Пазите ли си мъжете от другите жени?

  • 6 568
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Напоследък все по-често засичам из форума оплаквания от жени че някоя по-млада от тях им е отмъкнала мъжа. Явно е масова практика млади 20-25 г. жени да отмъкват зрели вече мъже на по 40-45 г. доказали се вече в живота, със стабилни доходи, с престижна професия. Сигурно е много по-лесно и удобно да отмъкнеш готов вече, отгледан и възпитан мъж, отколкото да се ожениш за някой 25 г. младок от който никой не знае какво ще излезе в бъдеще.

Та в тая връзка пазите ли си мъжете от такива жени. Под "пазене" разбирам да искате да излизате навсякъде с него, да го питате кой му звъни посред нощ, да питате какъв СМС е получил току що, да гледате много, много млади и красиви жени да не се навъртата около него. Все пак вие сте вложили време, нерви и усилия за да го възпитате тоя мъж, да го направите човек дето се вика, да си го моделирате както вие си искате и изведнъж някоя шафрантия да ви го отмъкне изпод носа е гадно сигурно.

Или пък може би сте на принципа - "Да ходи където иска. Той ако е стока ще се върне"

# 1
  • Мнения: 25 571
Ама разбира се!  Hug
Покритото мляко котки не го лочат!  Naughty

# 2
  • Мнения: 4 965
Хммм, аз да не съм куче-пазач.
И защо аз да го пазя?! Да си купи презервативи...

# 3
  • Мнения: 646
Не, не го пазя. Винаги е бил обграден с много жени. Не го спирам и не съм непрекаснато до него за да го пазя, ама пък..и той не е до мен  Laughing
Не вярвам ,че някой може да си "опази"мъжа - честно.

# 4
  • Мнения: 1 572
пазя го ами , и трябва да се пазят мъжете че са им много слаби ангелите горките-и най мразя да чуя "така ми било писано "

# 5
  • Мнения: 2 309
Цитат
Ама разбира се! 
Покритото мляко котки не го лочат! 
Направо вземат купата...

# 6
  • Мнения: 1 168
Ами аз съм от тези дето са "отмъкнали" /като изключим това за престижната професия и доходите Laughing.
Понякога ми се ще да не беше "научен" щото явно бившата не го е научила добре на някой неща и е търпяла повече от колкото аз съм склонна.
И не, не го пазя. Ако е стока ще се върне. Пък и ако почна да го пазя и да му отнемам от личното пространство и да го задушавам, ще стане по-зле. Аз лично мразя да се отнасят така с мен, не се отнасям така и с другите. Не е малък да се пази ако има акъл в главата. Пък и не бих могла, ако реши да кръшне. С две думи не ми пука дали кръшка, ако не се отразява на положението и отношенията в къщи!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Да бе, ходя след него с точилката и млатя де що младо мине около нас...

Темата според мен не е зададена коректно.. По скоро - Вие ревнивите, как браните "имущество" си... или Застаряващи предприемачки, как се справяте с младата конкуренция...

# 8
  • Мнения: 118
И за какво трябва да ме пази?То това не е сапун да се изтърка.
Колкото аз нея,толкоз и тя мене. То едни младежи се навъдили , егати конкуренцията.
Все безопасни игли- пишат по форумите и това е .

# 9
  • Мнения: 46 492
Все пак вие сте вложили време, нерви и усилия за да го възпитате тоя мъж, да го направите човек дето се вика, да си го моделирате както вие си искате и изведнъж някоя шафрантия да ви го отмъкне изпод носа е гадно сигурно ...

Никакви усилия не съм влагала, такъв си е, какъвто си беше, устройва ме, с всичките си предимства и недостатъци, ако имаше нещо съществено за дялкане, нямаше да създам семейство с него.

И на двамата разбиранията ни за семейство изключват излизането по отделно, не че предварително сме говорили, просто за толкова години до сега никой от нас не е проявил желание да се прави на ерген, а приятелите ни са достатъчно възпитани, за да не ни тормозят със зънене СМС-си посред нощ, ако телефонът се раззвъни тогава, ще си изкарам акъла, значи, че нещо е станало Confused


 

# 10
Хммм, аз да не съм куче-пазач.
И защо аз да го пазя?! Да си купи презервативи...
yes

# 11
  • Мнения: 851
Не, той е застрахован. Стане ли нещо аз прибирам всичко, та не ми дреме!

# 12
  • Мнения: 22 414
Той сам ако не се пази аз какво да го пазя?
Това е глупост, ама има и такива жени между другото. ))) Много са смешни, чак понякога изглеждат жалки.

# 13
  • Мнения: 580
Той сам ако не се пази аз какво да го пазя?
Това е глупост, ама има и такива жени между другото. ))) Много са смешни, чак понякога изглеждат жалки.

Абсолютно права си .........ако той не мисли с главата нса раменете си (а  с тази в панталоните) аз какво мога да направя ?!

# 14
  • Мнения: 473
Не мога да посветя свободното си време в дебнене на мъжа си. Има далеч по-смислени неща, с които една млада жена би могла да се занимава. Ако той има желание и да го следя непрекъснато пак ще си намери някоя мацка. Не се замислям много по темата за изневярата, защото се затормозявам излишно  и се старая да давам максимална свобода на мъжа си, за да се чувства свободен и щастлив.

# 15
  • Мнения: 2 803
Не мога да посветя свободното си време в дебнене на мъжа си. Има далеч по-смислени неща, с които една млада жена би могла да се занимава. Ако той има желание и да го следя непрекъснато пак ще си намери някоя мацка. Не се замислям много по темата за изневярата, защото се затормозявам излишно  и се старая да давам максимална свобода на мъжа си, за да се чувства свободен и щастлив.

Точно така. Peace   bouquet

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не му дишам във врата,не го следя и не съм залепена като дъвка за него. Naughty

# 17
  • Мнения: 2 448
Не, само любовника си пазя.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 404
чак да го пазя...не...обаче съм му казала,че ако направи нещо ще му отрежа тииииит и ще си я нося на врата. Naughty

# 19
  • Мнения: 4 651
Нищо не пазя. По убава от мен да се скъса няма да намери  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 15 453
Или пък може би сте на принципа - "Да ходи където иска. Той ако е стока ще се върне"

На този принцип съм, но малко изменен. : Да ходи където иска и да се връща когато иска. Ако не иска, здраве да е!

# 21
  • Мнения: 2 388
Не, не го пазя, въпреки, че доста жени се въртят около него по ред причини.
Не му звъня по никое време, не му досаждам, когато е навън по мъжки. Не го разпитвам после къде и с кого е бил.
Очаквам същото поведение и от него.

# 22
  • Мнения: 505
Вярвам в себе си. Не го пазя. Достатъчно голям е.

# 23
  • Мнения: 2 142
Няма как да го пазя. Но съм си го мислила понякога

# 24
  • Мнения: 773
Едно нещо не се ли пази, все ще се намери кой да ти го открадне.

# 25
  • Мнения: 581
 Не пазя мъжа си от други жени, това според мен е комплексарско, тъпо и адски смешно.Освен това опазването е невъзможно, ако човек реши да кръшне.

# 26
  • Мнения: 53
Не намирам за нужно да си пазя мъжа. Той е достатъчно голям и има глава на раменете ми, за да разсъди какво ще спечели и какво ще загуби ако "изтърве питомното и тръгне да гони дивото".
До момента никога не ми е давал повод да се съмнявам в неговата лоялност към семейството. И в същото време съм наясно, че ако реши да кръвне настрани, никой не би могъл да го спре.
Така че, най-добре е да си живеем живота, така както ни харесва и да не се отдаваме на негативни мисли.
Защото много е вярна приказката " По-добре да не се дебнем, че ще вземем да се хванем ... ".

# 27
  • Мнения: 432
Такова "пазене" звучи повече като тозмоз. Мене ако някой така ме пази ще се изнервя доста.

# 28
  • София
  • Мнения: 816
Пазих го ама забременя smile3532.Пък после квот дойде, по добре да се изтърка отколкото да ръждяса.Пък и аз за горски не ставам Mr. Green.Една слива не ми стига акъла да опазя та цяла гора ли?

# 29
  • Мнения: 4 726
Не, не го пазя, въпреки, че доста жени се въртят около него по ред причини.
Не му звъня по никое време, не му досаждам, когато е навън по мъжки. Не го разпитвам после къде и с кого е бил.

ShockedТова е извратено. Жена ли си наистина? Mr. Green
В някое от темите бях чела, че ревността е най-добрия начин да убиеш в зародиш мислите на едни мъж да не направи някоя простотия. Склонна съм да мисля че има доза истина, само зависи в каква степен се проявява ревността.

# 30
  • Мнения: 2 388
Хахахха, Каси Hug Снимка на ЛС за доказателство искаш ли?

# 31
  • Мнения: 4 726
Тц, не  LaughingВероятно подобен подход се нрави на мъжете, но не ми се струва много здравословен Confused

# 32
  • Мнения: 2 388
Тц, не  LaughingВероятно подобен подход се нрави на мъжете, но не ми се струва много здравословен Confused
Това е моят начин. Здравословен или не, такъв е. Simple Smile
Казвам му аз, че съм му шестица от ТОТО- то, той не вярва. Laughing

# 33
  • Мнения: 669
Няма как да се опазим и двамата, колкото и да искаме. Професиите са ни такива, че  предоставят идеалната възможност да изневериш, да те отмъкнат, да се ожениш и разведеш многократно. Разбира се, ако си податлив.
Знаела съм, че ще е опасно за брака и той е знаел. Всеки отговаря за себе си и решенията си.

# 34
  • Мнения: 4 726
Казвам му аз, че съм му шестица от ТОТО- то, той не вярва. Laughing
Една седмица с мен и ще ти повярва, уверявам те Mr. Green

# 35
# 36
  • Мнения: 312
Не го пазя няма как да стане това

# 37
  • Мнения: 40
Не, нямам конкуренция дори сред 20-годишните bowuu Пък и той ако иска да се опази- сигурна съм, че ще намери начин Grinning

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 130
Хич не го и пазя, пуснах го даже да си търси по-добра- ами не намери. Те тия днешните на по 20-25, мани , мани- само коли и пари им в главата, едни яйца не могат да изпържат  Joy

# 39
  • Мнения: 4 726
Какви яйца Mr. Green Щото някои от тинейджърките са специалистки  Mr. Green

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 130
Какви яйца Mr. Green Щото някои от тинейджърките са специалистки  Mr. Green
истински, истински. после ще иска и да яде.   hahaha

# 41
  • Мнения: 18
Ми не.. Той ако иска, пак ще кръшне..  Sunglasses
Човек реши ли, нищо не може да го спре Simple Smile

# 42
  • Мнения: 210
бе кво пазене бре,
бой преди да излезе,бой като се върне,
ей така профилактично  Joy

# 43
  • Мнения: 2 388
бе кво пазене бре,
бой преди да излезе,бой като се върне,
ей така профилактично  Joy
Хахаха, аз с моя така процедирам.
Само бой, без въпроси. Joy

В някое от темите бях чела, че ревността е най-добрия начин да убиеш в зародиш мислите на едни мъж да не направи някоя простотия. Склонна съм да мисля че има доза истина, само зависи в каква степен се проявява ревността.
Каси аз го ревнувам, но само когато има повод за ревност.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 21:07 от palavata_monahinq

# 44
  • София
  • Мнения: 17 591
Ама разбира се, че си го пазя!!!
Със зъби и нокти!
И с шмайзер!
На 3 сменен пост...
И редовно си подновявам разрешителните!
И съм му окачила табелка "Частна собственост! Не пипай, стреля се без предупреждение!"

# 45
  • Мнения: 2 448

И съм му окачила табелка "Частна собственост! Не пипай, стреля се без предупреждение!"

Като тази ли?  Laughing

# 46
  • Мнения: 940
Той се пази сам  hahaha

# 47
  • София
  • Мнения: 17 591

И съм му окачила табелка "Частна собственост! Не пипай, стреля се без предупреждение!"

Като тази ли?  Laughing

Неее... Такава си няма... Ей такава има:
http://entertainment.webshots.com/photo/1379170270073033795rENwvN

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако някога си помисля да го пазя, значи или самочувствието ми е офейкало или съм спряла да бъда аз.
Засега пазя само себе си... неефективно  Embarassed

# 49
  • Мнения: 4 892
"Ако обичаш някого, пусни го на свобода! Върне ли се при теб - твой ще е завинаги." 
Нищо не пазя аз.

То по-добре да се пазят от други мъже, че те като се съберат "ергенЕ" накуп много и незнаят кво правят ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 320
За да го пазя и дебна, това значи да постъпкам самочуствието си!
Да прави каквото иска! Ако поне малко има уважение към мен и детето си и най-вече към себе си ще мисли първо с главата си, а не с оная си работа! Има пълна свобода, лошо е само ако забрави къде точно са границите на тази свобода. И всъщност като се замисля, дори и да има друга - ОК, но ако детето ми някога е лишено от нещо заради някоя девойка, то тогава жална му майка! Ако поне малко е истински мъж ще има смелостта да дойде и да си каже, че има друга жена. Не го изключвам никога този вариант!

# 51
  • Мнения: 183
Аааа, аз моя си го крия в мазето...

Бой, глад и никво кино. За по-сигурно с белезници за парното, че взе да буйства напоследък Mr. Green

А по темата: чак да го пазя..

По-млади и по-красиви момичета винаги ще има. В службата, на улицата, в заведенията..

Харесвам се достатъчно, за да се чувствам комфортно  в това отношение. Wink



# 52
  • Мнения: 23
Ако някога си помисля да го пазя, значи или самочувствието ми е офейкало или съм спряла да бъда аз.
Засега пазя само себе си... неефективно  Embarassed
newsm10

# 53
  • Мнения: 690
Що да го пазя?  newsm78 То моя няма кой да го вземе  Mr. Green

По темата искренно: не смятам, че може да го опазя, дори и да тръгна да го дебна, та затова все още си вярваме един на друг  Wink

# 54
  • Мнения: 1 925
Не го пазя, сигурно защото съм на 23  Mr. Green а той на 40  Wink Но не съм го отмъквала ( по-скоро той ме отмъкна  Blush ), беше си сам, не е имал брак, но ми хареса, че не трябва да го възпитавам тепърва и да се учим, кой какви задължения има в къщата. Мъжът ми като цяло е харесван мъж, но в никакъв случай не го дебна, не гледам телефона му, нито го питам с кой говори, какъв смс е получил и т.н. за мен това може да погуби един брак, важното е да си имаме доверие, ако решил да хойка и да го дебна и да не го дебна - ефект няма да има. Както има по-хубави от мен, така има и по-хубави от него, важното е любов да има  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 370
Който иска да си навлече беля на главата,да го взима моичкия. Mr. Green Joy
Но виж  той на мен ми е казал,че само доктор от Пирогов може само да ми е любовник!! rotfImboтака че намам време да го пазя от други жени,защото съм заета да си търся любовник в Пирогов. smile3532

# 56
  • Мнения: 649
Не, сам се пази от други жени щото е здравословно за него. Аз само му харча всичко, поне ако се пробва да нема левче да се усмихне.

# 57
  • София
  • Мнения: 16 005
Не го пазя от други жени - няма смисъл. Предпочитам да го пазя от родата му, че са големи използвачки, особенно от сестрите и племенниците му - ако могат ще му извадят душата за да отмъкнат нещо от дъщеря ми и мене. Все да им даде, все после ще плащат разсрочено - ако може да мине и да ме завлекат. Затова, колкото и да не ми е приятно щом е свободен и отива да си види сестрите - лепвам се за него и съм там неотлъчно - колкото и  да не им е приятно на каките.

# 58
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahahaНе, не го пазя от млади жени,опитвам се да го предпазя от стари жени ,особено по роднинска линия,че те са много по опасни. Wink

# 59
  • Мнения: 2 926
Не го пазя.
То с пазене ако ставало.....

# 60
  • Мнения: 1 477
Обучила съм го сам да се пази  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 332
Аз съм на 22 той е на 29, ако има по-хубави от мен, има и по -хубави от него. Сам да избира, не съм го вързала, не го следя, но не давам и да тъпкат самочувствието ми Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 599
Да не съм му бодигард.
Достатъчно голям е, да се пази сам.

# 63
  • Мнения: 2 309
Борка,дай акъл,как се пази един мъж newsm78

# 64
  • Мнения: 1 447
Боре, ще ми е интересно ти пазиш ли жена си и ако е така как я опазваш.Може пък и да открадна някоя идея от теб,та да опазя милото.

# 65
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не го пазя,някак смешно ми е това понятие..... Mr. GreenАко той иска нещо аз каквото и да направя няма да го спра. Peace

# 66
  • Мнения: 139
Ха, че той да не ми е собственост, та да го пазя!!! А и как точно се пази мъж?! А и от какво да го пазя всъщност - от другите жени, от слънцето, от домашните задължения...?  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 216
НЕ NaughtyНикой от нищо не пазя-той ако реши да прави каквото и д е било-АЗ ли ще го спра? Wink

# 68
  • Мнения: 641
Пазя си го, даа.  newsm66

# 69
  • Мнения: 17 546
Ей че сте курназ бе! Mr. Green 90% от вас хич, ама съвсем въобще не си пазите мъжете. Outta Joint  Колкото и да се напъвам няма как да повярвам. Мен пък не ми е все едно коя се усуква около моят. Няма мъж дето да не са му слаби ангелите! За цел съм си поставяла да проверя мъж, дето изглежда сериозен като свинкс. Почти на бас се хванахме с приятелка.  Blush Еми падна в неравен двубой...

# 70
  • Мнения: 4 292
Не съм ревнива, но имам нокти. Надявам се, че личи. В момента са особено остри.  Laughing

# 71
  • Мнения: 196
Имало е моменти от съжителството ни, в които съм се заблуждавала, че мога да го пазя, имало е и такива, в които почти не ми е пукало какви ги върши.

# 72
  • Мнения: 247
Ама разбира се!  Hug
Покритото мляко котки не го лочат!  Naughty

Подкрепям! Покривам и даже ако видя котка да се навърта, даже без да е погледнала към млякото я стресирам. Да не дохожда на готово мляко да лоче, да върви да си ловува мишки из полето, да види, че не е лесна работа. Не ще ли и кафе да и сипя в млякото, да стане капучино, по приятно да отпива милата. Абе я на полето из трънаците!

# 73
  • Мнения: 569
   В момента , в който усетих ,че вече не се изкушавам "да го пазя" тоест да питам , да разпитвам , да се съмнявам- разбрах че съм готова да сме семейство- от тогава е така. Ако дойде  момент , в който отново ще изпитвам необходимост или ще има поводи да го пазя и няма да съм съм сигурна в личните му способности да се опази , значи ще е дошъл момента да не сме семейство... за мен е така стоят нещата Peace

# 74
  • Мнения: 2 803
Ама разбира се!  Hug
Покритото мляко котки не го лочат!  Naughty

Подкрепям! Покривам и даже ако видя котка да се навърта, даже без да е погледнала към млякото я стресирам. Да не дохожда на готово мляко да лоче, да върви да си ловува мишки из полето, да види, че не е лесна работа. Не ще ли и кафе да и сипя в млякото, да стане капучино, по приятно да отпива милата. Абе я на полето из трънаците!

