Re: КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 35

  • 30 112
  • 591
  •   1
Отговори
# 585
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яге и аз без ръкавици действам. Иначе все едно , ръцете са ми заврени незнам си къде, но маникюра ще го пазя нема търкане на скари.  Hug

# 586
  • Видин
  • Мнения: 961
Ако сложа ръкавици съм като без ръце CrazyТака, че и аз действам направо, ма да ми видите ръцете след вчерашното чистене на
огнището на село... едва съм се докарала в приличен вид Mr. Green

# 587
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293
 Малеееей,аз докато вляза вие сте изписали темата.Току виж докато публикувам и Зичето ни поканила в новата тема.Аз от сутринта имах гостенка:моя първа братовчедка от Исперих,живееща в София.Та брат й с жена си тръгнали за Русе по работа и тя решила да дойде до нас да се видим.Обаче и тя с внука,който е за пети клас и като разбра,че има комп и то с нет залепна за него,едва го отлепихме да обядва поне.При нас с нея много интересно се получи.Дъщеря й се казва Галена,моята също.Бяхме си загубили координатите и когато преди 2-3год се видяхме се оказа,че и двете Галени имат синове на име Кристиян.Та днес двамата Кристияновци бяха заедно.Естествено като видя,че е дошъл един батко малкият Криси не даде и дума да се издума за градина.Преди малко ги изпратих всички и бързам да ви изчета и запиша.
Честит рожден ден на дядо Стефчо!!! Много здраве му желая,най-вече здрав кръст,много семейно щастие и успехи в зеленчукопроизводството!!!

Добре дошла на Шерлок!
А къде остана Лита?
 Марси,питахте ли дали има музика в ресторанта?

# 588
  • София
  • Мнения: 472
Здравейте, тука съм. Висях малко на черешата за да ви изчета.
Танитче, весел праник днес и събота. На дядо Стефчо здраве и сили да гледа и правнуци. newsm59  party023
На отиващите на море да се изкъпят един път и заради мене, че и тази година ще го гледам на картинка.  sport027 help
Зиче, знам, че сте водили детето, ама аз да препоръчам нещо - може да е за добро.Да е живо и здраво Викито ще се пребори.
 На Шерлок, ДОРЕ ДОШЛА!!! newsm51  Весело е тук!!!
За Балани ще звънна на Жабче да се разберем, че тука много ще пишеме.

# 589
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
Бързам да се запиша в старата темичка.
Честит рожден ден на дядо Стефчо много, здраве и щастие.

# 590
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ооооо Мони , ти се появи. Heart Eyes
Не смееш да се обадиш значи.  Peace

Майче , ще се разбере и сберем и айде .....  Crazy

Янче , при всички положения има някаква музика.
Едва ли е жива , но на диск или касета има - предполагам де.  newsm78

А Лита , верно по забегна. Нищо не каза , за отпуска или поне не съм разбрала.  Hug

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Заповядайте в новата ни тема!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323167.0

Общи условия

Активация на акаунт