Д-р Румен Велев

  • 59 195
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 471
Аз лежах при него в Патология. Благодарение на него сега сме на този свят, моята звездичка и аз!

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
е ,за това вече не сме говорили ,но аз предлагам да му направиме фен клуб !направо съм очарована от него
хайде!!! Аз гласувам за него с 8 ръце- 2 от мен, 4 от двете ми дечица, които са раждани при него и  2 от таткото...да не говорим за родата, дето толкова го обичат.........

# 32
  • Мнения: 23
Здравейте мами!

И аз да се включа в темата, исках да попитам, ако някоя от вас е раждала при Велев съвсем скоро дали има представа за тарифата. Защото знам, че официалната такса на болницата за избор на лекар е 900 лв (нормално раждане),а и предполагам, че на Велев тарифата му също е 900 лв. Та не мога да разбера - в крайна сметка, тези пари на Велев ли ги даваш лично, на касата ли плащаш официално или и на двете места?!
Извинявайте за тъпия въпрос предварително, но ще съм ви много благодарна, ако някой може да внесе повече светлина по въпроса Hug Нещо малко съм объркана май Laughing

# 33
Здр на всички във форума.За първи път пиша тук по повод колебанието ми относно кой лекар да избера вав шейново.прочетох вашите изкази и най много ми харесаха за д-р Велев.Понеже де момента бременноста ми 7 м. се следи от лекар който не е в софия(адреса и телефон),как мога да откриа частния кабинет на д-р Велев и какви са тарифите за всеки преглед.Благодаря на всички предварително. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 149
д-р Румен Велев
частен кабинет:
ул. Константин Иречек 14 /в близост до Пирогов/
тел. за записване 851 94 56 и 0887 61 91 45
     за цените в кабинета не мога да споделя актуална информация /преди 1 г. преглед + ехограф около 40-50 лв./
     Нямам актуална информация и за раждането в "Шейново", но със сигурност официалната тарифа на болницата, за избор на лекар/екип трябва да се плати в касата - издава се фактура.
    Тук на сайта им вече има подробна информация http://www.sheynovo-ag.eu/. Обаче не знам, сега, като е зам. директор дали води раждане и дали прави секцио...
   
    Аз имах една проблемна бременност и благодарение на професионализма му, сега имам един здрав и прекарасен син на 2,5 г.
    Препоръчвам го горещо, що се касае за патологична бременност и раждане! Бъдете сигурни и спокойни, че когато е поел ангажимент и посред нощ да имате нужда от него - ще се отзове.
    Професионализъм, човечност и отдаденост! Благодаря Ви, Докторе! 

# 35
  • Мнения: 2 237
Преди 4 години родих дъщеря си при д-р Велев.Невероятен специалист, Човек И Лекар !!! Той ми вдъхна кураж през тежката ми бременност, той не позволи да рухна. Перфектно секцио с почти невидим белег.Мил, благ, човечен.Думи няама на тоя свят да изкажа благодарността си към него  Heart Eyes Днес, когато дъщеря ми е на 4, аз и показвам често негови снимки.Да знае и уважава човека, помогнал и да е жива сега и да ни радва !
Бог да го пази !!!   bouquet

# 36
  • Мнения: 7
Този въпрос е многократно задаван, но така и не намерих конкретен отговор. Моля ви някой ако има инфо да ми каже дали освен 900-те лева, които се плащат на касата в Шейново, се плаща и допълнително на д-р Велев (не включвам прегледите и посещенията в частния му кабинет).
И още нещо...когато почват да се следят тоновете на бебето, това в частния му кабинет ли става или в Шейново?
Благодаря предварително за информацията

# 37
  • Мнения: 115
Здравейте,
моля за актуална информация от мами наскоро раждали при доктор Велев: още ли е в Шейново? Как се разбрахте с него за раждането? Колко пъти ходихте при него на преглед, кога и къде? Само в частния си кабинет ли преглежда? Аз съм вече почти в 6тия месец, и ми се иска да се запозная с него и да ме вижда поне веднъж месечно, от прочетеното тук, виждам, че има много доволни от него мами. Дали преглежда в Шейново?
Предварително благодаря.

# 38
  • Мнения: 7 110
the_lion, не знам доколко е актуален все още въпроса ти.
За първото ще трябва единствено с него да си говориш. Тоновете ги след в кабинета си. Има по-добра джа-джа от тези в болницата.
mamaalabala, единствено в кабинета си преглежда. Длъжността му в Шейново не предполага прегледи там.  Ако искаш да го ангажираш, не чакай последния момент, а и е добре да има поглед върху пациента си. Да не се окаже, че преди него някой не си е вършил добре работата и е претупвал нещата. Доста натоварен график има.  Peace

# 39
  • around the world
  • Мнения: 651
the_lion, не знам доколко е актуален все още въпроса ти.
За първото ще трябва единствено с него да си говориш. Тоновете ги след в кабинета си. Има по-добра джа-джа от тези в болницата.
mamaalabala, единствено в кабинета си преглежда. Длъжността му в Шейново не предполага прегледи там.  Ако искаш да го ангажираш, не чакай последния момент, а и е добре да има поглед върху пациента си. Да не се окаже, че преди него някой не си е вършил добре работата и е претупвал нещата. Доста натоварен график има.  Peace
Потвърждавам това което е писала Рони. Аз раждах при него преди по-малко от 3 месеца. Веднъж се наложи по спешност да ме прегледа в Шейново, но по принцип той там кабинет няма.
Успех!

# 40
  • Мнения: 115
Bueno, рони, благодаря за отговорите, записах си час за преглед при него, чак за 21 декември, не че бързам, тогава ще съм към 7мия месец. Чета добри отзиви за този доктор и се надявам да остана и аз доволна. Първото ми раждане беше пак в Шейново, но без уговорка. Честно казано не ми се иска вторият път да е така, просто искам някой да ми обърне нужното внимание. Bueno можеш ли да ми разкажеш за твоето раждане при него? Как се уговори с него преди това? Предварително благодаря.

# 41
Искам да се присъединя към всички хубави думи за този лекар! Смятам, че е невероятен професионалист и човек! И двете ми бременности бяха наблюдавани от него - първата беше проблемна, но благодарение на него имам прекрасна дъщеря! С негова помощ се роди и синът ми и нито за минута не съжалявам, че избрах д-р Велев! Горещо му благодаря за всички грижи и безкраен професионализъм!

# 42
  • Мнения: 212
Няма ли някоя раждала на скоро да каже нещо за цените на лекаря.
Освен таксите в Шейново лично на лекаря нещо плаща ли се ?

# 43
  • Мнения: 115
Здравейте, моля ако има мами раждали при д-р Велев секцио, да споделят - доволни ли са, как е минало? Предварително благодаря!

# 44
  • Мнения: 12
Привет на всички, бих искала да попитам какви са цените в частния кабинет на д-р Велев? Дали би издал фактура и касова бележка ако поискам...защото съм осигурена допълнително от здравен фонд, който може да ми възстанови евентуално някаква част от разходите за прегледи, та затова питам?
Благодаря предварително на включилите се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт