Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 079
  • 810
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Д-р Славчев, наистина е голям професионалист, внимателен, не се щади, добър е както с бъдещите майки , така и с чисто гинекологични проблеми, и е много готин  Wink

# 16
  • Мнения: 1
Инофрамция за бъдещите майки - той прави така наречената фетална морфология на плода, което си е супер, тъй като за доц.Балев, почти никога няма часове, а тя се прави в точно определени седмици от бременността и е много важна според мен, не е по здравна каса като изследване, дано за в бъдеще да го включат и по каса.

# 17
  • Мнения: 5
zdraveite predstoi mi rajdane pri doktor slavchev ii bih iskala da popitam kolko bi mi struvalo rajdaneto a kolkoto do tova 4e e mn dob1r taka e az ot samoto na4alo sam pri nego i sme mn dovolni stra6no dobar lekar mn 6te se radvam nqkoi da mi otgovori blagodarq predvaritelno

# 18
  • Мнения: 2 261
Раждането в България е безплатно!

Това ,че искаш да му даваш пари си е твое решение и  ти си решаваш колко  и как.
Мисля ,че  не е редно тук да се обсъжда.
На д-р Славчев не му се слави името с тарифи.
Той е уникален човек и лекар ,който трудно вече  се намира в наше време!

# 19
  • Мнения: 5
ms mn za informaciqta i sam saglasna 4e e unikalen doktor i mn vnimatelen prosto iskah informaciq vse pak rajdam za pr1v p1t i si nqmam na ideq

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10
Инофрамция за бъдещите майки - той прави така наречената фетална морфология на плода, което си е супер, тъй като за доц.Балев, почти никога няма часове, а тя се прави в точно определени седмици от бременността и е много важна според мен, не е по здравна каса като изследване, дано за в бъдеще да го включат и по каса.
Можете ли да ми кажете каква е цената на така наречената фетална морфология при др Славчев?

# 21
  • Мнения: 1
Цената е 50 лв

# 22
  • Мнения: 727
На ЖК съм при него...и почвам да се замисля да родя с него,но ОК безплатно е раждането НО ако искам той да ме изроди както се казва това таксували се като избор на екип??? което се заплаща ЦЕНА 400 лева

Става малко противоречиво-безплатно е но ако искаш еди кой си плащаш 400 лева- аз искам Славчев,плащам ли 400 ако той си е моя доктор Tired ooooh! егати лудницата
Някой раждал наскоро има ли да каже...без да уточнява дал ли е на ръка пари или а дали е платил за избор на екип???

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10
А апаратът му какво поколение е- 2Д, 3Д или 4Д?

# 24
  • Мнения: 727
А апаратът му какво поколение е- 2Д, 3Д или 4Д?
3д мисля

# 25
  • Мнения: 335
Момичета, кабинетът в който приема доктора не е същия в който са д-р Станева и Тодорова?

# 26
  • София
  • Мнения: 30 079
страхотен доктор  Peace Аз съм била на преглед при него, моя приятелка роди при него. Останах с много добро впечатление  Peace

В момента той се обучава в клиниката в Плевен при проф. Горчев за безкръвни АГ операции с робот. Пратен беше по същата линия на специализация в Сф мин.година (затова не можа да поеме раждането ми). Говори се в медицинските среди, че д-р Славчев е избран от проф. Горчев да го наследи  Peace

Желая му успех  Peace

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 22:51 от missence

# 27
  • Мнения: 0
присъединявам се с две ръце към всичко написано, и мога да добавя че наистина не бях срещала такава неочаквано добра комбинация  Peace много съм щастлива че попаднах на него. Всичко най-хубаво му желая  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 335
присъединявам се с две ръце към всичко написано, и мога да добавя че наистина не бях срещала такава неочаквано добра комбинация  Peace много съм щастлива че попаднах на него. Всичко най-хубаво му желая  Simple Smile
Би ли обяснила в какво се състои тази "неочаквано добра комбинация".
Благодаря!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 395
бих желала и аз да се присъединя към другите мнения,всичко горе написано е истина ,наистина е супер доктор-млад,мил и внимателен,и най-вече честен и отзивчив.Родих тази година при него секцио/-2-ро/ и съм мн доволна от всичко,както и от проследяването на бременността ми преди това.

Общи условия

Активация на акаунт