Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Подписахме февруари, на първата възможна дата. Бях със сватбена рокля, а бяхме само с кумовете и родителите. Купихме рокля, защото планирахме църковен брак и гости пролетта. Определено доста странно ни гледаха в гражданското Simple Smile.  Църковния брак беше май месец, доста хора ни поздравяват тогава, но ние си празнуваме подписването и датата когато станахме гаджета Simple Smile

# 31
  • Мнения: 674
И нашата сватба беше всичко на един път Wink Не ме кефи да отидеш да подписваш с някво костюмче и т.н. не е ли да си си с рокля, как си трябва та това е един път в живота,все едно да отидеш на бала по екипче Peace
 Mr. Green
А в такъв случеи когато е на няколко дати, аз поне бих предпочела да празнувам датата на подписването,но това си е мое мнение Peace

# 32
  • софия
  • Мнения: 636
За мен сватбата е подписване - църковен брак - празнуване в ресторант - и всичко това в един ден  Peace Булката - в бяла рокля, колата - украсена, кумовете - мъж и жена /щото напоследък се практикува и друго/, и т.н. За себе си съм на мнение, че нещата се правят или както трябва, или изобщо не се правят.. "както трябва" обаче има толкова тълкувания, колкото и хора на този свят  Mr. Green тъй че, не се изненадвай от различните разбирания за "сватба", а направи твоята така, както си я представяш  Simple Smile
По-добре едва ли може да се каже!!!! Peace Peace Peace
И моята сватба беше такава-в този смисъл на тъпия въпрос кога празнувам годишнина ами много просто в деня, в който съм се омъжила. А кога я празнувам-естествено всяка година.

# 33
  • Мнения: 599
Ние подписахме на 19-и, а сватбата беше на 31-ви същия месец (това преди 12години, така че не е някаква новост).
Ами черпим се с мъжо на 31-ви, за нас тогава е била сватбата.

# 34
  • Мнения: 1 477
И църковен и граждански брак сключихме на една дата.За мен така е по-добре.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние подписахме преди 2 години. Сватба не сме правили, но мислим да бъде следващото лято евентуално. Бях бременна и държах задължително да сме подписали преди да се роди детето. А сега чакаме шаферката да порасне още малко,за да може да присъства и да поразбирва какво се случва колкото може,де Laughing
За мен годишнината си е на датата, на която сме се подписали. При нас тя съвпада с рождения ми ден, та не е ясно кое повече празнувам Joy

# 36
  • sf
  • Мнения: 10 142
на 26.10. празнуваме годишнина откакто сме заедно, а на 27.05. от сватбата. на 10 годишнината ни мислим да си направим църковен брак. / ако оцелеем дотогава/  Joy

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При нас църковен и граждански брак,както и самото тържество след това в ресторанта си е сватбата според мен.Празнуваме годишнина на датата от сватбата и нямаме никакви спорове и чуденки.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 390
Не ми харесва този вариант.
За мен е по-важно да споделя момента на подписването, отколкото този на пийването и хапването.

Общи условия

Активация на акаунт