момичета, имам нужда от помоща ВИ !!!

  • 1 150
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Бях на противозачатъчни около 6 месеца и от този месец ги спрях, защото с приятелят ми решихме да имаме бебе.  Предполагам,че трябва да ми дойде на 28 ден, а той е днес. От дена около овулацията , започнаха да ме наболяват яйчниците, а от 1 седмица ме боли и кръста, като в неделя (5 дена преди евентуалния ми цикъл) болките бяха много силни, както при първия ден от цикъла. От една седмица се чувствам, като парцал (особено след обяд) и вчера реших да си премеря телесната температура и се оказа, че е 37,2 гр. (и днес е такава). Правих си тест, но беше отрицателен.

Моля Ви за съвет!!! Според вас, възможно ли е да съм бременна и тези признаци на какво може да се дължат???

Много Ви благодаря и се извинявам, ако съм досадна!

Пожелавам успех на всички, очакващи момента на очакваните  EFP  Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 16:49 от baby12

# 1
  • Мнения: 879
zdravei!
Tova mi prilicha na priznaci na eventualen cikal. No tai kato te si prilichat s  priznacite na bremennost, niama da se iznenadam, ako ve4e si bremenna. Moje bi za test e dosta rano, po-dobre iz4akai oshte 5 dena ili pove4e i si napravi test, ako eventualno oshte ne ti e doshlo do togava! Stiskam palci! Uspeh! Hug Praynig  bouquet

# 2
  • Мнения: 48
Благодаря ти bebe 26 Simple Smile

Знам, че приличат на признаци преди цикъл, но притеснението ми е, че те се появиха преди 10 дена, което според мен не е нормално, а и не ми се е случвало до сега.

# 3
  • Мнения: 356
От сърце ти желая да видиш двете чертички на теста!Нормално е да е / - / дори да има бременност.Прекалено рано е за уринарен тест.Ако не можеш да изчаках - направи кръвен и ще разбереш.Симптомите при мен бяха като ПМС.
Късмет!

# 4
  • Мнения: 3 641
Добре де, защо на тестовете за бременност пише ,че могат спокойо да се ползват след седмия ден от зачеването Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 39
Това е въпрос на реклама, за да се продават! Wink LaughingПри някой може и да отчете на седмия ден след зачеването,но това ще са много рядки случаи! newsm78

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
При мен беше така миналия месец.дори мислех.че съм бременна.симптомите бяха същите.но ми дойде цикъла.Изчакай 4-5 дни и си направи тест

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
Направи кръвен тест,той ще отчете ако има нещо със сигурност,пожелавам ти го от сърце! Praynig Hug

# 8
  • Мнения: 48
Много Ви благодаря момичета ....

 Praynig се за всички в най-скоро време да има радост  stork-boy stork-girl

Очаквам вашите савети,че сам много притеснена  Sad

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 22:32 от baby12

# 9
  • Мнения: 152
Нетърпелива си,но изчакай няколко дни.В литературата са описани случаи на фалшива бременност,когато жената много силно го желае.Ако искаш бебе,най-искрено ти го пожелавам. mamma

# 10
  • Мнения: 3 092
Очаквам вашите савети,че сам много притеснена  Sad
защо си притеснена ..по скоро нямаш търпение май !  Simple Smile
Не се пренавивай , каквото и да се е случило  ще разбереш , но истината е че ти трябва време , а ние тук само гадаем . Simple Smile
Късмет !

# 11
  • Мнения: 3 294
Кръвен тест  Peace

# 12
# 13
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това е въпрос на реклама, за да се продават! Wink LaughingПри някой може и да отчете на седмия ден след зачеването,но това ще са много рядки случаи! newsm78
Е, едва ли е само за реклама, това не е фанта все пак Grinning
По-скоро при някои жени ЧХГ-то се повишава по-интензивно, при други не...

Общи условия

Активация на акаунт