чакам момче

  • 6 428
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13
Оооооооо,и аз бях така Cry.Сега ме е срам като си спомня как реагирах,като излязох от упойката и ми казаха,че е момче.Разплаках се!До последно мислех,че е момиче.Не исках да ми казват пола на бебето предварително,защото бях сигурна.А от къде да ме пита човек!Е,излезе момче!Но,след като девет месеца съм се навивала за момиче ми се видя...разочароващо!Колко по детински съм мислила и действала Sad!Всичко мина за секунди след като видях моето слънчице Grinning.

# 46
  • Мнения: 9 814
ooooh!
Дано не те прочетат от проблемното.


Да наистина, хората правят чудеса от храброст да имат деца, независимо от пола, важното е да гушнат чаканото бебе.
Нека детето да бъде живо и здраво, това е важното.
Права беше баба ми- Господ често дава деца на тези, които не заслужават.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Забременях с дъщеря си 1 година след като загубих сина си. През цялата бременност исках отново момче. до края не повярвах на лекарите, които на видеозона бяха видели, че нося момиче. Дори когато се роди, попитах лекарката- Момче е, нали?!...
В момента, в който гушнах дъщеря си, нямаше нищо по- важно от нея. Нищо, че не сбъдна мечтата ми батко й да се прероди в друг мой син...

# 48
  • Мнения: 564

 Shocked  ooooh! Tired

Еми имаш няколко възможности - оставете го за осиновяване и опитайте пак за момиче, ако отново е момче, пак го оставете...
Другооо  Thinking може да намериш майка на момиче която оревава света за момче и да си смените децата  Party

Наистина, нямам думи  Sick

# 49
  • Мнения: 140
Ще свикнеш с тази мисъл и ще се чудиш след време как си могла да мислиш така за детето си. Някои мъже са като теб- момче, та момче. По принцип с амниоцинтеза можеш да разбереш най- рано какъв пол ще е детето, но според мен е глупаво да се прави само заради това. И мъжа ми иска момче, ама ако има пак момиче какво- ще се изнесе ли? Това твоето са бели кахъри.

# 50
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Eххх миличка, ако знеш само как ще се промениш след раждането ... Stop

# 51
  • София
  • Мнения: 470
Не, това просто не е истина  ooooh! би трябвало да те е срам че си си го помислила, а ти даже си го и написала.
Майчинския инстинкт се появява още като разбереш че си бременна (поне аз така мисля)  Thinking
при теб май няма вероятност да се появи изобщо.
Бяха ми казвали че децата сами избирали родителите си  newsm78 и аз се смях,
е сега е сигурно че това са глупости ,кой би си избрал такива родители???
Хора като теб не трябва да имат деца,а да се молят цял живот за дете!!!
И ДАНО наистина стане така както са писали всички да се промениш след раждането,
иначееее милото детенце.

# 52
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Споко , не си мисли такива работи
Тепърва ще свикнеш с мисълта , че ще ставш мъжка мама .
Второто-момиче Peace

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да предположим, че те тресат хормоните и затова приемаш новината така драматично. Ако не - жалко за теб.

Много точно казано.Аз леко гледам така Shocked

# 54
  • Мнения: 1 367
Да предположим, че те тресат хормоните и затова приемаш новината така драматично. Ако не - жалко за теб.

Много точно казано.Аз леко гледам така Shocked
Пък аз гледам много така  #Crazy  #Crazy  #Crazy Изчетох и трите страници с плахата надежда това да е някаква шегичка-доста нескопосана,разбира се,но все пак шегичка.Дано все пак да е така.Не мога да повярвам,че има такива хора,които го мислят насериозно...

# 55
  • Мнения: 3 743
Виж,едно е сигурно-в момента,в който видиш малката му муцунка,малките ръчички и осъзнаеш,че това същество е кръв от кръвта ти и плът от плътта ти,няма да има значение момче ли е момиче ли е,с такава скорост ще нахлуе любовта в сърцето ти,че ще те е срам от тези ти мисли в момента!

Напълно съм съгласна Hug

# 56
  • Канада
  • Мнения: 494
Мисля,че в момента,в който го видиш,всичко ще си дойде на мястото.Не си единствена,която иска едно,пък всъщност получава друго.Аз за първото не съм се и замисляла какво искам.За второто много исках да е момиче,но се оказа,че най вероятно пак ще е момче.И з асекунда не съм си помисляла,че ще го обичам по малко,само защото е момче.Както много момичета по напред са казали,най важното е бебето да е здраво,пък имате време,ще опитвате после и за момиче. Simple Smile
И накрая ,ако това ще те успокои,гаранция няма никаква,че доторите са познали.Винаги стават грешки,така че ти остава надеждата,че момченцето,може да се окаже малка принцеса!Успех и се успокой! Hug

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 22:52 от dany_ip

# 57
  • Мнения: 4 290
И аз искам второто ми дете да е момиченце, защото имам син, но чак пък толкова....  Слава Богу, сигурна съм, че и момче да е, пак ще го искам и обичам безумно. И, честно казано, убедена съм, че и авторката ще обича своето, независимо какво пише/говори в момента.

# 58
  • Мнения: 377
Е, браво! То това оставаше, да не го обичаш! И аз исках момиче.Е, казаха ми, че ще е момче и се роди момче. Толкова го обичам.Дори сега си мисля , че за момента не искам друго дете , за да не ми отнема от любовта и ласките, които давам на сина ми. Обичам го като дете, за мен той е безполово същество.Дори за след време искам второ дете - момиче ще е добре, но нямам претенции.

Само като го видиш и почнеш да се грижиш за него , да го гушкаш, ще забравиш пола, а просто ще го обичаш. Безгранично!

# 59
  • Мнения: 212
Думите ти са толкова сериозни. Може би трябва да се замислиш ЗАЩО, ако е момче няма да го обичаш? Мисля, че ти самата знаеш най-добре. Какво значение има пола, нали е ТВОЕ дете? Чак да не го обичаш...
Както са ти казали другите мами, най-важното е да е живо и здраво детето. То ще се нуждае от цялата ти любов.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт