Изчезнало момче - молим за помощ ако сте го виждали

  • 7 835
  • 88
  •   1
Отговори
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Копи / пейст от един друг форум.
За съжаление това е цялата информация, дадена за момчето

Цитат на: jizel
Брат ми е изчезнал в понеделник в София... ако някой има някава информация или каквото и да било за него моля да каже.. Казва се Благой Костадинов.. ето снимки:





П.С. Каквато и да е информация ще е от позлза

Пускам го и тук, защото вярвам, че колкото повече хора видят снимката, толкова по-голям е шансът да изскочи някаква информация

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 14:28 от ku4o

# 1
  • Мнения: 1 733
Какво става??? Дано да го намерят!!! Praynig Praynig Praynig

# 2
# 3
  • Мнения: 332
Напоследък много често взеха да изчезват хора  (или поне да се съобщава публично за това), направо ужас  Tired Дано се появи момчето живо и здраво  Praynig

# 4
  • Мнения: 575
Всъщност хора изчезват постоянно, просто не се дава гласност.

Дано се намери момчето и да е живо и здраво Praynig

# 5
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Да подбутна темата малко нагоре, пък и да кажа, че все още няма никаква нова информация.

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Виждам, че е регистриран в сладур.ком.

Ако има регистрация в aha.bg мога да помогна. Ако не знаеш- кажи ми юзернейма му в сладур.ком.

# 7
  • Мнения: 130
Дано да е жив и здрав!  Praynig

# 8
  • Мнения: 3 016
Да не е замесен в нещо  newsm78.

# 9
  • Мнения: 1 479
Да не е заминал зад граница?Или да е при девойка Thinking Praynig

# 10
Виждам, че е регистриран в сладур.ком.

Ако има регистрация в aha.bg мога да помогна. Ако не знаеш- кажи ми юзернейма му в сладур.ком.
има регистрация юзернейма му е bunur

# 11
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Дано момчето е живо и здраво PraynigПрекрасен младеж Cry
Приятели,познати кой го е видял последно...
Гадна работа Sad

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Виждам, че е регистриран в сладур.ком.

Ако има регистрация в aha.bg мога да помогна. Ако не знаеш- кажи ми юзернейма му в сладур.ком.
има регистрация юзернейма му е bunur

Сега ще проверя.

Моля те, напиши поне едно мнение в някой от другите подфоруми, за да мога да ти отговоря на ЛС.

# 13
  • Мнения: 247
Специализирана помощ трябва - полиция или детектив. Когато сами събирате инфо може да загубите време, а и нямате достъп до всички ресурси за инфото - разпечатки от последни разговори, последни контакти  - разговори, емоционално състояние, проверки за настаняване в хотел или приемане в болница и т.н. Виждам, че има снимка на мотор, което е показател , че е любител на това опасно превозно средство. В момента имат ли сбирки, кога, къде?Начин на живот - какви слабости притежава - зависимости. Има за какво да се хванете - действате смело, дано всичко да е наред с момчето! За да не ви безпокоят може да обявите чисто нов номер на който да звънят при налична информация. Успех пожелавам!

# 14
  • Мнения: 654
вчера написах това в подобна тема:
помогни си сам за да ти помогне и господ.
чудя се дали не може да се оформи фондация или сдружение или както там се казват тези организации за набиране на средства които да се използват за отпечатването на материали.
не че преди не се е случвало да изчезват хора но сега се дава повече гласност.
ако примерно се вземе решение съобщенията да се отпечатват на торбички , големия тираж ще понижи цената.торбичките ще се раздават из цялата страна.
може и да се отпечатат на листовки които да се приложат към ежедневниците.
всичко това струва пари но си заслужава да опитаме.
отделно много фирми правят дарения и отстъпки.
тук важи девиза на мечо пух:колкото повече , толкова повече.
 
сега вече съм сигурна че трябва да се прави нещо.

# 15
  • Мнения: 1 479
Близките да проверят във всички болници в София.

# 16
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Виждам, че е регистриран в сладур.ком.

Ако има регистрация в aha.bg мога да помогна. Ако не знаеш- кажи ми юзернейма му в сладур.ком.
има регистрация юзернейма му е bunur

Жизелче  Hug

# 17
  • Сопот
  • Мнения: 165
О,не!!!
Аз познавам това момче и семейството му!Незнаех за случилото се!Дано всичко с него и близките му да е наред.Моля се да е жив и здрав!

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Дано всичко е наред.

# 19
  • Мнения: 263
Какво става? Намери ли се момчето?!  Praynig

# 20
  • Мнения: 7 723
Ерика?

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нищо и половина. Трил си е разговорите, макар и доста отдавна (2007 г) да се е регнал. Има 56% отговори на съобщения.
Единствения, който засичам е с момиче (няма да казвам ника), което пита кога ще се връща (без отговор).

Има начин с разрешение от полицията да му проследим всички логове- така ще можем да прочетем изтритите и барем изкочи нещо...

Не е влизал в профила си от 24 дни.

# 22
  • Мнения: 7 723
Понеже Весито е от Сопот ...
О,не!!!
Аз познавам това момче и семейството му!Незнаех за случилото се!Дано всичко с него и близките му да е наред.Моля се да е жив и здрав!
...и го познава, оставам с впетчатление,
че вероятно откакто е заминал за София,
както го и пита момичето от другия форум,
от тогава е в "нелегалност".... Thinking
(преди 24 дена вероятно....) Thinking
А дали наистина е бил за последно в София? newsm78
Едно е ясно- той съзнателно е заминал и не е бил сигурен до кога... Rolling Eyes

# 23
  • Сопот
  • Мнения: 165
Това,което аз знам /но не от майка му/е че той е работил в София.Не просто е заминал!

# 24
  • Мнения: 4 513
Момчето е от Сопот, така ли? Изглежда ми страшно познат, може би просто ми прилича на някого, защото името не ми е познато.
Все пак няма ли инфо кой го е виждал последно, къде и т.н.?
Където и да е, дано е жив и здрав и скоро се свърже с близките си.

# 25
  • Мнения: 1 322
Дано всичко е наред Praynig

# 26
Момчето е от Сопот, така ли? Изглежда ми страшно познат, може би просто ми прилича на някого, защото името не ми е познато.
Все пак няма ли инфо кой го е виждал последно, къде и т.н.?
Където и да е, дано е жив и здрав и скоро се свърже с близките си.

за последно е бил в ж.к. хаджи димитър в софия на 12 август в 2 сутринта

# 27
  • Мнения: 3 622
Дано е добре  Praynig

# 28
здравейте , мисля , че е в гърция атина -иракли

# 29
на 14.10.1981 г. ли е роден?

# 30
  • Мнения: 3 164
 newsm78 Shocked
Дано всичко е ок с това момче Praynig
Преди няколко  седмици  са изчезнали 2 деца пред голям супермаркет в София...след време  намират едното дете , но с 1 бъбрек само....... Sad

# 31
  • Мнения: 308
   Стискам палци да е жив и здрав и близките му да го открият.

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Извинете за отклонението...
Къде се е случило това с децата в София?

# 33
  • Сопот
  • Мнения: 165
От днес е обявен за национално издирване!Но все още няма новини Cry
http://news.ibox.bg/news/id_242446165

# 34
  • Мнения: 107
дано се намери това момче!!! Praynig

# 35
  • Мнения: 4 435
здравейте , мисля , че е в гърция атина -иракли
на 14.10.1981 г. ли е роден?


Цитирам тези неща,за да ги види някой от близките,или човека който пусна темата.Може пък да е същото момче,но никой не обърна внимание.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 816
Дано скоро има добри новини. Praynig

# 37
  • Мнения: 1 092
newsm78 Shocked
Дано всичко е ок с това момче Praynig
Преди няколко  седмици  са изчезнали 2 деца пред голям супермаркет в София...след време  намират едното дете , но с 1 бъбрек само....... Sad

Би ли написала нещо повече за този случай.
От къде черпиш тази информация?
Аз лично се стряскам......

# 38
# 39
  • Мнения: 8 917
здравейте , мисля , че е в гърция атина -иракли
на 14.10.1981 г. ли е роден?


Цитирам тези неща,за да ги види някой от близките,или човека който пусна темата.Може пък да е същото момче,но никой не обърна внимание.

Странно наистина....

# 40
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
здравейте , мисля , че е в гърция атина -иракли
на 14.10.1981 г. ли е роден?


Цитирам тези неща,за да ги види някой от близките,или човека който пусна темата.Може пък да е същото момче,но никой не обърна внимание.

За датата на раждане не мога да кажа, единствено това за Гърция, но вече отговорих на предположилата мама на ЛС. Сестра му живее в Гърция - според вас дали нямаше да й се обади ако беше там /или поне ако е там по собствено желание/?

# 41
  • Сопот
  • Мнения: 165
здравейте , мисля , че е в гърция атина -иракли
на 14.10.1981 г. ли е роден?


Цитирам тези неща,за да ги види някой от близките,или човека който пусна темата.Може пък да е същото момче,но никой не обърна внимание.

Той живееше в Гърция.

# 42
здравейте , мисля , че е в гърция атина -иракли
на 14.10.1981 г. ли е роден?


Цитирам тези неща,за да ги види някой от близките,или човека който пусна темата.Може пък да е същото момче,но никой не обърна внимание.
да той е,но от къде си сигурна че е в атина?ние работим в гърция,но сме в българия на почивка,и той не искаше да се върне с нас,но твърдо обеща да се върне,и после изчезна от софия посред нощ,само с портмоне и телефон

# 43
  • Мнения: 229
Той е от Сопот, но е работил в  София, но преди е живял в Гърция....
Само с портмоне е (а дебитни, кредитни карти, теглил ли е пари).
 Дали личната карта е носил в себе си (за да напусне страната поне тя му трябва),
а телефона му ( който сигурно е изключен вече, проследен ли е).
Просто разсъждавам на глас.

Това е вече второ момче което изчезва (и се разгласява ) от София, за има-няма половин месец.
и все така без нищо, без багаж само с телефон и портмоне.  Cry
Декстър на 28 год.
Благой на 26 год.
Здрави, прави хубави момчета. Какво става  newsm78

# 44
  • Мнения: 2 018
Извинете за отклонението - дайте повече инфо за тези деца от София.

# 45
  • Мнения: 130
Извинете за отклонението - дайте повече инфо за тези деца от София.
Да, и аз искам да знам подробности!

# 46
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вече питах ,за децата в София,но отговор не получих.
Моля ,авторката да внесе малко яснота по въпроса,все пак се говори за изчезнали деца ,не можеш да пишеш нещо и да оставяш другите в неведение ....,поне да знаем пред кой супермаркет се е случило и ние пазаруваме в големите вериги с децата си!? Confused

# 47
  • София
  • Мнения: 2 430
Включвам се да следя темата.От Румен все още няма нищо и от двата форума,сега и Благой,а ако се окаже вярна новината за децата просто ми се изправят косите и се чудя,кога ще се даде гласност!

# 48
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Вече питах ,за децата в София,но отговор не получих.
Моля ,авторката да внесе малко яснота по въпроса,все пак се говори за изчезнали деца ,не можеш да пишеш нещо и да оставяш другите в неведение ....,поне да знаем пред кой супермаркет се е случило и ние пазаруваме в големите вериги с децата си!? Confused



Какво дете  Shocked
Написала съм "момче" в заглавието на темата, което не е задължително да е равнозначно на дете  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 13:59 от ku4o

# 49
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Включвам се да следя темата.От Румен все още няма нищо и от двата форума,сега и Благой,а ако се окаже вярна новината за децата просто ми се изправят косите и се чудя,кога ще се даде гласност!

И аз следя темата за Румен във форума на пежо /и другите теми, за които има линкове там/. Постоянно се оглеждам за сиви 206ци, дори номерът на колата съм наизустила  Wink
Стискам палци да се намери жив и здрав 

# 50
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Обръщението ми е към авторката на изказването за изчезналите деца,за което моля да ме извиниш,че се отклонявам от твоята тема,но и други мами проявиха заинтересованост,пък и подобно изказване едва ли някой би подминал.

# 51
  • Мнения: 130
Обръщението ми е към авторката на изказването за изчезналите деца,за което моля да ме извиниш,че се отклонявам от твоята тема,но и други мами проявиха заинтересованост,пък и подобно изказване едва ли някой би подминал.
Да, и аз чакам! smile3506

# 52
  • Мнения: 1 877
newsm78 Shocked
Дано всичко е ок с това момче Praynig
Преди няколко  седмици  са изчезнали 2 деца пред голям супермаркет в София...след време  намират едното дете , но с 1 бъбрек само....... Sad
УЖАС..Чакам и аз повече за тези дечица. Извинете за офф-а!

# 53
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
А, това ли - стори ми се малко ала градска легенда, та не му обърнах много внимание.
Не се шашкайте моля ви, порових се из google, нищо подобно не намерих, а определено мисля, че ако имаше нещо подобно не би останало скрито

# 54
Извинете за отклонението - дайте повече инфо за тези деца от София.
брат ми изчезна на 12.08 в 2 перез ноща в к.ж Хаджи Димитр в софия,само с дрехите на гърба си портмоме(с лична карта вътре) и телефон.телефона е скъп ,но парите които е имал в себеси не са много-около 600 лева,дебитна карта също има но по данни придобити незаконно не е теглил.това е всичко което знаем,от тогава нищо.

# 55
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
А, това ли - стори ми се малко ала градска легенда, та не му обърнах много внимание.
Не се шашкайте моля ви, порових се из google, нищо подобно не намерих, а определено мисля, че ако имаше нещо подобно не би останало скрито
И аз си мисля,че ако беше така.....изчезнали деца ,пък после едното се връща с 1 бъбрек,най малкото майката и бащата и на двете биха алармирали  полиция,медии и т.н.Толкова негласно ......само се говори тава -онова Thinking
Не изключвам да не е вярно/дай боже да не е/,но мисля,че все някой би обявил това деяние някъде newsm78

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 236
В една друга тема една форумка пусна същата новина, за изчезналите деца в София, но не пожела да сподели от къде и е известна и изобщо каквито и да е подробности. Сега пак се пуска бомбата без пояснения. И на мен ми е странен този случай, дори да е истина, как може да няма никакво инфо по въпроса? Какво и защо се прикрива?

# 57
  • Сопот
  • Мнения: 165
Да разведря темата с хубави новини!Момчето е добре и пътува из страната!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 816
Браво! Hug Да е жив и здрав и друг път да се обажда на близките си, за да не се притесняват. Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 1 320
Ама как така тези хора решават без да се обадят или каквото и да е било просто да тръгнат да си пътуват...  Rolling Eyes Радвам се, че всичко е приключило с добър край, ама дано да не стане като в приказката с лъжливото овчарче! С най-добри чувства го казвам!  Peace

# 60
  • Мнения: 2 229
Да разведря темата с хубави новини!Момчето е добре и пътува из страната!

Слава богу, че е добре! Hug
Но някой ще разясни ли какво е станало, все пак е бил обявен за издирване, а просто е заминал да пътува за някъде, защо не се е обадил? Rolling Eyes

# 61
  • Сопот
  • Мнения: 165
Говорих с майката и тя ми каза че е пътувал из страната.Не е говорила с него,а с хора с които е бил.Важното е че е добре,а другото са подробности!Вярвам че за майката това са били най-дългите и тежки дни в живота и не питах за друго.А защо не се е обадил-това се питам и аз!

