Въпрос към майчетата, кърмещи на поискване?

  • 1 972
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 122
Кърмя си без притеснения навсякъде. А моя мъж пък следи внимателно как гълта бебето и аз ако много се разсейвам, той почва да прави компресия на гърдата ми без да ме чака аз да се сетя  Laughing Е, първия път ме притесни с това си действие, реших, че това вече не е прилично Simple Smile

# 17
Кърмя вкъщи вън ми е неудобно Sad

# 18
  • Мнения: 1 555
Вече не ми се налага да кърмя навън, защото малката ходи и това явно и е по-интересно навън, Но преди си кърмех наволя - ходя с потници и така не се налага да се разсъбличам, а вадя отгоре направо. Иначе ако има :доброжелатели" слагам една бяла пеленка отгоре и филма свърши  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 253
Дъщеря си кърмих цяла година навън без дори да се замисля че е "притеснително" преди 1 бивша съученичка да ме срещне и попита"Ама не се ли срамуваш"!

Ами не и не ми пука а и не ползвам нищо да се прикрия.

Аз просто си храня детето!!!

Сега синът си кърмя вече 3.5 месеца.На поискване е и всяко място на което може да се седне е '"наше" ако му се сучи.
Не се обричай на затворничество в къщи заради хората....  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 500
Кърмя винаги, навсякъде където ни е удобно и го завари глада Mr. Green

А, майките дето дават шишета и пюрета навън не им ли е неудобно newsm78

# 21
  • Мнения: 1 714
от самото начало кърмя навън, при нас се получи така, че колкото повече растеше малчо толкова по-редки ставаха кърменията навън, от около месец някъде не ми се е случвало да го кърмя навън

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Винаги когато поиска - получава  Grinning. Не ме е срам да нахраня детето. Това си е естественото предназначение на гърдите, нали  Wink.

# 23
  • Мнения: 42
Кърмя винаги, навсякъде където ни е удобно и го завари глада Mr. Green

А, майките дето дават шишета и пюрета навън не им ли е неудобно newsm78


 newsm10

# 24
  • Мнения: 420
Кърмя без притеснение винаги когато огладнее сина ми-ако някой има проблеми с това-негова си работа!В парка най-редовно,но не се притеснявам и на други места-един път бях седнала в едно лъскаво кафе в ЦУМ заедно с дъщеря ми-в салона за непушачи.Малкия се размрънка,около нас нямаше  никой и му дадох-другия вариант беше да оревем варталъка!Мисля,че това е най-естественото нещо -да нахраниш едно бебе!

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Бих се изнервила, ако на всяка разходка трябва да бързам за вкъщи, защото е дошло време за кърмене.
Свикнах бързо да кърмя на вън; къде ли не и пред кой ли не съм кърмила, като в много случаи никой не е разбрал, че това се е случило. В жегите ползвах тензухена пелена - за прикритие, за мен, както и малкия да не се разсейва.

# 26
  • Мнения: 2 807
Да, кърмила съм навън.
Скоро не се е случвало  Wink

Организирала съм разходките си с кърмаче на поискване и още 2 малки деца без проблем  Wink

Успех и на теб!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 604
миналото лято на бях в това положение CrazyКърмили сме се навън, когато ревне. Дори и да не се "цопна" на някоя централна пейка, намирам по-скътани(ако съм в парка) и си кърмя. Използвах и пелена, от нея не се вижда гърдата, или оголеният ми сланинест корем Stop

# 28
  • Къде ли не
  • Мнения: 675
Кърмя го навън. Не се срамувам, въпреки че гърдите ми са големи и само главата на татко му може да ги скрие  Heart Eyes Който се чуства неудобно да не ме гледа Naughty

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз кърмя навън, без притеснения, използвам перелина-сукалник: http://images26.snimka.bg/005886388-big.jpg

Общи условия

Активация на акаунт