 rotfImbo

# 75
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не го пазя  Naughty  Налага се малките к*ч*и да се пазят от мен  smile3557

# 76
аз се страхувам да не ми отмъкнат мъжа под носа щото много го обичам , но кажете как да си го пазя той не иска  да подписва все още ПОМОЩ ! newsm78

# 77
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Подписа не може да го опази по никакъв начин  smile3521

# 78
  • Мнения: 1 558
аз се страхувам да не ми отмъкнат мъжа под носа щото много го обичам , но кажете как да си го пазя той не иска  да подписва все още ПОМОЩ ! newsm78

Кажи ми, че се шегуваш! И да си подписала, и да си с него по 24 часа в денонощието иска ли, ще избяга. Подписът не връзва хората един за друг, той просто е формалност!

# 79
  • Мнения: 143
И да искам нямам възможност да го пазя. Не работим заедно, често пътува...   ако иска нещо, ще го направи. Не се замислям обаче много над това, гласувам му някакво доверие, дано да е оправдано.

# 80
  • Мнения: 660
Пазя го я,че една опашка пред нас,свършва чак през 9 планини в 10 хахахах...Абе не го пазя,ама макар,че си е за  пазене,подава се лесно към по фриволните дами..Ама те всички мъже са такива,няма мъж който да не е кръшнал,просто жената не го е разбрала хехехех

# 81
  • Мнения: 569
  Mea,  и тука ли бе мила?
аз се страхувам да не ми отмъкнат мъжа под носа щото много го обичам , но кажете как да си го пазя той не иска  да подписва все още ПОМОЩ ! newsm78
 

# 82
  • Мнения: 139
Не. Мъжът до мен е най-свободният мъж на планетата земя. Няма да се чувства толкова свободен, даже и сам.
По-млади жени винаги ще има. Мен няма да ме има винаги. Старая се да живея живота си пълноценно, а не да го пропилявам в глупости.

# 83
  • София
  • Мнения: 8 932
И как да го пазя? А дебненето никак не ми е по вкуса. Ако иска, колкото и да го пазя, ще се измъкне.  Но си го обичам, пък и много му вярвам, така че не, не го пазя, не му чета есемесите и като излиза без мен, си лягам, ако много се забави, без да му се обаждам. Peace

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 17:39 от Aннa

# 84
  • Мнения: 950
Дали има фереджета за мъже ,ще вършат добра работа  Joy Joy Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 7 097
Не само, че не го пазя, но и докато бяхме на морето се сближих с едно негово бивше гадже, а децата ни станаха първи дружки. Много си паснахме с нея и прекарахме доста време заедно. Даже и насаме ги оставях  Wink

# 86
  • Мнения: X
Не се налага, те само като ме видят и бързат да се скрият сами. Twisted Evil и му се радват отдалеч.
Предполагам,че като стане на 40-45 и преуспял ще мога да отговоря адекватно на въпроса. За сега не му се навъртат непълнолетни меркантилни елементи.

# 87
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Не съм го пазила, само го предупредих за една личност и точно с нея ми изневери.
Вече не предупреждавам и не пазя.
Вече и  себе си не пазя  Crossing Arms Mr. Green ( от чужди мъже )

# 88
  • Мнения: 824
Ако той сам не се опази,няма смисъл аз да се вкарвам във филми.

# 89
  • Мнения: 4 726
Какво точно да му се пази на един  мъж?

# 90
  • Мнения: 824
Какво точно да му се пази на един  мъж?

Може би косъм от косата,да не оплишивее.
Или нещо,което не е сапун,та да се свърши. ooooh!

# 91
  • Мнения: 4 726
Защото аз мога да се държа по начин, който крещи Този мъж е мой...един вид да си препишкам територията публично Mr. Green ама да го пазя не виждам как би станало Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 166
Опитвам се да опазя единствено характера му и то не от жени. По-младите жени са просто една по-нова играчка, която един самозабравил се мъж може да пожелае и притежава. Виж, ако се влюби в друга, това ще означава, че в отношенията ни отдавна има огромна празнина, която с "пазене" не се пълни.

# 93
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Какво точно да му се пази на един  мъж?

И аз това се чудя.

# 94
  • Мнения: X
Борка, ти чувстваш ли се пазен мъж ?

# 95
  • Мнения: 2 035
Естествено, че не им го тикам в ръцете, ама и катинар още не съм му сложила  tooth

# 96
Притеснвам се , защото много го обичам , дори го ревнувам от жената на брат ми, когато на масата седи до нея !  Naughty

# 97
# 98
  • Мнения: 0
А какъв е смисълът на това да бъдем пазени.Принципа за забранения плод го знаем всички.Ако въобще може да става дума за някакво пазене,то по-скоро трябва да е във вид на отношение и чувство ,което даваш в семейството.И това важи със същата сила и в обратния вариант на въпроса-пазим ли съпругите си. Peace

# 99
  • Мнения: 1 568
Давам го!
Някой иска ли го?  Praynig

# 100
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А отговаря ли на всички критерии - 40-45г., с добра професия, доходи и т.н.?

# 101
  • Мнения: 1 568
А отговаря ли на всички критерии - 40-45г., с добра професия, доходи и т.н.?


46 години,около 1500-2000 лева доход(не знам със точност),зодия риби-1.70 ,мечтател,живее с неговият си свят,но подкрепяш ли го...става!Ужасно консервативен! Laughing

Вземаш ли?

# 102
  • Мнения: 4 726
Давам го!
Някой иска ли го?  Praynig

Много съмнително ми се вжда това спешно освобождаване от товара Thinking. Нещо общо с Гарсиа Mr. Green? Убивам те направо Crossing Arms

# 103
  • Мнения: 139
А отговаря ли на всички критерии - 40-45г., с добра професия, доходи и т.н.?


46 години,около 1500-2000 лева доход(не знам със точност),зодия риби-1.70 ,мечтател,живее с неговият си свят,но подкрепяш ли го...става!Ужасно консервативен! Laughing

Вземаш ли?


 :hahaha:1500-2000 лева за мъж на 46 години, който предполага се има и деца - миличка, няма да го пласираш така, ако искаш да се оттървеш от него. Пусни обявата в "Молдова-Мамма", или "Сомалия-Мамма", там може да мине за мъж с добри доходи Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 726
Е, какво му има на доходите? Да не е казано че с нарастването на възрастта и доходите трябва да скачат паралелно? Много умно ooooh!

# 105
  • Мнения: 1 568
Мръснички Joy Joy Joy Joy

Човека се труди в малък провинциален град,тук тази заплата си е направо баровска ooooh!

Пък и лИбоФта,къде я оставихте!Обичайте се бе хора! Laughing

Гарсия не се е вясвал,ама да изтъргувам мъжо и ще му мисля! bowuu

# 106
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Маргало,

Не става мила Naughty Аз консерва не искам. Имам си една. Не се пласират Naughty По скоро може да им изтече срока на годност Laughing
Касиди е права за децата.
Значи, може да заключим, че си се набутала  Joy

# 107
  • Мнения: 2 807
Все пак вие сте вложили време, нерви и усилия за да го възпитате тоя мъж, да го направите човек дето се вика, да си го моделирате както вие си искате и изведнъж някоя шафрантия да ви го отмъкне изпод носа е гадно сигурно ...

Никакви усилия не съм влагала, такъв си е, какъвто си беше, устройва ме, с всичките си предимства и недостатъци, ако имаше нещо съществено за дялкане, нямаше да създам семейство с него.

И на двамата разбиранията ни за семейство изключват излизането по отделно, не че предварително сме говорили, просто за толкова години до сега никой от нас не е проявил желание да се прави на ерген, а приятелите ни са достатъчно възпитани, за да не ни тормозят със зънене СМС-си посред нощ, ако телефонът се раззвъни тогава, ще си изкарам акъла, значи, че нещо е станало Confused

И ние така  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт