Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 079
  • 810
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2
Zdraveite mili maiki☺Iskam da popitam kolko pari e pregleda pri doktor Slavchev..

# 796
# 797
  • Мнения: 2
Mn blagodarq 😊

# 798
  • Мнения: 3
Здравейте, много съм объркана. Първо раждане ми е, сега трябва да избера дата за секцио за началото на декември, но проблема е че не мога да реша при кой доктор да отида, защото и двамата са невероятни. Единия естествено е доктор Славчев в ОБ, а другия е доктор Танев в АГ.
Някой може ли да ми даде съвет?

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 15:00 от mina_p

# 799
  • Мнения: 3 047
Здравейте, много съм объркана. Първо раждане ми е, сега трябва да избера дата за секцио за началото на декември, но проблема е че не мога да реша при кой доктор да отида, защото и двамата са невероятни. Единия естествено е д-р Славчев в ОБ, а другия е д-р Танев в АГ.
Някой може ли да ми даде съвет?

Едва ли някой от тук ще ти даде съвет за Танев, а и не мисля че някой може да те съветва за това. Има достатъчно положителния мнения за доктор Славчев , но  Това е решение, което трябва да вземеш сама от гледна точка на това с кой лекар би се чувствала по добре и спокойна, както и в коя болница искаш да бъдеш  Peace  Успех каквото и да решиш  Hug

# 800
  • Мнения: 3
Благодаря  Simple Smile

# 801
  • Мнения: 1
Здравейте мами! На мен ми предстои раждане януари месец, засега планираме да е естествено. Моят гинеколог ме насочи към д-р Славчев в Окръжна. Аз лично никога не съм ходила при него, не съм чувала нищо даже, но от форума разбрах че е много добър и млад специалист. Въпросът ми е някой запознат ли е каква му е таксата за избор на лекар? Благодаря Ви и Весели празници!

# 802
  • Мнения: 528
Здравейте мами! На мен ми предстои раждане януари месец, засега планираме да е естествено. Моят гинеколог ме насочи към д-р Славчев в Окръжна. Аз лично никога не съм ходила при него, не съм чувала нищо даже, но от форума разбрах че е много добър и млад специалист. Въпросът ми е някой запознат ли е каква му е таксата за избор на лекар? Благодаря Ви и Весели празници!
таксата не е негова,а на окръжна. Май месец беше все още 400лв за нормално раждане.

# 803
  • Мнения: 35
Zdraveite mili maiki☺Iskam da popitam kolko pari e pregleda pri doktor Slavchev..
прегледа при д-р Славчев е 35 лв, плаща се на регистратура преди да се влезе в кабинета, в случай , че е след работното време на регистратура се процедира по друг начин, но пак си получавате документ за платена такса Simple Smile

# 804
  • Мнения: 398
Здравейте, кога и къде преглежда д-р Славчев? Предварително ли се записва час? Може ли да ми дадете телефони за регистратура и неговия?

# 805
  • Мнения: 79
Здравейте, имам въпрос към тези, които се следят или са се следяли на ЖК при д-р Славчев. В момента ЖК ми води друг доктор, от когото съм си адски доволна, но единствено ме дразни допотопния му ехограф. За това искам да попитам как е кабинета на д-р Славчев, с хубав ехограф ли работа и по ЗК ли работи? Издава ли болнични, когато имате нужда и как протича един преглед при него? Възнамерявам да го избера за лекар, който да ме изроди, но все още обмислям дали да го избера и за ЖК. Обръща ли ви достатъчно внимание, гледа ли ви с ехограф всеки път или не? Ще се радвам на всяка информация, която ми дадете за него!
Благодаря предварително.  Hug Hug Hug

# 806
  • Мнения: 2
Здравейте, моите впечатления от Д-р Славчев въобще не са добри, чак се чудя на хвалебствените Ви думи.
Първо е некомпетентен, второ е сърдит на света и нищо не обяснява, а това смятам е доста важно за една бременна жена. Няма да Ви разказвам драмата си, само ще ви кажа че  повече не бих стъпила при него, както и не съветвам никой, който иска да има живо и здраво дете  да го прави!

# 807
  • Мнения: 683
Аз се включвам с две загубени бременности при него .Незаинтересован и липса на адекватни реакции!Мислех че си е взел поука от такива като мен но явно ставаме повече.
Категорично НЕ СТАВА за рискова бременност.

# 808
  • Мнения: 6
Аз също съм много доволна от Д-р Станислав Славчев и за моя радост вече има и частен кабинет... Ако някоя мама иска координати-насреща съм.Този човек е изцяло отдаден на работата си.Ако някой търси добар гинеколог-горещо му го препоръчвам.Знам със сигурност че е 24ч. на разположение.Лично аз съм му звъняла и през ноща.
здравейте  ще ми дадете ли кординати те му

# 809
  • Мнения: 4
Къде е този частен кабинет

KADE E TOZI CHASTEN KABINET


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 16:37 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт