моля за помощ

  • 1 110
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
момичета моля ви за помощ съвети и мнения.Последния ми цикъл беше на 16.07 след това си правя постояно тестове всички отрицателни с изключение на три на една и съща фирма втората чертичка е много бледа но се вижда и то на последния е по ясна .Освен това ходих на лекар защото много ме боли кръста и той ме гледа на вагинален 12.08 .Каза че лигавицата ми е набъбнала и аз го попитах не е ли така и преди цикал тои ми отговори че е така и преди цикъл и при евентуална бременост освен това каза че май има някаква едва забележима точица и да се надяваме че това е начало на бременост даже ми направи и снимка.Кажете какво да мисля тои не е сигурен но и не отрича и защо ще ми прави снимка ако мисли че не е възможно.Сега си направих шуърд тест и при него втората чертичка се вижда като  се загледаш или го нагласиш на светлината .даже една моя приятелка каза че се вижда едвам едвам.Значи не си въобразявам .Объркана съм и притеснена моля ви помогнете

# 1
  • Мнения: 9 814
Твърде рано е да се каже със сигурност, сама казваш, че лекарят не може да ти отговори.
В крайна сметка все още дори нямаш закъснение на цикъла.
Явно искаш това бебе. Желая ти го от сърце и да пишеш като чертичките станат две ясни EFP

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито!  Hug
Щом има втора чертичка, значи тестът е положителен, колкото и да е бледа.  Wink

# 3
  • Мнения: 864
Според мен щом има бледа чертичка значи си   preggo
Лека и безпроблемна бременност!!!  Hug

# 4
  • Мнения: 4 335
Според мен щом има бледа чертичка значи си   preggo
Лека и безпроблемна бременност!!!  Hug

:peace:4естито Hug

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При мен втората чертичка на Шуърчека едва се виждаше до към 7 г.с. Чак след това се виждаше нормално и пак беше по-бледа от контролната. Честито  bouquet

# 6
  • Мнения: 71
При мен чертичката също беше много слаба. И тази чертичка вече е на 6,5 г  Wink . Айде да те помоля нещо, ама без да питаш що - поискай от доктора си да ти направи изследване на нивата на  прогестерона, ама сега.   bouquet Лека бременност мила и да се видим след 8-9 месеца в "Нашите деца"

# 7
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТО  bouquet
Пожелавам ти едно страхотно  baby_neutral

# 8
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 669
С първата бременност и аз бях така!  ЧЕСТИТО!    bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
Направи си кръвен тест, ще знаеш със сигурност. Успех. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 004
И на мен втората чертичка ми беше почти незабележима, а сега съм в 27 г.с.
Дано и при теб е така Hug

# 11
  • Мнения: 645
поизчакай още малко да може да се види на вагиналния по добре или си пусни кръвен тест за по сигурно,но за мен си щом има 2-ра чертичка назависимо бледа или не !честито и успех  bouquet

# 12
  • Мнения: 822
Щом има втора черта, колкото и да е бледа, тестът е положителен! Честито!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 091
  bouquetДано да е това което ти искаш.

# 14
  • Мнения: 189
И при мен втората чертичка на Шуърд-а беше много бледа,сега е на 1г.и 7м.
Дано и при теб да е така.

Общи условия

Активация на акаунт