Дюканските теми на брой летят, а килограмите се топят - 119

  • 43 010
  • 922
  •   1
Отговори
# 915
# 916
Здравейте и от мен Simple Smile какво да ви кажа...  откакто свалих моите 7 килограма за 15 дена.....застой и това е..  Close но не това е моят проблем, а именно  че както tazi su6tata каза, като хапна месо ми се повдига, гладна съм, а не мога да ям, вие ми се свят, чувствам се като парцал, само ми се спи и изобщо лоша работа, иначе при ПЗ дните... съм си супер, все едно не съм на режим  Wink като дойдат П дните всичко се повтаря от начало, мислех си че това ще е временно , но ..... не се получава нещо...  Cry
Мислех да почна да взимам витамини, защото според мен точно те ми липсват, а в ПЗ дните си ги набавям от зеленчуците, но изчетох доста негативи спрямо тях, затова ще се въздържа още известно време Simple Smile
Едва ли има разрешение на въпроса, но ... исках просто да ви споделя!
лека вечер и целувки!!!!!  Hug

# 917
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Натисни точно тук

До "ЗлаВещица" - Защо не заключваш старите теми?

# 918
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
До "ВСИЧКИ" - Натисни точно тук

До "ЗлаВещица" - Защо не заключваш старите теми?

Ами защото не мога.  Confused
Сега виждам, че не ми е излязъл постът, в който казвам, че има нова тема, незнайно защо  newsm78 . Все пак ще го кажа, защото е редно да го пише в последния пост - НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323575.0;topicseen

# 919
Днес ми е втори ден от диетата на Дюкан. И моя мъж я спазва, но го притеснява едно- по колко трябва да яде от разрешените храни на ден и какъв алкохол може да пие? Казали му че водка и бира са разрешени. Вярно ли е? Моля ви пишете ми, за да има ефект от диетата и да не сбъркам нещо.Предварително ви благодзаря. Hug Flutter

# 920
  • Мнения: 451
До "ivka082" - От позволените неща - яж, докато се заситиш, но не преяждай насила. Алкохолът е забранен - без изключения. Приятелите ТИ са се объркали или.. просто искат да ТЕ напият на Витоша (ах, че съм мръсник Rolling Eyes ). Виж първата страница на тази тема - пише 95% от нещата за Диетата. И още нещо - не пиши вече в тази тема, защото почти никой не я чете вече - има нова тема и всички пишат/четат там - ето ТИ линк към нея: Натисни точно тук. Чао и УСПЕХ!

# 921
Може ли да се използва препарата Бодислим перфект с диетата на Пиер дюкан

# 922
  • Мнения: 451
До "krasiqni" - Задай си въпроса в Новата Тема, Моля: Натисни точно тук.

Общи условия

Активация на акаунт