# 62
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Да разведря темата с хубави новини!Момчето е добре и пътува из страната!

Слава богу, че е добре! Hug
Но някой ще разясни ли какво е станало, все пак е бил обявен за издирване, а просто е заминал да пътува за някъде, защо не се е обадил? Rolling Eyes

Явно червен вятър го вее на бял кон   #2gunfire
Ако бях на мястото на семейството, такъв пердах щях да му тегля, че знае ли се. После щеше да звъни през половин час, та да дава отчет къде е, с кой е  и какво прави.
Радвам се, че всичко завърши благополучно  Simple Smile

# 63
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Егати безотговорноста Shocked
Никой ли не се е сетил да звъни на въпросните приятели да ги попита за момчето Thinking
То голямо момче -голямо,но пък хич да не се обади Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 130
Добре че е живо и здраво, ама е много безотговорно/

# 65
  • Мнения: 2 821
За майката са достатъчни три думи само : "Добре съм, мамо!"

Наистина е постъпил безотговорно....

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
И аз се успокои,че момчето е добре.Дано да е урок за доста хора и да не забравят,че нужно поне да кажат,че са добре,заминавайки за някъде.Слава богу,че всичко е наред.

# 67
  • Мнения: 130
За майката са достатъчни три думи само : "Добре съм, мамо!"

Наистина е постъпил безотговорно....
Да, направо горкото майче/ кой знае какво и е минало на женицата през главата!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И явно продължава да постъпва безотговорно, след като дори не е говорил още с майка си, а тя е научила за пътуванията му от негови приятели ooooh!

# 69
  • Мнения: 308
Говорих с майката и тя ми каза че е пътувал из страната.Не е говорила с него,а с хора с които е бил.Важното е че е добре,а другото са подробности!Вярвам че за майката това са били най-дългите и тежки дни в живота и не питах за друго.А защо не се е обадил-това се питам и аз!

   Наистина най-важното е, че е добре, но не съм съгласна, че другото са подробности. Ако всички правеха така, полицията с основание няма да приема такива сигнали със заслуженото им внимание, още повече, че става въпрос за мъж, а не за дете. Да не дава Господ да се случи нещо такова на близък човек и да трябва да обясняваш на полицията, че не може да е тръгнал на почивка.

# 70
Не мислите ли, че преди да осъдите момчето, колко е безотговорно, е редно да изчакате и сестра му да потвърди тази информация, тъй като не сте сигурни дали майката не знае, това което й е казано умишлено, с цел да й се спестят още притеснения и тревоги. 

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Така е, това също ми мина през ума.

# 72
  • Мнения: 4 435
Така е, това също ми мина през ума.

И на мен ми мина през ума.И се замислих как така тя не е поискала да говори със сина си.Защо той не иска да говори с тях,защо му е изключен телефона и така нататък.

# 73
.брат ми както се разбра вчера е жив и здрав,разбирасе психичното му състояние не знам какво е ,за сега отказва всякакъв контакт с близки и познати.изкам да благодаря на всички които се притеснявах заедно с мен и направиха опит да помогнат с каквото могат.

# 74
  • Мнения: 4 435
.брат ми както се разбра вчера е жив и здрав,разбирасе психичното му състояние не знам какво е ,за сега отказва всякакъв контакт с близки и познати.изкам да благодаря на всички които се притеснявах заедно с мен и направиха опит да помогнат с каквото могат.

Извинявам се за личният въпрос.Но какво точно се е случило с брат ти?И защо той не е разговарял още с вас?Кога ще го видите?Моля се да е добре  Praynig

# 75
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Много съмнително ми изглеждат нещата тук. Психично не бил добре. Не искал да разговаря с близките си. Какво става все пак и какво ни бе спестено от подробностите?

