# 7
  • Мнения: 1 054
Меа, преглътни това, че не говорим поне в една тема за теб... а пък и ти за каква свекърва говориш... дори нямало да се жените пък сега...


Зарче, наистина изхода е да живеете отделно, но пък не всеки има тази възможност. Тогава според мен единственото, което може да направите е да не й обръщате внимание, а ако не можете то тогава й дайте да разбере, че вашия живот си е ваша работа, дори да сте с нея под еидн покрив!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Кажи на мъжа ти да я стяга докато е време  Mr. Green

Сега сериозно.Седнете двамата да поговорите спокойно с нея, щом не искаш да се карате.Но в никакъв случай не й се оставяйте да ви командори от сега, защото цял живот ще е така.Те и без това свекървите угодия нямат  Sunglasses


# 9
  • Мнения: 2 471
По темата - нямам свекърва, съпругът ми е сирак. Все пак ще ти дам съвет - отделете се да си живеете сами, ако ви е възможно.  И да, както казва Мария, поговорете с нея.

# 10
  • Мнения: 505
Верно, що живеете със свекърва ти още? Ако не сте заедно, ще може и всяка вечер по кръчми да ходите и никой да не ви се цупи.
off - mea, душко, изядохте ли тиквичките?  Crazy

# 11
  • Мнения: 183
Ма дори и да живеят със свекървата под един покрив, може ли да решава "Тя", колко пъти в месеца "Те" да излизат?

Още повече, разбирам, че става въпрос за излизане, един път месечно.

Айде, ако са системни излизания всяка вечер, може да и става скучно и да се чувства пренебрегната по някакъв начин, ама така...  Thinking

Да ми е жива и здрава моята.

Желязна е в повечето отношения Grinning



Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 17:57 от Vasilina

# 12
  • Мнения: 4 916
Нещо не схващам за каква Меа говорите newsm78

сори, объркахме темата....част от нас... Hug

Не сте я объркали, просто поста на Меа е изтрит.


По темата - има хора, които пари биха дали, за да не им говори свекървата  Peace а ти се тюхкаш... Не те разбирам, освен ако не сте в някаква финансова зависимост от нея - тогава вече ще трябва да се съобразявате с нея.

# 13
  • Мнения: 263
Моят опит със свекърва ми показва, че колкото повече си притрайваш и гледаш да си мълчиш, за да не стават проблеми, толкова повече се "развихря" свекито! Рекваш и го малко по-рязко без да вдигаш много патардия и си сядат на д*тата... Да чакаш да се сетят - няма да стане!
А което описваш е много гадно: зная го от опит. Майката на баща ми живееше при нас. Всеки път като излезехме майка ми, баща ми и ние със сестра ми тя беше с подпухнали очи. Ревала, че щяла да пукне и нямало да има кой да я погребе!!! А по-късно от 22.00 не сме се връщали...
В резултат много рядко излизахме като семейство...

# 14
  • Мнения: 4 726
Имам проблем със свекърва ми.според нея трябва да стоим само вкъщи и да си намираме някаква работа,а не да си губим времето по кръчми.С мъжа ми иэлиэаме веднъж месечно,но тя се сърди и не ни говори с дни.Аэ не съм конфликтна и неискам да се карам с нея,но вече неиэдържам. #Crazy
Син и да я постави на мястото и. май вече сте доста големи хора за да върви след вас и да ви диктува какво трябва и какво не трябва да правите според нея ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт