Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 286
  • 810
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 86
Съжалявам за малко късния отговор, ходила съм при Цветкова на гинекологични прегледи, а след това когато бях бременна, за съжаление беше мисед, не знам може би е мнодо добър специалист Цветкова, но аз не бях доволна от нея. Много ме претупваше, както май всичките си пациентки, просто часовете й са много на гъсто. Никога не можех да си задам всичките въпроси, докато говорехме и ме изпращаше до чакалнята, а там беше пълно с хора, естествено че разговора ни приключваше. Ако може да се нарече разговор. И така, пак казвам може да е добър специалист, но аз не и се доверих, все пак всеки решава сам за себе си.  Wink 

# 136
  • Мнения: 195
Каза ми,че юли месец щял да бъде в отпуск...
Хммм, а на мен ми каза да си запазя час за ЖК. Дали ще го замества някой?

# 137
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Нямам идея,това ми каза на мен.Опитай,като си записваш час попитай.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 138
Аз имам час за 02.07 за фетална морфология и за 08.07 за редовно ЖК. Може да е в отпуск второта част на месеца  newsm78

# 139
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз също съм пациент на доктор Славчев и съм супер доволна от него, както и от Соня, която е невероятен човек. Двамата са просто незаменими. А иначе доктора ще бъде в отпуск в болницата, а в кабинета ще си преглежда както досега - петък и събота.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 138
Да не би и Соня да е в отпуск. Трябваше да взема болничния си вчера, но не беше предвижен и кабинета и /на Соня/ бе заключен?

# 141
  • Мнения: 12
Ако някой си е правил ФМ при д-р Славчев, може ли да ми каже дали дава диск или трябва допълнително да заплатя?

# 142
  • Мнения: 2
Соня не е в отпуск, на работа си е, вчера бях при нея Peace

# 143
  • Мнения: 2
Ако някой си е правил ФМ при д-р Славчев, може ли да ми каже дали дава диск или трябва допълнително да заплатя?
Дава диск, без да си заплащаш Simple Smile

# 144
  • Мнения: 12
Много ти благодаря, zori81 bouquet

# 145
  • Мнения: 3
Ако някой си е правил ФМ при д-р Славчев, може ли да ми каже дали дава диск или трябва допълнително да заплатя?
На мен ми прати клипче по мейла

# 146
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Да питам-в моя случай след като съм говорила със Славчев,че ще правим секцио каква сума ще ми е необходима?Моля някое мамче,което е раждало секцио или не скоро при него да ми отговори,че днес една мама ми разправя едни небивалици newsm78.При избор на доктор мисля,че сумата е 235лв. и се плаща на касата при изписване независимо дали си раждал нормално или секцио.Моля за помощ.

# 147
  • Мнения: 0
Да права си, избора на доктор е 235лв, а за екип мисля, че беше 265лв. Наскоро една приятелка ражда секцио и си заплати само таксата за избор на доктор, не е плащала нищо отгоре.

# 148
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
И аз така си мисля,тука някой беше казал,че няма значение как раждаш и че се плаща на касата.Той пари на ръка не вземал.Днеска тази мацка,като ми разправя направо изтръпвах,правех си едни сметки ама да не се окажат без кръчмар,че не остана много време.

# 149
  • Мнения: 0
Направи си избор на лекар и не се притеснявай за нищо, всичко ще мине нормално  Wink

Общи условия

Активация на акаунт