чипите носленца

  • 4 145
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Вярно ли е че на чипоносите бебета им се стиска нослето от двете страни, та да не стане гамбесто. Днес майката на една приятелка ми го каза, но аз вече от това прави онова прави вече ми омръзна. Та кажете правили ли сте такива ритуали да му се събере носленцето да не му е широко.

# 1
  • Мнения: 511
Оооооох,това е поредната простотия!!! #Cussing out

# 2
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Моята щерка почти няма нос, та било то и чип, иначе е доста интересно каква е логиката  newsm78. Носът е хрущял не ми се вярва да окажеш, кой знае какво влияние върху него, като го стискаш  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 334
Оооооох,това е поредната простотия!!! #Cussing out

И аз така мисля  Stop

# 4
  • Мнения: 2 374
офф това са пълни глупости,изобщо не вярвам на такива измислици.

# 5
  • Мнения: 1 104
Не вярвам в подобни неща. И аз и дъщеря ми сме с чипи носове...природа. Какво да се прави.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Да, и свеки е стискала носа на мъжа ми, ама ефекта си го вижда майче само тя  Crazy. Сина ми също е с чипо носле, но и през ум не ми е минавал да го стискам  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 335
 ooooh!Какви са тези глупости newsm78

# 8
  • Мнения: 96
Хихихихихи  Joy
Как ги измислят само тези глупости?!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Това го чувам за първи път Laughing

# 10
  • Мнения: 373
Shocked малко се притесних от прочетеното, но пък който го е измислил сигурно  е имал основание.Ние все пак не сме негроидна раса и не ни е заложено в гена такъв тип плоски носове......

# 11
  • Мнения: 8 769
Ще се наложи да слея темата с онази за бабините деветини.....

# 12
  • Мнения: 1 341
За първи път чувам такова нещо. Дъщеря ми е с чип нос, но дори и през ум не ми е минавало да го стискам. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 062
 newsm62 не, не е вярно.

# 14
  • Мнения: 4 753
Чула съм я тази глупост, че даже са ми я прилагали...  Crazy  А на мъж ми са му връзвали краката, за да са прави... Оня ден обаче, някаква умна комшийка, накарала свекървата да вържат сина ми (на 7 месеца, едвам си седи сам на дупето) с коланите на количката, толкова стегнато, че да му държи гръбчето изправено... Като разбрах, лошо ми стана, та свеки го отнесе...

Общи условия

Активация на акаунт