# 76
  • София
  • Мнения: 1 320
О, хайде стига! Все трябва да се търси пикантерия в някоя история! Аз както казах, не мога да разбера как така човек изчезва и изведнъж се обажда, че е добре...  Rolling Eyes Важното е, че е жив и здрав! Щом се е обадил, значи не смята да избяга от семейството и все пак мисли за тях. Семейните им проблеми са си тяхни, да си ги решават! Аз мога само да пожелая успех и да се справят със ситуацията!

# 77
  • Мнения: 4 435
Не се е обадил той.А негови приятели. Confused

# 78
  • София
  • Мнения: 1 320
А? ИЗвинявам се, аз разбрах, че той лично е звънял!  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 4 435
А? ИЗвинявам се, аз разбрах, че той лично е звънял!  Rolling Eyes

Много интересно.Отказвал всякакъв контакт с близки и познати. Confused

# 80
  • София
  • Мнения: 1 320
Дори незнам какво да напиша... Това са най близките му хора..  Rolling Eyes Наистина най-добре да се видат и да се разберат, явно имат някакъв сериозен семеен проблем, за да бяга от тях. Знам ли и аз!? На колко години казахте, че е това момче 20+ ? Вече би трябвало да е здраво мислещ човек! Едва ли проблемите се решават с бягство! Дано да се прибере жив и здрав!

# 81
  • Мнения: 4 435
26 мисля,че бяха казали.Ужас.И аз се моля да се прибере жив и здрав.

# 82
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
,,Хич,, не ми харесва тази работа... Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 4 753
Не знам къде пътува момчето и какви са отношенията с близките му, но преди 12 часа е влизал в профила си в aha.bg, което предполага да е добре (физически)...

# 84
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Аз пък никъде не прочетох,че момчето не е в добро психично състояние Thinking
Сестрата,писа,че не знае за здраводловното и психичното състояние какви са,но не е писала ,че не е добре с психиката Peace
Според мен това е семеен проблем,затова не иска да говори и не се е обадил той на близките
Важно,че е добре,другото ще се оправи Wink

# 85
  • Мнения: 4 513
И аз се моля да се върне жив и здрав, пък после да си оправят проблемите, ако има такива. Явно е, че има нещо.
Ако моите синове ми скроят такъв номер безпричинно, бая бой ще ядат, па ако ще и на 30 г. да са. Но ако и родителите имат вина, трябва сериозно да се замислят за връзката си с децата. Както и да е, дано всичко приключи по най-добрия начин.

# 86
  • Мнения: 3 164
Вече питах ,за децата в София,но отговор не получих.
Моля ,авторката да внесе малко яснота по въпроса,все пак се говори за изчезнали деца ,не можеш да пишеш нещо и да оставяш другите в неведение ....,поне да знаем пред кой супермаркет се е случило и ние пазаруваме в големите вериги с децата си!? Confused


Случило се е и за жалост не е градска легенда, както по-горе някой писа TiredСупермаркет Европа е мястото на едното изчезнало дете/което все още не е открито/ а другото е в близост пред този супермаркет в кв.Дружба-децата са играели в градинката пред блока, а родителите са били в близкото кафе, детето е на 4г Cry

# 87
  • Мнения: 68
Вече питах ,за децата в София,но отговор не получих.
Моля ,авторката да внесе малко яснота по въпроса,все пак се говори за изчезнали деца ,не можеш да пишеш нещо и да оставяш другите в неведение ....,поне да знаем пред кой супермаркет се е случило и ние пазаруваме в големите вериги с децата си!? Confused


Случило се е и за жалост не е градска легенда, както по-горе някой писа TiredСупермаркет Европа е мястото на едното изчезнало дете/което все още не е открито/ а другото е в близост пред този супермаркет в кв.Дружба-децата са играели в градинката пред блока, а родителите са били в близкото кафе, детето е на 4г Cry

Ужас!Значи това е истина. Rolling Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 1 320
никъде по новини, нито вестници не е казано, за тези деца!? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт