Кекс с босилек пригответе, АВГУСТ да не изтървете

  • 13 539
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 376
Едната мацка, която чакаше да я извикат за операция, когато ме приеха, мислеше, че ще имат момче, а то се родило момиче  Mr. Green Утре да видим в марулката-зелка каква изненада дебне Simple Smile да не се окаже права майка ми с нейното вечно "ами ако все пак е момче?". Уж имам доказателствен материал от Марков, нооооо...
Хи-хи Simple Smile Ние  нямаме доказателство от Марков, така че ще има да викам, че са ми сменили бебето Simple Smile


Беби се е смъкнало надолу  Thinking


Честито бебче Хавга! Да расте здраво , обичано и щастливо дете   bouquet

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 23:10 от Britt

# 46
  • Мнения: 7
ооооооооо ми да миши я няма, стискам палци и да видим какво са изобретили с мьжо този пьт, момче момиченце............... само да са живи и здрави, пак каквото и да е  Praynig Hug
Добре дошла на Грацето и неината принцеска
момичета забравих да ви кажа, на мамите на които им е за пьрви пьт и ще раждат нормално. като ви почнат контракциите, истинските, опитаите се да поспите, че ще капнете, много е важно да почивате, че аз накрая и името неможех да си кажа заради това че не си почивах, и като ми почнаха напьните , леките и мивикат напьваи сега, а аз едва сварвах да не заспя и да дишам  Joy чак почнах да поврьщам от безсилие, такаче  Peace които може да почива докато не са се засилили, че после бебо ще има нужда мама да помага
надявам се да не сьм ви отегчила и да сьм била полезна

# 47
  • София
  • Мнения: 1 338
Честита Александра на Havga  bouquet
Да расте здрава, красива и усмихната!!!

Прегледа днес беше по-ужасен и болезнен от вчера, но пък за сметка на това ефикасен. Акушерката нашрави това, което трябваше /напипа там някакъв отвор, които бил за разкритието/.. даже след прегледа почна да ми пада и тапата newsm44 имам някакви болки през определено време /незнам на колко минути за, защото още не съм засичала/.. та сега ще чакам и ще видим какво ще излезе.. също ми каза много движение, колкото мога повече Peace

Благодаря ви, момичета за подкрепата Hug благодарение на вашите окуражително думи, на падащата ми тапа и на болките се чувствам много по-добре Mr. Green

# 48
  • Мнения: 207
Хайде Интрига твой ред е  Hug Стискам палци утре да има с какво да се похвалиш  Hug

# 49
  • Мнения: 2
ооо интрига, браво мойто момиче Simple Smile цяла тапа имаш  bouquet

аз се зивинявам но ще повторя и потретя, щото много народ ми пише да се успокоя / за което много благодаря Hug / ама май не ме е разбрал- ясно че ще родим все някога, ама просто ме е яд че ще раждам вързана за легло със система в пълно съзнание,
ако знаех по-рано щях да искам секцио, разбирате ли..отивам си ей така нормално без кьорава контракция или каквото и да е и ми предизвикват раждане изкуствено .. така че не знам къде ще се движа и какво ще правя..малко трудно със системата вързана с игла. аниуей вече ми е се едно. на всички : благодаря за съпорта мами  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, аз ще действам каквото и както мога да го предизвиквам сама. даже реших и рециновото да опитам утре Sick и ще мия прозорците-нищо че са като чисто нови...и дини ще нося и стълби ще катеря..само да тръгне само Praynig Praynig Praynig

на Котката от сутринта й стискам палци и на краката даже  Hug  Grinning

на всички  Hug и целувки аз много ходих и лягам сега  Tired



# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да честитя новите бебоци на Валени и Аграмд .   bouquet

Да пожелая страхотна среща на Котето с Марулчето. Grinning 
Някой разбра ли с каква упойка ще е тя? аз трябва да реша и имам сериозни колебания.

Днес мъжа ми се скара с доктора и акушерката, дето са ни близки, беше нервен нещо и хем е прав, хем не много, но късно де. Стана ми много неудобно и криво, не знаех кво да кажа. А после му казах, че ако в петък ме порнат здраво, той ще е виновен.. Mr. Green

Постъпвам четвъртък на обяд, мнооооооого ме страх, предупреди ме днес акушерката, че второто е по- болезнено, заради контракциите след раждането. Свило ми се е всичко от вътре и хем искам да идва, за да видя бебето, хем изобщо не искам. Confused

# 51
  • Мнения: 31
На Аграмд честита Александра много хубаво име да ти е жива и здрава.
Буби за рициновото и мама днес ми го каза като била с брат ми преносвала с три дни и като пила ела да видиш какво става никви системи не важат.Но много се къка от него но кво опитаи.Абе душа нема ли кои и на теб да ти напипа отворчето че да падне тапата гледаи хората кво прават с пръст аиде...... Mr. Green
Интрига аиде даи да го видим тоя Марти сигурно до утре като стана и ще си готова.Успех ще се справиш знам като наи мъничка да ни засрамиш че къв страх ни гони кои повече кои по малко......
ПП благодарско за темичката дано да ти е последна преди да родиш.

# 52
  • Мнения: 31
Бланши не са спотаиваи кажи нашия фронт как е ние нямаме тапи нищо.Аз само са препотвам от едни контракции подготвителни ли са де да знам.Ама как боли и си представям истинските какво чудо са не ми са мисли....Ама нищо няма да умрем страх не страх ще издържим....

# 53
  • София
  • Мнения: 1 338
Bubi, действай.. чисти, катери се, разхождай се.. разбирам те напълно за това, че ти е кофти ако се стигне до предизвикано раждане.. на мен днес ми стана криво само за едната тапа, където изкуствено почна да пада Confused Стискам ти палци малкия Борис да тръгне сам и да не те мъчи много Hug
Ако до утре не съм родила ще чакам да кажеш дали е подействало рециновото масло, че и аз да си направя едно коктейлче Mr. Green / Sick/

Bobito, мило не си мисли, че не ме е страх.. просто не се ефектирам от това, че някоя жена е раждала 3 дена и 3 нощи, защото психически съм се настроила, че две еднакви раждания няма. Ясно ми е, че ще боли, но при всеки си е строго индивидуално..
Честно да ти кажа мисля, че са те хванали истински контракции, колкото и нередовни да са болките, защото знам, че подготвителните са безболезнени Hug

Стискам палци за бързо и лесно раждане на Иренка, на Котката и на всички, които са тръгнали към родилното Hug

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 00:49 от IntRiGa_GirL

# 54
  • Мнения: 2
Честити бебоци на Аграмд и Хавга!!! newsm51
Да са много здрави,весели и щастливи и мноооооого да ви радват!!!

Интрига,успех-дано бързо да се развият нещата! fingerscrossed
Аз утре съм на запис и ще се радвам да те видя раждаща или вече родила! newsm10
Буби,споко бе жена,бебо ще тръгне точно когато най-малко очакваш.И аз се страхувам да не пренося и да се наложи да ми предизвикват раждането,макар че имам още време,ама гледам да не се психясвам,'щото си мисля,че така още повече ще го забавя... newsm78. Пожелавам ти утре-другиден да се похвалиш и ти с твоето бебче! Ама тия лъвчета нещо големи инати ще дойдат,а???
Лека нощ на всички от мен и леко раждане на тези,които тръгнат през нощта!!! newsm17

# 55
  • Мнения: 3 414
Честита принцеса на Хавга!  Flutter
Иренка, аз бях с пълна упойка ( не знам дали съм писала) и съм много доволна. нямамх никакви проблеми след това, само в първия час се появиха 2-3 напъна да повръщам. ако имаш някакви въпроси конкретно, ще ти отговоря.
нашия беб се буди през 2часа цяла нощ  Thinking принудих се преди малко да го нахраня с АМ, защото така ме надъвка тази нощ, че ми е невъзможно в момента да го накърмя  Tired

# 56
  • Мнения: 15
Добро утро!

Аз само да ви погледна... Wink
Родили - още няма. Раждащи - със сигурност има! Хайде всичко да им е по вода, а аз чакам новини!

Като се замисля... ми то май не останахме Thinking 

# 57
  • Мнения: 202
Бланши не са спотаиваи кажи нашия фронт как е ние нямаме тапи нищо.Аз само са препотвам от едни контракции подготвителни ли са де да знам.Ама как боли и си представям истинските какво чудо са не ми са мисли....Ама нищо няма да умрем страх не страх ще издържим....
Не се спотайвам Боби, просто на моя фронт нищо ново, постно откъм новини и няма и кво да пиша напоследък а ми писна да ги дъвча и да ги търся тия предродилни признаци Confused; ако могат да бъдат квалифицирани като такива, това при мен е много засиленото течение, ама просто ужас е(прозрачно и без мирис) Sick, имам само подготвителни, неболезнени контракции, които след като съм вървяла са доста начесто, но после разредяват; освен това от вчера забелязах, че вече краката ми не се подуват Shocked, а това си е изненада, защото доскоро бяха лапи ходилата; иначе няма тапи, няма нищо; утре и аз съм на тоя кофтия преглед за разкритие, та лекарката ще ми каже накъде съм Tired
Хавга-честита ти дъщеричка, да е жива и здрава  bouquet
Граци-добре сте се завърнали с малкия бонбон Heart Eyes

П.П. Има някакво раздвижване тук всъщност-току що видях, че ми е паднала "тапата", не съм предполагала, че толкова ще ме зарадва това Joy hahaha

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 09:05 от бланш

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
caprice , имаше ли тръбички в гърлото? Confused Embarassed За първият път си спомням, че яко ме дразнеше гърлото от тях.
Много ме е страх ще изляза ли от упойката... Crazy

Спиналната не смея пък заради прешлените, знам ли анестезиолога какъв е, а и вероятно наистина ще припадна, докато слушам как тропат скалпелите. Tired

# 59
  • Мнения: 10
Добро утро. Днес ще намеря време следобяд пак да се включа, защото Ния-та не ни остави да дремнем цяла нощ. Принципно е много спокойна, но подозирам, че са я подкарали коликите, защото се гърчи и издава странни звуци Simple Smile
Това са снмките на Ния от болницата. Вчера направихме доста от изписването, но време ЙОК..... http://picasaweb.google.bg/htmlski/Niya Хавга, въх и аз в Тина Киркова бях във ВИП-а но бях много депресирана....Там все още е и МИСТО.....! Ще разказвам обещавам Wink

Общи условия

Активация на акаунт