Кореместата тема :хайде на големите шкембета и дупета - 3

  • 16 624
  • 357
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 166
 А пък аз искам 20-ти.  Grinning
Фивче, а защо пък течение? Каква е връзката? Не разбирам много май аз. Embarassed

# 46
  • Мнения: 3 621
ОК 20 нека да е  Hug Hug Hug виж сега погали тумбачето и му кажи на бебчето, че майка му иска да ражда на 20, може и  да стигнете до консенсус  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 166
ОК 20 нека да е  Hug Hug Hug виж сега погали тумбачето и му кажи на бебчето, че майка му иска да ражда на 20, може и  да стигнете до консенсус  Simple Smile

Бе уж си говорим ,ама нещо това с консенсуса не става. От сега не ще да ме слуша.  Mr. Green А по новините такива хубави неща казаха за тези, които ще сде родят на 20-ти. Ти значи още не спиш, а?

# 48
  • Мнения: 3 621
Ти значи още не спиш, а?
Ами май неможе и по цял ден и по цяла вечер да се спи...ама трябва вече да лягам че утре рано чакам да дойде свекърва ми , и ще ме свари още в леглото  bowuu

# 49
  • Мнения: 686
Здравейте момичета! (щях да пиша мацки и се сетих за един виц дето един вървял след една мацка и искал да я заговори, обаче забравил как е обръщението и вместо "ХЕЙ МАЦЕ!", казал "ХЕЙ КОТАРАК!")
Аз се отбивам колкото да проверя класната  Simple Smile. И макар че съм седмаче и винаги ми е припряно и бързам, ще ви кажа да не й давате много зор да ражда, нали единият от термините е 14.09.
Пък и нали е класна, може момчето да реши да дочака учебния месец септември. Аз залагам на 1-ви. Когато... тогава. Важното е мама да не се изнерви и притесни и малкото слънчице да се чувства добре и развива добре fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Светле, ти за секцио или нормално раждане се готвиш, че нямам спомен нещо newsm78

Приятен ден и погал по коремчетата на бремелинките

# 50
  • Мнения: 3 166
Ама аз искам да раждам вече. Просто да знам, че всичко е минало успешно. Не че не ми и тежи малко де. А иначе надявам се нормално да раждам.
1-ви ми е малко далеч, ама пак е нещо.  А 14-ти е най-късния термин, който са ми дали, иначе имам и 5-ти за термин. ПРосто както споменах  когато съм забременяла имаше разни други истории - почина на Митко баба му, Вики беше болен и се мотахме по болници и не съм сигурна кое кога е станало.  Embarassed
Абе когато - тогава! Ама искам вече да си гушна малкия мъж. Grinning

# 51
  • Мнения: 3 621
На мене най-после ми дадоха час за утре за единадесет и половина , да ми стискате палци ей

# 52
  • Мнения: 3 166
Ще стискаме и още как. Всичко ще е наред.  Peace
Ама не бързай да се връщаш на работа. Я си стой у дома - виж какъв хубав чат правим.  Grinning
И аз утре съм на преглед - ама чак надвечер.

# 53
  • Мнения: 515
Здравейте милички сега се завърнах д-р Марков каза че моята принцеса е в отлично здраве Wink Hug толкова се радвам ,огледа я отвсякъде и всичко си е така както трябва.Каза ,че може да ходя на море и на какво ли още не защото шийката ми също била както трябва ,абе изобщо всичко на шест.Много съм щастлива Heart Eyes

Светле 20-ти още не е свършил Wink

Nefertity стискам палци и ти да се похвалиш утре Hug Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 100
Браво на момата на Хеленка , да си расте все така и по-често да подритва мама, да и напомня че се чувства много добре в коремчето и
Светле, наистина 20-ти още не е минал, ама аз залагам за 23-ти Laughing
П.П.Нали знаете че съм вашата Нефертити, няма оттърване от мене

# 55
  • Мнения: 827
Браво Хеленка.Аз обаче не останах толкова доволна от прегледа при него Crossing Arms На мен каза 2-3 неща и нищо за шийка, плацента или води.Как видя в какво състояние е шийката?С ехографа или преглед (от ония "приятните") . Може би ме претупа защото имаше 5 жени от вън с часове които бяха минали, вкл. и моя де, освен това аз като влезнах му показах епикризата+ док. от друга фетална морфология (явно си е казал, че щом на другата всичко е наред няма смисъл да се "хаби").Както и да е- останах доволна защото си имаме момата на 3Д и много и се радваме, даже сега в 28 седмица пак ще отидем заради 3Д-то. Така се отклоних от въпроса ми ooooh!  все пак мисълта ми беше как видя състоянието на шийката, питам за да мога следващия път да го попитам и за моята.

# 56
  • Мнения: 515
ladybebi с екографа огледа шийката ,плацентата и водата аз съм доволна каза ми това което искам да чуя  Wink че всичко е наред ,мен не ме гледа на 3Д  може би поради същата причина ,че чакаха доста момичета и часовете изоставаха ,но и аз не държах особенно важното за мен беше да се уверим за пореден път че бебка няма Спина бифида и че всичко си е както трябва ,доволна съм че отговори на всичките ми въпроси. И дори ми каза ,че вече няма нужда да ходя при него , освен ако докторката която ми следи бременноста в Пловдив ,не я претисни нещо тогава да му се обадя дори без предварително запазен час.

Nefertity днес чакаме да се отчетеш с добри новини и ти Hug Praynig

Светле  Hug знам ,че вече не ти се чака да срешнеш малкия младеж ,но на него май много му хареса вътре .На сестра ми защото доста преноси и бяха казали да яде магданоз но в големи количества Crazy може да пробваш на нея не и помогна но знае ли човек Laughing

# 57
  • Мнения: 366
Аз си ви хвърлям тук по едно оче, а вие не се притеснявайте - пишете си хубавите новинки и не ни жалете.  Hug
Стискам палци на всички, тръгнали днес по прегледи и още веднъж  Hug

# 58
  • Мнения: 825
Стискам палци и чакам само хубави новини от всички, които са на прегледи тия дни  Praynig

# 59
  • Мнения: 3 166
Нефертити вече и минала на преглед - сега ще чакаме резултатите.  Peace Ама нали е без нет, та кой знае кога ще е.

Общи условия

Активация на акаунт