Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 085
  • 810
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
 :hug:nai,nai,nai....gotinia doktor,mil,vnimatelen,vseotdaen na rabotata si i nai ve4e goliam profesionalist,riadko sa takiva kato nego

# 31
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте Simple Smile
Записах се на ЖК при д-р Славчев с уговорка и да ме изражда,на 18.12 съм на фетална морфология,може ли някой да ми обясни малко повече за нея и какво по точно се прави  Hug
Благодаря предварително  Peace
А от д-р Славчев и аз останах с доста добри впечатления още от първия път,надявам се и за напред да е така Simple Smile

# 32
  • Мнения: 0
присъединявам се с две ръце към всичко написано, и мога да добавя че наистина не бях срещала такава неочаквано добра комбинация  Peace много съм щастлива че попаднах на него. Всичко най-хубаво му желая  Simple Smile
Би ли обяснила в какво се състои тази "неочаквано добра комбинация".
Благодаря!

пояснявам  Simple Smile - много добър лекар с много добро отношение  Peace (на лекарите,които съм попадала аз, все едното им куца  Wink)
хората, които са писали преди мен са го казали вече неколкократно, та за това не исках да се повтарям  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 8
Здравейте! Реших и аз да карам бременоста при д-р Славчев. Много ли му е натоварен графика? Колко време предварително трябва да си записвам час? Видях преди няколко страници телефони за записване на час - те актуални ли са?

# 34
  • Мнения: 0
nastyushka, актуални са телефоните, а за часовете - на всяка консултация ти дават час за следващата

# 35
  • Мнения: 727
Аз не съм ходила още. Искам да си запиша час за средата на декември - дали отсега трябва да се обадя или поблизо към датата?
обаждай се отсега
Прегледите са само в петък,така че е вероятно да няма часове за началото на декември,но може и да си почакаш и да влезеш....ти прецени

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте! Реших и аз да карам бременоста при д-р Славчев. Много ли му е натоварен графика? Колко време предварително трябва да си записвам час? Видях преди няколко страници телефони за записване на час - те актуални ли са?
Аз ходих на 21.11(неделя) бях се обадила на 18.11 (четвъртък),но като отидох часовете вървяха малко назад,а и имаше бременелки които бяха без час по спешност и за това чаках около 40 мин, след определения ми час  Peace
Следващата ми консултация е на 18.12 (събота),което ме води на мисълта,че прегледите не са само в петък,така че звънкай  Hug

# 38
  • Мнения: 8
Нямам търпение вече - а имам още да чакам... Личната ми лекарка каза че поне 8-9 седмица да отивам, а сега съм 6-та. Поне ще си запазя час - да има действие  Laughing 

# 39
  • Мнения: 727
Не споря , но моите прегледи са само в петък,доколкото знам кабинета в другите делнични дни се ползва от други доктори.
В събота ми правеше ФМ...за неделя нямам никаква представя,но е норамлно да поема и в почивните дни пациенти,май станахме доста- дано скоро си направи и частен кабинет...и му върви все нагоре практиката Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 70
Нямам търпение вече - а имам още да чакам... Личната ми лекарка каза че поне 8-9 седмица да отивам, а сега съм 6-та. Поне ще си запазя час - да има действие  Laughing 
Аз като отидох бях в 7 и 4 ден и ме записа(каза че ще промени малко инфото,за да може да ме запише,че иначе трябвало да съм влязла в 8 ,а не искаше пак да ме разхожда) и на следващия ден ме прати на изследвания (кръв и урина)

# 41
  • Мнения: 8
Нямам търпение вече - а имам още да чакам... Личната ми лекарка каза че поне 8-9 седмица да отивам, а сега съм 6-та. Поне ще си запазя час - да има действие  Laughing 
Аз като отидох бях в 7 и 4 ден и ме записа(каза че ще промени малко инфото,за да може да ме запише,че иначе трябвало да съм влязла в 8 ,а не искаше пак да ме разхожда) и на следващия ден ме прати на изследвания (кръв и урина)

Записах си час за 18-ти събота, таман, живот и здраве, ще съм в 8-ма седмица.

# 42
  • Мнения: 1
Фетална морфология - ранен скрининг 11-13 г.с - биохимичен скрининг, от които био-ехо преглед, химичен - в МБАЛ"Св.Марина" - медицинска генетика, комбинацията от двете определя риска за няколко тежки заболявания на плода - Даун, хидроцефалия, Спина Бифида, това са единствените платени изследвания за цялата бременност. Фетална морофология се прави и на по-късен етап от бременността (по желание на майката), където се проследяват органите на плода, продължителност на прегледа 30 мин, е може и повече , ако бебо спи . Относно кабинета на д-р Славчев, да наистина е натоварен, но си струва чакането!

# 43
  • Мнения: 1
Петък е ден за прием при д-р Славчев, в събота прави феталните морфологии, но понякога по изключение прави и други прегледи, графика за петък е недостатъчен да поеме всички желаещи, телефоните са актуални 0878 98 77 25 - за часове и информация

# 44
  • Мнения: 0
момичета,препоръчаха ми д-р славчев за секцио.знае ли някой как стои въпроса?предварителни уговорки,избор на екип и др подробности.ще съм благодарна да ми помогнете.

Общи условия

Активация на акаунт