В Разград много е горещо, пийваме си бира и .....още нещТо! 

  • 12 151
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Хайде и аз в новата тема. Титания, браво за темичката Peace.

 Ходихме на лекар, имаме зачервени и уголемени сливици. Засега задържаме без антибиотик Praynig. Утре идва свекърва да я погледа, ще си имаме баба за няколко дена.

Приятна вечер на всички.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз най-накрая успях да си направя палачинките, които ми се ядат от неделя!
Ураааааааа!

# 17
  • Мнения: 11
Ох, танче и на мен ми се доядоха палачинки  newsm53. Ами с каква плънка-сладка,солена...Нещо мармалад,мед,сиренце ....???С какво си ги хапвате? Laughing

# 18
  • Мнения: 441
И аз искам палачинкиииии...Танче,утре направи пак и сме у вас на гости  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 219
Аз ги обичам със сиренце, или топено сирене, месце и изобщо соленички Crazy Crazy Crazy

# 20
  • Мнения: 500
Аз ги обичам със сиренце, или топено сирене, месце и изобщо соленички Crazy Crazy Crazy
И аз........... Flutter
А да ни е честита новата тема!Танче,  bouquet!
Обещавам тоя път да съм редовна,а сега ви желая лека нощ!

# 21
  • Мнения: 3 219
О, Ели, мярнах те, разказвай набързо всичко Flutter

# 22
  • Мнения: 25
Ели,добре си си дошла! Hug Hug Hug
Как си,как е бебчо?
Кажи какво става?!
О,Дидка ма преварила.

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ели, привет и от мен!
Все още не сме ги започнали палачинките. Сигурно ще останат за закуска. Тази вечер бяхме на пъстърва с пържени картофи и салата от печен пипер.

# 24
  • Мнения: 441
ади бе де изчезнахте,палачинките са готови.Заповядайте:

# 25
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет, хора, Hug
Прочетох старата темичка! Благодаря на всички за подкрепата и позитивната енергия, определено имах нужда от нея, защото изкарах нелеки мигове във болницата във Варна през изтеклата седмица, но благодарение на страхотните специалисти в ръцете на които като че ли съдбата ме тласна съм жива и здрава и ще мога да си гледам двете хубави момчета! Доктор Танев и доктор Иванова от СБАГАЛ "Д.Стаматов" са не само лекари по професия, но и по призвание. Жалко, че много малко са такива като тях.

С Борис вече сме си вкъщи и се гледкаме. Основно времето ни преминава в кърмене и сън, но в момента след всичко преживяно имам нужда от почивка и възстановяване...дори компютъра - до скоро толкова любимо място, не ме привлича....
Като си напаснем режима с малкия човек се надявам да се върна по-редовно на форума, но до тогава той е най-важен и всичко друго остава на заден план!Сега основното, което чета са книгите за кърменето и всичко по тази тема в интернет. Радвам се, че детенце засука и тоя път ще се кърмим колкото се може по дълго - нещо, което не постигнах преди 4 години с баткото, за съжаление.

Разбрах, че много хора в града се чудят на кого е кръстено бебето - ами на никого от роднините ни - просто с Жоро искахме бебчо да има хубаво старобългарско име, което да звучи твърдо и мъжествено и като се прибави аргумента - княз Борис І, който е покръстил българите и е направил доста велики неща за държавата ни, не ни беше трудно да вземем решение! WinkЕтимологично името Борис означава тигър. Grinning По-скоро избирахме датата на раждане и като четохме за числата от 1 до 11.08. - термина - 6.08. се оказа с най-добра вибрация, а и съвпада с датите на които сме родени аз и Жоро - 6.02 и 6.04. Впоследствие след като беше фиксиран деня за секциото видяхме, че на тая дата е и Преображение Господне - хубав църковен празник! Peace

Трябва да изчезвам от компа, че бебчо се събуди и ще се храним. Поздрави на всички, тия дни пак ще намина! Единственото, което ще посъветвам всички бъдещи майчета, които четат темичката ни - да бягат далеч от разградското родилно отделение и от "докторите-ентусиасти", които ги влече оперативната дейност т.е. обичат да кълцат родилките наред, защото всичките ми проблеми при настоящото раждане се дължат на безобразно свършена работа от лекарите при първото ми секцио преди 4 години точно тук - в разградското родилно!
Хайде, милички, до скоро! Прегръщам Ви! Hug

# 26
  • Разград
  • Мнения: 3 110


Добро утро на всички. Hug
Хайде на кафенце.
Приятен ден от мен. Hug

# 27
  • Мнения: 256
Добро утро Макс-мама благодаря за кафенцето HugТо май ние сме най ранобудните айде наздраве Peace

# 28
  • Мнения: 500
Добро утро и  от мен!Макси,мерси за кафенцето!Аз ще ви предложа закуска.Заповядайте!

Ели,мила,важното е че всичко е наред!Наслаждавай се на миговете с децата! Peace
Айде влизам да се къпя и поемам на работа.Лек ден и много усмивки!  bouquet

# 29
  • Мнения: 441
Добър ден  bowuu
Мерси за кефенцето и закуската,рано сте сколасали днес.Ние пък с Влади се успахме до към 10,сготвих и седнах малко да разпусна преди работа.
sindarella,важното е,че крайният резултат е положителен.Радвайте се на децата и дано занапред всичко е наред.Нацелувай бебчо   bouquet
Лек ден и от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт