Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юни 2005, 18:52 ч.

Със завивка или не нощем

• 1 146
  • 27
  •   1
Отговори
Мислите ли, че мога да оставя бебетата си без завивка през нощта? Те са на 4 месеца и много се изпотяват, дори и когато са само с чаршафче.

# 1
С какво ги обличаш да спят? Иначе аз слагам чаршаф.

# 2
Аз я обличам само с боди или с тънка пижамка и не я завивам, дори прозорците са отворени, но вкъщи е много топло и задушно. Зависи и от това.

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
спи по боди, завит е за не пове4е от 4ас, защото след това се отвива. Ако е топло в стаята не ги завивай!

# 4
И аз не завивам сега, спи с пижамка

# 5
  • София
Ох и мен това ме тормози, постоянно я завивам а тя се отвива. един ден спи по боди и чорапки на сутринта се разкиха и на другата вечер я опаковам като за полюса .... луда съм станала или по-точно параноичка  #Crazy

# 6
  • Варна
Моя спи по боди или само тениска-бельо с чаршаф от кръста надолу завит.

# 7
  • Алпите
Мойте щерки спят в спални чували, щото не се търпят завити и 5 мин.

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
Тъничко боди с презрамки и отгоре гащеризонце с къси панталонки пак тънко, без чорапи и завивка. Спим на отворена врата, но стаята е източна, с пуснати щори и пак е много задушно и топло.  Осмен всичко друго Габи свикна да спи на студено зимата и сега и е много търсене като е топло.

# 9
Какво завиване??? Аз и да завивам, точно след 5 секунди вече е отвит.  Grinning

# 10
Дани спи само по боди с къс ръкав.Завивам го с чаршаф - но е така само за 5 минути.

Даниел - 21.04.2004г.

# 11

Задължително завит със спално чувалче. Лятно, тънко, памучно. Много удобно. Отдолу само тениска или боди с къс ръкав.

Мисля, че му е чудесно.  Mr. Green

# 12
Спи с тънка пижамка и завита с чаршафче. Не мисля, че на тази възраст, колкото и да е топло могат да спят съвсем отвити

# 13
И ние сме с лятно спално чувалче, иначе се отвиваме. Не, че ни е топло, но ни се ритка. Отдолу е с ризка и къси панталонки или боди. Към 4 часа мятам и една памучна пелена. И аз много се притеснявам и не знам дали я обличам добре за сън и постоянно ставам да я проверявам.

# 14
Спи по боди с къс ръкав, без чорапи, завит със съвсем тънка памучна лятна пелена. Не се отвива. Спим на широко отворена терасна врата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт