чипите носленца

  • 4 158
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239


 Joy Joy Joy

Хора няма ли за какво друго да се притеснявате.
Нали ти е живо и здраво детенцето.Радвай му се и спри да му стискаш нослето. Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 7 190
Полудяхте вече, ей!

# 47
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всичко е възможно.
Само трябва време и натиск.

Няма да пускам снимки на традиционните крака на японките.
Разчитам, че може да питате Гугъл.

# 48
  • Oslo
  • Мнения: 659
Всичко е възможно.
Само трябва време и натиск.

Няма да пускам снимки на традиционните крака на японките.
Разчитам, че може да питате Гугъл.

Или на вратовете на жените и половите органи на мъжете от кои племена бяха..... newsm78 - забравих. И в двата случая се достигат безумни дължини за сметка на дебелината, гадно е!

# 49
  • София
  • Мнения: 618
И аз като бебе съм била със шапка, за да не ми щръкнат ушите .... ама да не пускам снимки от резултата  hahaha

# 50
  • София
  • Мнения: 23 090
Нашата принцеска е чипоноска. Няколко бабки ми подмятаха, че трябва да и пощипвам нослето от двете страни, но така и не разбрах защо, пък и не ме интересуваше, защото предполагах, че е някаква простотия! А нослето й е толкова сладко  Hug

# 51
  • Мнения: 354
Благодаря ви момичета за отговорите, направо ме развеселихте, не че ме впечатляват много такива изказвания ама аз да си проверя, какво ще кажат мамите от форума, че това е най достоверната информация  Peace

# 52
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Това не го бях чувала  Laughing hahaha

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 529
Всичко е възможно.
Само трябва време и натиск.

Няма да пускам снимки на традиционните крака на японките.
Разчитам, че може да питате Гугъл.

Или на вратовете на жените и половите органи на мъжете от кои племена бяха..... newsm78 - забравих. И в двата случая се достигат безумни дължини за сметка на дебелината, гадно е!

Уцелихте десятката!!! Постоянство и упорство му е майката!!!  Heart Eyes Laughing

# 54
  • Мнения: 121
От трън, та на глог.......  ooooh!

Тая вечер само някакви щури теми  Sick

Ми те в родилното барабар с пъпа да вземат да им защипват и нослетата, та така за всеки случай да не вземат да мязат на прасенца като порастнат...  Mr. Green

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 270
Споменатата техника ще влезе в списъка ми заедно с къпането на бебето със сол, повиването за прави крака и носенето на шапка против щръкнали уши.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 104
Да, и свеки е стискала носа на мъжа ми, ама ефекта си го вижда майче само тя  Crazy. Сина ми също е с чипо носле, но и през ум не ми е минавал да го стискам  Rolling Eyes

Същата простотия и при нас.
И мен ме караше свеки да дърпам носа на бебето, ама й казах да си дърпа тя нейния Crossing Arms
Какво по-сладко от едно чипо носле, защо да го превръщам тенденциозно в клюн ooooh!
Да не говорим какъв трябва да ти е акъла да ги стискаш тия меки хрущяли по бебешкото лице.

# 57
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Това е поредната глупост, разпространявана от агенцията ЕЖК. И двете ми дечица са чипоноси, но не съм им стискала нослетата - само ги ЦЕЛУВАХ.

# 58
  • Мнения: 175
Споменатата техника ще влезе в списъка ми заедно с къпането на бебето със сол, повиването за прави крака и носенето на шапка против щръкнали уши.

 Joy
Само да допълня и подстригването гола глава за сгъстяване на косата.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
абе.....пълни глупости Joy

Общи условия

Активация на акаунт