"15-годишна в ”Пирогов” за перитонит, ражда бебе"

  • 9 649
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 651
Момичета, темата май се изчерпа. Да помоля ли някой модератор да и сложи катинар?[/color]
Може!
Или в клюкарника, че на мен ми се иска още малко да побъбрим, защото ме гризе, че е и журналистическа грешка или се е получил счупен телефон.
Защото представете си, че като е гръмнала новината някой не е чул думичката "отначало" и историята е:
15-годишна отначало не е разбрала, че е бременна. Усетила се по-късно в 5-6 месец, но вече било късно. (не че докторите не правят "чудеса" за определени суми  #Cussing out)
И шока и темерутлъка на родителите им пречи да дадат някакъв отговор (не че са длъжни, но в тоя ваканционен сезон има глад за новини).

# 151
  • София
  • Мнения: 2 227
Ще направя темата на анкета. Моля, гласувайте.

# 152
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, темата май се изчерпа. Да помоля ли някой модератор да и сложи катинар?[/color]
Може!
Или в клюкарника, че на мен ми се иска още малко да побъбрим, защото ме гризе, че е и журналистическа грешка или се е получил счупен телефон.
Защото представете си, че като е гръмнала новината някой не е чул думичката "отначало" и историята е:
15-годишна отначало не е разбрала, че е бременна. Усетила се по-късно в 5-6 месец, но вече било късно. (не че докторите не правят "чудеса" за определени суми  #Cussing out)
И шока и темерутлъка на родителите им пречи да дадат някакъв отговор (не че са длъжни, но в тоя ваканционен сезон има глад за новини).

За твое съжаление изнесената информация е вярна. Новината в Дир.бг, където излезе първа информацията е писана от мен и бъди сигурна, че съм направила необходимите проверки преди това. Момичето наистина не е знаело, шокът в Детска противошокова зала е бил голям.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 11:46 от nana77

# 153
  • Мнения: 1 877
Не виждам ,защо трябва да се заключва темата.Гласувах с "НЕ".Иначе и аз мисля,че е напълно възможно момичето да не е разбрало,макар и на тези години,щом е правила секс,би трябвало поне да го очаква.Аз,като правех секс на тези години винаги си следях цикъла и се стараех да съм информирана...доколкото това беше възможно по онова време през комунизЪма

# 154
  • Мнения: 3 313
не е знаела .... да да

# 155
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Е как не е знаела  Crossing Arms newsm78
Това са 8 месеца, не и ли е пораснал корема най-малкото Outta Joint

# 156
  • Мнения: 651
Анкетата е дали да се заключи темата, а не дали е знаело момичето или не.  Tired

# 157
  • Мнения: 4 428
Поредната тема за чешене на езици  Tired Ако не се заключи, поне трябва да отиде в Клюкарника.

# 158
  • Мнения: 9 973
и аз мисля,че малко се поизчерпа темата

# 159
  • Мнения: 2 746
За твое съжаление изнесената информация е вярна. Новината в Дир.бг, където излезе първа информацията е писана от мен и бъди сигурна, че съм направила необходимите проверки преди това. Момичето наистина не е знаело, шокът в Детска противошокова зала е бил голям.

Нормално е шокът да е бил голям, все пак момата е на 15 години.Въпросът е обаче,че не самото бебе е причината да е била шокирана / не вярвам, че ни най-малко не се е усъмнила за бременността, не вярвам!/, ами примерно е прикривала нещо или някой....бащата, например...

# 160
  • Мнения: 1 674

не вярвам, че ни най-малко не се е усъмнила за бременността, не вярвам!
[/quote]и аз.Та това бебе е живо същество-не е ли ритало?

# 161
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
гласувах с Да. Мисля, че темата вече се поизчерпи

# 162
  • София
  • Мнения: 2 348
Моя съученичка влезе в болница заради бъбречна криза и тогава разбра, че е бременна. 2 седмици след това роди. Беше пълничка и коремът не и личеше. 

# 163
  • Мнения: 4 195
някой ден ще пусна тема, дали има ли поне една майка в този форум, която да не е усетила бебето си до 9-тия месец. Една ако има, ще приема толкова много случаи на :"Аз не знаех, че съм бременна, това е шок за мен" Peace
в противен случай.......отказвам да приема, че има НОРМАЛНИ жени, за които мърдането в корема (да приемем от 6-тия месец натам) да е от газове ooooh! та били те и на 15 години. Щом на 15г. водиш полов живот, значи няма начин да не се усъмниш, че може и да си бременна Crossing Arms

# 164
  • Мнения: 378
И аз не вярвам,че не е знаела,9 месеца така един път да не ритне или да се обърне това бебе newsm78,страна работа.

Общи условия

Активация на акаунт