смолянски мами

  • 21 119
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
Момичета как мина срещата
 Praynigсподелете... Praynig

# 46
  • Мнения: 52
Здравей Роси рос. Радвам се, че групата се увеличава. За мен срещата мина много добре, надявам се в бъдеще да имаме още много такива срещи.

# 47
  • Мнения: 184
Беше интересно. Побъбрихме си по женски. Другия път ще е ощо по хубаво.

# 48
  • Мнения: 52
iv-dan   какво стана със болницата вчера? Всичко наред ли е?

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, и аз се включвам в темичката, случайно видях, че има такава.
Благодаря Софи за темичката.
Много ще се радвам да споделяме радости и тревоги.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 13:48 от bibi2203

# 50
  • Мнения: 52
bibi2203 привет и от мен и добре дошла. Радвам се, че групата ни се увеличава.

# 51
  • Мнения: 131
Добре дошла при нас didi!
iv_dan ти къде се изгуби?
Ние днес претърпяхме малак инцидент.Малкия както си скачал по леглото,ударил главата в стената и хоп цепнал я.А аз си се мотая из кухнята   1dishes   и нищо не подозирам.Та чак ходихме до бърза помощ та го шиха.
Ужас не стига, че си има други проблеми със здравето ами и това.

# 52
  • Мнения: 52
Как е сега той Софи? Няма как деца са и ще има всичко, само дано да се разминава със малкото зло.

# 53
  • Мнения: 1
Софи, съжалявам за инцидента. Оправяйте се бързо

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 16:10 от bibi2203

# 54
  • Мнения: 131
Слава бого всичко е наред.
Било само един конец малка цепчица ама аз кват съм си паника така се изплаших,че помислих че са три конеца.
Днес му махнаха панделчицата,а в петък ще му махнат и конеца.

# 55
  • Мнения: 184
Радвам се че всичко е наред Софи, ама палави са си децата какво да се прави, не знам дали си спомняш ама и моя мъник носеше конче на кратунката това лято. Хем пред погледа ми беше и пак се удари.
Иначе сега пък е болничък- кашля температура. Утре ще го водя при личната лекарка на преглед.  Ние по принцип се лекуваме с хомеопатия, но лекарката хомеопат при която ходим, не е в града, и ще трябва да си навестим джипито, което е лошо щото най вероятно пак ще ни изпише АБ  Sad.

# 56
  • Мнения: 1
Радвам се че всичко е наред Софи, ама палави са си децата какво да се прави, не знам дали си спомняш ама и моя мъник носеше конче на кратунката това лято. Хем пред погледа ми беше и пак се удари.
Иначе сега пък е болничък- кашля температура. Утре ще го водя при личната лекарка на преглед.  Ние по принцип се лекуваме с хомеопатия, но лекарката хомеопат при която ходим, не е в града, и ще трябва да си навестим джипито, което е лошо щото най вероятно пак ще ни изпише АБ  Sad.

Дано да се оправите без антибиотик, но по принцип ги изписват.
Мами казвайте добър козметик в Смолян, имам нужда от козметик, но се чудя къде да отида, защото по принцип много от козметичките ми възпаляват лицето и после не мога да се покажа.

# 57
  • Мнения: 184
Май Добрина се казваше, в козметичното студио срещу Здравец. Много е добра. Дано  не те подвеждам за името.

# 58
  • Мнения: 1
Благодаря, незнам и аз точно как се казва, но се досетих къде е. Ще отида да видя, какво е положението, че направо не мога да се понасям.
Я кажете мами, вие кога дадохте децата на ясли или градина, аз все още се чудя, дали март или септември догодина.
Давайте съвети, кога е по добре за детето.

# 59
  • Мнения: 184
Аз на 2г съм дала и двете на ясли.Моя съвет е колкото по рано, толкова по добре за детето. Вярно че зависи от нрава на самото дете, но по малките по принцип свикват по бързо, а колкото до боледуването, на каквато и възраст да е детето, първите месеци е доста предразположено към боледуване.  И най-важното запиши детето от сега, за да си пази ред, че стана много трудно за вместване на децата и в нашия град.

Общи условия

Активация на акаунт