Какво правите вечер вкъщи?

  • 5 359
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 919
Пиша във форума,къпя се и лягам Laughing
А ,и чатя в скайп и кю. Grinning

# 31
  • Мнения: 4 965
...

Тук ми стана интересна употребата на  Twisted Evil за всяко вземане на душ... newsm78

...

Ааа, не четеш редовно темите в ДиС, затова.  Wink

# 32
  • Мнения: 1 447
Като повечето и аз се занимавам с децата ,след като ги сложа да спят гледам телевизия,дремя пред компютъра.
Пък и от време на време се заиграваме с милото.

# 33
  • Мнения: 118
Покрай моето еднообразие напоследък, реших да ви попитам:

КАК ПРЕКАРВАТЕ ВЕЧЕРИТЕ СИ ВКЪЩИ?

Ще ми е любопитно да споделите. Благодаря ви!   bouquet
Справки темата  за грижи и услуги на Милото.
Как може да не знаеш ,какво се прави вечер?
Я веднага на курсове! Ама - ха!

# 34
  • Мнения: 5 940
Напоследък посвещаваме по-голямата част от вечерта на сина ни. Събираме се с връстниците му и родителите им, ходим на разходка, играем. Посрещаме гости. Като дребният заспи, гледаме филми, вечеряме навън на терасата, слушаме музика, пием бира или вино, разказваме си деня. Слушаме цикадиите, щурците, наслаждаваме се на летните вечери.
Ровя се във форума, когато съпругът ми има работа и за вкъщи.

# 35
  • Мнения: 39
Разхождаме деца и кучета,готвим,перем и простираме,гледкаме телевизия,пийваме си биричка и винце,ЯДЕМ и такива разни неща. Crazy

# 36
  • Мнения: 46 508
Гледаме да пооправим всичко възможно най-бързо и сядаме да си говорим на масата/терасата, после филм и т.н.

# 37
  • Мнения: 7 947
Ами какво, едно и също всяка вечер - задължителните: ядем, къпем се, гледаме TV, спим. Ако не ни е много топло или уморено - излизаме на по бира например или до спортния /до нас направиха спортен компбекс с игрища и огромно заведение/. Това, което предполагам правят повечето семейни. По интересно би било какво не правим вечер вкъщи  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 448
Като се прибере главата на семейството вечерята вече е приготвена, салатката е сложена и се засяда.   Mr. Green
След това всеки с компанията си - детето пред единия телевизор, таткото пред другия , моя милост пред РС-то.
След заспиване на детето и родителското тяло си ляга - ако вечерята е минала без сътресения в една спалня, ако е имало дрязги единия в стаята за гости.  Whistling
Това е програмата, ако всички сме си вкъщи, ако някой реши да излиза, другия остава с детето, защото е малко.  bowuu

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да се оплача искам. Не беше забавно купуването на диван.  Joy Магазинът затваря в осем, а ние с триста зора стигнахме (задръстване Rolling Eyes)двадесет минути преди това. Успях да пробвам само три дивана и една спалня, големият трол се загуби само веднъж, донът беше кисел, а малкото тролче не влизаше в нито едно чекмедже (то е малко на години, но голямо на ръст). И това за петнадесет минути, после охраната ни изгони.
На всичкото отгоре диванчето не било в наличност и сега ще го чакаме да дойде в някой прекрасен ден.
Затова пък след това отидохме в най-близкия магазин за храна и на един екран видях реклама на "Ла лече лига" и мадам Бу (пу-пу Flutter) в целия й блясък. Падна голяма радост от моя страна (плюс подскоци), а големия трол разясни на опашката колко важно е едно бебе да "яде мляко от гърдите на майка си".  Laughing Докато обясняваше, сочеше гърдите ми с пръст, така че всички добре ме огледаха.  Embarassed
 Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 918
Ами сега ,през лятото предимно сме на вън -или играем на някоя площадка или сме на някое заведение край морето,даже напоследък си правим  "нощни къпания",много е приятно вечер морето.
Като се прибираме си купуваме сладолед и нещо за хапване и сядаме ня някое хубаво филмче.

# 41
  • Мнения: 1 322
Гледам да не си стоя вкъщи вечер. С детето се прибираме чак за лягане, защото иначе вкъщи е нетърпимо положението.

# 42
  • Мнения: 3 634
Правилният термин е "пупим се".  Laughing
След като обилно сме се наяли си лягаме пред ТВ-то, бъбрим за ежедневието и мачкаме детето.

На някой може да му изглежда скучно, но на нас ни е любимо. През уикенда се разнообразяваме.

# 43
  • Мнения: 95
Толкова малко съфорумки казаха, че обръщат внимание на децата, че се чудя на самотек ли карат милите дечица!?

# 44
  • Мнения: 7 947
 Shocked
Е извинявай, ама всички свързват вечерите именно с децата...с изключение на тези, дето още ги нямат.

Общи условия

Активация на акаунт