чакам момче

  • 6 444
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 508
Майкооо! ooooh! Аз влязох в темата с идеята да честитя, а то какво се оказа... Доста незряло отношение е това, миличка... Как се прави дете, при положение, че на 50% не си готова да го обикнеш???

В интерес на истината, и аз имам предпочитания, аз пък искам момче. Но и на момиче ще се радвам ужасно! И аз съм си мислила, че ще ми е странно, ако е момиче, но аз си имам мои причини. (С майка ми не се разбираме въобще и ме е страх, че ако е момиче ще имаме същите проблеми. Cry)

# 31
  • София
  • Мнения: 2 508
Ако темата не е пързалка (на каквато ми заприлича), не съм сигурна, че авторката ще се върне за коментар.

Според мен не е пързалка. Просто момичето е младо явно и не е много узряло, за да бъде майка... Представям си как всяко едно 17 годишно момиче си мечтае да си има момиченце, да я облича, да й слага панделки и да си има кукла едва ли не... И аз съм била така. И аз на 17 исках момиче.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 227
Ако темата не е пързалка (на каквато ми заприлича), не съм сигурна, че авторката ще се върне за коментар.

Според мен не е пързалка. Просто момичето е младо явно и не е много узряло, за да бъде майка...
Между другото и на мен ми мина тази мисъл през главата. Каквато и да е причината обаче, авторката ще трябва да преодолее тези свои мисли доста бързо, за да не страда и тя, и детето.

Малко в страни от темата: на скоро чух за една млада майка (да не кажа малка), която не искала да гушне новородената си дъщеричка, защото била причина за болките на майката след направеното секцио Rolling Eyes.

# 33
  • Мнения: 1 554
 Shocked
защо въобще си забременяла? хора всякакви ooooh!

# 34
  • Мнения: 5 577
Прекрасно е да имаш момче, не можеш да си представиш колко е хубаво, благодарно и неповторимо. Толкова обожавам сина ми, а от там и момчетата, че не си представям сега второто да е момиче ...  Rolling Eyes

И още нещо - мъжете като цяло са по-готини от жените  Embarassed ,  и като хора, и като приятели и като спътници в живота ... така че, с две ръце съм за момче.

# 35
  • Мнения: 4 428
Ами и аз се надявам второто да е пак момиче, но чак пък да изживея такива драми, ако е момче  Rolling Eyes
На мен също най-вероятно ще ми е странно в началото, ако е момче. Все пак съм свикнала с момичешките работи и присъствието на дъщеря ми.
Но с раждането и грижите около бебето, всичко си идва на мястото  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ти за първото като си се затръшкала, каква ли драма ще е ако и второто ти се падне момче. ooooh!

# 37
  • Мнения: 2 891
Гле'й сега какво става. Свекървите и свекърите натискат все момчета да се раждат, ти ревеш  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
... Има ли някакав метод, който да гарантира 100% пола.  Моля ви споделете вашия опит. От както ми казаха само плача, май ще сам най- лпшата майка на света.

Най-новият метод всъщност е най-стар - раждаш и разбираш на 100% какъв е полът на бебето.

Не се паникьосвай и не се самонавивай, защото само ще си развалиш приятната част от бременеенето. Природата се е погрижила за майката и й задейства инстинктите като му дойде времето. А ако толкова тъжиш, че е момче, после раждай докато улучите с момиче.

# 39
  • Мнения: 3 016
ALFI,това ли е най -важното за теб? Да имаш момиченце? Най -важното мило бъдещо майче е детето да е живо и здраво без значение от пола. Претърпях загуба на дете и  ти казвам че по- лошо от това няма .Леко раждане и не се занимавай с подобни глупости !Наслади се на бременността си а когато ти покажат бебето , когато го гушнеш и накърмиш пак пиши да видим тогава ..........сълзите май ще бъдат от радост . Grinning

# 40
  • Мнения: 4 335
Немога да повярвам,като 4ета такива неща ooooh!Имах здравословни проблеми през бременността си и през цялото време се молех да родя живо,здраво дете и вси4ко да е наред.Можеби всеки има някаква вьтрешна нагласа,какво дете иска,но да се затрьшкам,4е имам мом4е ми се вижда много,4е той е смисьла на целият ми живот Heart EyesМолисе да имаш здраво бебе без зна4ение какво е,а аз ти го пожелавам от сьрце.Лека бременност  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 929
Много има да си променяш чувствата и желанията през цялата бременност. Не се самонавивай. Все си мисля, че ще обикнеш това дете в мига, в който го поемеш в ръцете си. Някои майки осъзнават, че са такива, чак след като родят. Аз например не носех грам майчин инстинкт у себе си, докато бях бременна. Ама въобще не си се представях в ролята на майка. Обаче...сега да ме видиш...

# 42
  • Мнения: 115
и аз бях много 'объркана' като ми казаха че ще имам момче Сял живот съм си представяла да имам момиче /и бях сигурна че ще имам, но НЕ би Wink.......да знаещ после се влюбваш в малкия принц и не можеш да си представиш да е нещо по-различно. Даже 5 момчета да имам ще съм щастлива. МНОГО Е СИЛНА ВРЪЗКАТА МАЙКА-СИН.

# 43
Майка съм на две момчета - ще ти кажа че не ги сменям и за сто момичета.Това с пола на детето се изпарява в момента в който го прегърнеш за първи път. Всяка майка си обича децата независимо от какъв пол са. Сигурна съм че в момента който видиш за първи път детето си ще се почувстваш като мен. Това мило и невинно създание което носиш  в теб ще запълни с любов цялото ти сърце - бъди сигурна! Peace

# 44
  • Мнения: 2 334
Според мен е най-важното да имаш едно здраво бебе а пола не мисля че е от значение.Детето си е твое независимо дали е момче или момиче и съм сигурна че след като го видиш ще забравиш за това че си искала момиче Peace

Общи условия

Активация на акаунт